Ana Menü

Sağlam Çözüm Arıyor

Başlatan Kralkartal21, Temmuz 17, 2008, 13:00:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Beşiktaş sürekli aksayan orta alanı için çözüm arıyor. Ofansa yeterli katkıyı sağlayamayan savunmaya ise hiç yardımcı olamayan orta alan için kara kara düşünen teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Cisse'nin yanında savunma özellikli bir oyuncu oynatmayı planlıyor.

Dün öğle saatlerinde Münih'ten uçakla İstanbul'a dönen ve havada yaklaşık 2 saat boyunca menajer Sinan Engin'le takımın analizini yapan teknik direktör Ertuğraul Sağlam'ın, "Orta alandan şu an için hiç memnun değilim. Cisse, Delgado, Serdar Özkan, Tello ve Ekrem Dağ özel maçlarda yeteri kadar iyi değillerdi. Ne ofansa çıkabildiler ne geriye yardım edebildiler. Rakip her aldığı topta pozisyon buluyor. Cisse'nin yanında Uğur, Serdar Kurtuluş veya Sivok'u oynatmazsam çok gol yeriz" dediği öğrenildi.

Futbolcuların sakatlanmamak için gerçek performanslarını göstermediklerini ve bunun kendisini yanıltabileceğini de kaydeden Sağlam'ın "Eğer zor gol yiyen bir takım olursak çok da zor maç kaybederiz. Çünkü iyi ofansif oyunculara sahip olduğumuz için gol atmakta sıkıntı yaşamayız" dediği belirtildi.

Bu arada Sağlam'ın Fahri'nin gönderilmesinden de hoşnut olmadığı ve bu kararı yönetimin aldığı ileri sürüldü.

Fahri'yi Konyaspor'a bonservisiyle veren Beşiktaş Yönetimi'nin, genç oyunculardan Rıza, Ergün ve Sezer'i kiralık göndereceği ifade edildi.

Beşiktaş 2 günlük izinin ardından Cumartesi günü çalışmalara yeniden başlayacak.

MARATON.COM.TR ÖZEL
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

akbaba71

Deplasmanlarda,derbilerde ve uefada cift ön libero ile oynamak bizim icin

cok daha iyi olur.

İçerde anadolu takımlarına karşı 4-3-1-2 oynayabiliriz.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

rudy1903

sivok-seriç yalan trasfer bence,zapo çok iyi ,uğur inceman var orta sahada ertuğrul efendi daha kimi alıcas.fahriden seninde haberin yoksa e pes ne diyiyim sana.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

erdibatmaz

e transferleri ne diye yaptınız o zaman? hala çözüm aranıyor işe bak...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

gözzde_bjk

Eğer zor gol yiyen bir takım olursak çok da zor maç kaybederiz

Tebrikler yani aksayan yanımız zaten defans.E sen buna çözüm bulmayacaksan ne diye transferler bitti dersin ki!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

keskinli

hocam madem yönetim gönderiyor fahriyi,sen niye tepki koymazsin?
sen her olana aminmi dersin her zaman?
onursuz bi sekilde besiktasta hoca olacagima onurlu bi sekilde baska bi kulüpte görev yaparim diyeceksin yeri geldimi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin