Ana Menü

İstanbul'da şiddetli patlama

Başlatan eRe, Temmuz 27, 2008, 22:56:19

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

carlito1903

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

patlayici düzenegi,anakara ulusdaki patlamalarda kullanilan bombalarla ayni cikti
patlamanin pkk eliyle yapildigi süphesi iyice artti

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

bahadıR

fotoğraflara baktım çok kötü >:(
bu arada ölü sayısı 18 e çıkmış,yüzküsür yaralıdanda 4 ü çok ağırmış...
ölenlere Allah(C.C) tan rahmet,yakınlarına sabır diliyorum...
yapan şerefsizlerinde Allah belalarını versin
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

gözzde_bjk

Alıntı yapılan: M34 - Temmuz 27, 2008, 23:59:09
NTV'deki bir görgü tanigi ... "Burada 20 yildir yasiyorum. Bizim sokakda cöp kutusu bulunmaz" dedi. Vali Güler'de bomba cöp kutusunda patlamis demis

O konuşmayı yapan adam haltetmiş.Ntv'nin telefonunu bulabilseydim direk yayına bağlanıcaktım.Kendi esnafımız yanlış bilgi veriyor var mı böyle bir şey!
Menderes caddesinde yıllardır çöp kutusu yok kaldırılma nedeni de bomba saldırılarınn olmasıydı ama çok sevgili belediye başkanımız çevre dzenlemesi yapıp çöp kutularını caddeye yerleştirdi.Bombalarda orada bulundu.İşin özü çöp kutuları her sokağın başı ve sonunda olmak üzere toplam 4 tanedir.

5dakikalık eve erken gelme şansıyla bir aile faciası yaşamaktan kurtulduk.Allah korudu yoksa o 13 ölüye 3kişide biz eklenmiş olucaktık.

Herkes birşeyler anlatmış ama 20-30 metre uzağımızda patlayan bomba için bende birşeyler yazıyım.

İlk bomba ses bombası ve merak uyandırmaya yarayan bir bombaydı.
2.bombada napıcağımızı şaşırdık ve sıra sıra birer sokak atlayarak patladığından bizde kendi bombamızın patlamasını bekler durumdaydık.Allahtan 3.sü olmadı.

Menderes caddesi konumu itibari ile (trafiğe kapalı,dükkanların önü) akşam serinlikte insanların çok olduğu bir yerdir.2.bombada etkili olsa da ölünün ve yaralının çok olmasının nedeni zaten çok kalabalık olmasındandı.

Bir haftadır arama yapılıyor deniyor ama babamda tam aksini söylüyor.Olay yerine yardım için ilk koşanlardan biri olduğundan ölenleri,parçalananları görmüş adam eve geldiğinde ruh gibiydi.

İşin özü uykusuz ve korkunç bir gece geçirdik. bunu yapanlara Allah bin katlarını versin.Ölenlerin hepsi ya müşterimiz ya komşumuzdu.Bize bu acıyı yaşatanlar aynı acıyı yaşayarak sınanırlar inşallah.Allah hepsinin belasını versin!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carlito1903

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan