Ana Menü

G.Zan 'Beşiktaş’tan Ayrılmayı Hiçbir Zaman Düşünmedim'

Başlatan akbaba71, Temmuz 24, 2008, 17:48:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Milli futbolcumuz Gökhan Zan, Avusturya'daki ilk antrenmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Zan, "Birçok yabancı takımdan teklif almama rağmen hiçbir zaman Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmedim" dedi.

Basın toplantısında öncelikle 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı değerlendiren Zan, 45 günlük bir kamp dönemi geçirdiklerini ve şampiyonada ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi. Zan, "Bu mutluluğu hem yaşayıp hem de ülkemize yaşattığımız için çok gururluyuz. Önemli olan bu başarıyı sürdürmektir" diye konuştu.
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası öncesinde Başkanımız Yıldırım Demirören ve Yönetim Kurulumuz ile kafası rahat olsun diye transfer görüşmesi yapmama konusunda hemfikir olduklarına vurgu yapan Gökhan Zan, "İlk yaptığım görüşmede anlaşmaya vardık. Bu süreçte yazılanlar kesinlikle doğru değildir. Ben birçok yabancı takımdan teklif almama rağmen hiçbir zaman Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmedim. Amacım burada başarılı olmak ve futbolu Beşiktaşlı Gökhan olarak bırakmak. Çünkü Beşiktaş bana çok şey kazandırdı ve ben burada Beşiktaşlı Gökhan oldum" dedi.
Takımın eskilerinden ve büyüklerinden birisi olduğuna değinen Gökhan Zan, yeni kaptanlarımız Delgado ile Nobre başta olmak üzere bütün takım arkadaşlarına yardımcı olayı kendisine görev bildiğini belirtti.
Takımımız'a yapılan takviyelere değinen Gökhan Zan, "Yeni yapılan transferlerle defansımız daha güçlendi. Önümüzdeki sezonda çok büyük bir rekabet yaşanacak ve bu rekabette kesinlikle Beşiktaş'ın yararına olacaktır. Amacımız sezona iyi başlayarak, sezon sonunda da şampiyonluk ipini göğüslemek olacaktır" şeklinde konuştu.
Sakatlık konusuna da değinen milli futbolcumuz, sözlerini şöyle tamamladı: "Şu an kendimi çok iyi hissediyorum. En kısa zamanda da takım arkadaşlarımla aramda olan açığı kapatacağıma inanıyorum."

İnanmasamda inşallah senin dediklerin doğrudur.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Birçok yabancı takımdan teklif aldım diyor, çok merak ediyorum acaba hangi takımlar bunlar...

Ama bana göre bizim kadar veya bizden daha fazla veren takım olsaydı hiç durmaz giderdi...

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.