Ana Menü

Eskiden Sezon Açılışı Olurdu

Başlatan Cem Goren, Temmuz 24, 2008, 18:12:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Bundan 5-6 yıl öncesine kadar yeni futbolcuların taraftara tanıtıldığı,Beşiktaş'lı sanatçıların katıldığı,ailelerin çocuklarıyla iştirak ettiği sezon açılışları olurdu ve bu bizde gelenek gibi birşeydi,neden artık olmuyor,acaba bu sezon açılışları ücretsiz olduğu için,kar elde edilemediği içinmi kaldırıldı,sezon açılışı ne zaman diye merak edip sormayı özledim. En son yanlış hatırlamıyorsam 100.yılımızda olmuştu Steau Bükreşle maç yapmıştık ve 1-1 kalmıştık

Resim

altın kapılarımız kan oldu tayfun

bahadıR

y.d yönetimi bununda içine etti...
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

Cem Goren

tabi o kadar mali açıdan harcamalar yapılacak ya y.d. 1 hafta uyuyamaz ondan sonra
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Banucan

valla ya hatırladım şimdi babam benide götürmüştü bi kere çok küçüktüm ama bebeğimide yanımda almıştım vay be benim bebeğim bile inönüye girmiş :D
FEDA

carsi52

Amakachi'nin döneminde bende geLmiştim açıLış'a iLk inönüye geLişimdi :)
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Eskiden olan hiçbirşey artık olmuyor...

Olmayan herşey ise oluyor...

IL Capitano

92 idi heralde,  tam olarak hatirlamiyorum, ilk defa Inönudeydim, Metin Tekini görunce aglamistim, hey gidi gunler hey.
Ozamanlar Besiktasimiz bembeyazdi..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

Eskiden adam gibi,onurlu yönetimler olurdu.Beşiktaşlı duruşu ağızlara sakız olmaz akıllara kazınırdı sadece lafta kalmazdı.Teknik direktörler menajerin,yönetimin kuklası olmazdı.Eskiden altyapıdan futbolcular çıkardı Sergenler,Nihatlar gibi.Altyapı yıkıldı gelecek bitti gibi haberler yalan olsa bile çıkmazdı dahi.Kaptanlar birbirleriyle kavga etmez örnek olurlardı Baba Hakkı gibi.Verilen kararlardan dönülmezdi.Maalesef eskiden günümüze hiçbir şey kalmadı artık bu sadık,yense de yenilse de yanında olan taraftar dışında.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

akbaba71

Alıntı YapBundan 5-6 yıl öncesine kadar yeni futbolcuların taraftara tanıtıldığı,Beşiktaş'lı sanatçıların katıldığı,ailelerin çocuklarıyla iştirak ettiği sezon açılışları olurdu ve bu bizde gelenek gibi birşeydi,neden artık olmuyor,acaba bu sezon açılışları ücretsiz olduğu için,kar elde edilemediği içinmi kaldırıldı,sezon açılışı ne zaman diye merak edip sormayı özledim.

Resim
Resim

Alıntı diye altına yazalım ya da 1-2 cümle değiştirelim ya da forzadaki resmide koyalım

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

hazirlik maci yapmaktan,skandallar üretmekten,yumruklasmalardan zaman kalmiyor anlasilan
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: akbaba71 - Temmuz 24, 2008, 21:29:38
Alıntı YapBundan 5-6 yıl öncesine kadar yeni futbolcuların taraftara tanıtıldığı,Beşiktaş'lı sanatçıların katıldığı,ailelerin çocuklarıyla iştirak ettiği sezon açılışları olurdu ve bu bizde gelenek gibi birşeydi,neden artık olmuyor,acaba bu sezon açılışları ücretsiz olduğu için,kar elde edilemediği içinmi kaldırıldı,sezon açılışı ne zaman diye merak edip sormayı özledim.

Resim
Resim

aboo İlhanıma bak  :-*   :sigara   :fuu
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eyup1903

erkann

Her şey maddiyat olmuş artık baksana hazırlık maçlarını bile şifreli kanal
veriyor hey gidi günler heyyy