Ana Menü

Her An Gönderilebilirmi Yoksa Büyük Bir Aptallıkmı !!!!

Başlatan Spy radamantis, Temmuz 27, 2008, 11:41:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spy radamantis

Fatih Tekke ile söz kesen Kartal, Bobo'nun taliplerinden en iyi rakamı verene Sambacı'yı satacak. Beşiktaş'ın Fatih Tekke ile anlaşması camiayı heyecanlandırırken, Bobo ve Nobre'den birinin satılması için girişimlere hız verildi. Ancak 2 Sambacı'dan Bobo'nun gönderilme ihtimalinin çok yüksek olduğu öğrenildi. Dinamo Kiev'in istediği Brezilyalı yıldıza golcü arayan PSG'nin de talip olabileceği belirlenirken her an yeni gelişmeler bekleniyor. 

Kaynak Takvim             :alkis

Renkli yazı yazmak yasaktır.
Admin
BaBalaR CorTLaMaZ

Spy radamantis

Eger Bu haber Dogruysa Bu Bobo'yu satma hevesini anlamıyorum Kötümü oynuyor yetmiyormu beşiktaşa para icinmi yoksa Para İcin se Eger Carew'i Sattık da Ne olduı Beşiktaşın Forvet Hattı Bir Türlü Dikiş Tutmadı Bobo Holosko İkilisi Bu sene Cok Büyük İşler yapacaklarına İnanıyorum...[/color]Dün Boboya 3 guiza Eden diyenler her zamanki gibi Bir önce şampiyonlugu sattı denidi sonra guiza dan 3 gömlek fazla denildi şimdi de Gönderilmek isteniyor Bravoooo
BaBalaR CorTLaMaZ

ilhan mansız_melis

çok saçma bişey Bobo kesinlikle gönderilmemeli  Bobo Tekke'ye bin basar
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

adami sinir etmesinler :@ ne fatihi ne boboyu satmasi??????

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

levent1903

kesinlikle karsiyim BoBonun satilmasina, kasaya biraz para girsin diye... fatih tekke iyi futbolcu ama bize uyum saglarmi, iyi performans gösteririmi ayri bir soru..
fatih alinabilir ama karsiliginda BoBoyu satmak sacmalik bence....
aynisi nobre icinde gecerli........
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Kralkartal21

Ya Fatih Tekke'nin gelme ihtimalleri varya bundan dolayı basın bu adam alındığına göre biri gidecek görüşündeler..

Kim gönderilir acaba diyerey Bobo'yu seçmişler..

Haber bence kesinlikle doğru değil.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

canavar_bjk

ulan sinan engin daha dün cıkıp demedin mi bobo 3 guiza eder diye kansız adam şimdide satmayamı kalkıyosın adamı

ulan senide bi gün biri satacak ya hadi hayırlısı
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

saldır beşiktaş

bobo çok forumda zaten kendide kalmak istediğini defalarca söyledi uyduruyorlar hem kaynağa bakın takvim güven olur mu böye gaztelere
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Non Mollare Mai

Fatih Tekke için Bobo'yu kurban etmek olmaz.
Gelecekse Tekke gelsin. Forvette bi bolluk olması iyi olur.
Tekke yabancı statüsünde oynasa tamam düşünülürde, ne zararı var onu anlamadım ?
edit

keskinli

boboyu su saatten sonra satmak intihar olur
anladigim kadariyla bu haberler gercek disi,medya icimizi oymaya calisiyor galiba
sürekli bobonun satilmasindan bahsediliyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

nobre gider tekke gelir bu kadar basit, bobonun gitmesi tekkeye bağlı değil zaten, gidecek olsa giderdi, gitmek istiyor olsa bu kadar formda olmazdı.

Spy radamantis

Bahsettigin Kişi Sinan Engin !!!!
Alıntı yapılan: PesimiStyLe - Temmuz 27, 2008, 19:28:50
Bobo'yu Fatih Tekke için kurban etmeleri çok saçma bence.. Doğru olduğunu da düşünmüyorum açıkcası. Sinan Engin Bobo'yla ilgili daha yeni bi açıklama yapmış ve öve öve bitirememişti..

Bahsettigin kişi Sinan Engin !!!!!!!!
BaBalaR CorTLaMaZ

ata vicente

tekke 31 bobo 22 yasında acaba hangısı daha cok gelecek vaad edıyor??
hadı buyuk baskan!!! coz bakalım veya boboyu verıp youlayı gerı alabılırız ustunede serdar özkanı verebılırız:!
Nobre gıder tekke gelırse bu bı transfer olur yoksa boboyu satıcan tekkeyı alıcan bu ne perhis bu ne lahana tursusu

carsi52

Bölünür senin için uykular!