Ana Menü

Barış Akarsu

Başlatan kartalpenchesi, Temmuz 17, 2008, 12:50:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

Barış Akarsu benzeri görenleri şaşırtıyor

Barış Akarsu " Kültür sanat festivali " etkinlikleri içerisinde Amasra 'ya gelen Üniversite öğrencisi Ali Karabal ( 20 ) Barış Akarsu'ya benzerliği ile görenleri şaşırtıyor.

Bir Barış hayranı olan Ali Karabal , Barış benzemek onu yaşatmak ise ömrümün son gününe kadar  Barış gibi olmağa özen gösterip tarzımı değiştirmeyeceğim

Bartın'ın tarihi ve Turistik kenti Amasra ilçesinde bu yıl 1.ncisi düzenlenen Barış Akarsu Kültür Sanat Festivali etkinlikleri içerisinde Amasra ilçesine gelen  ve Barış Akarsu'ya benzerliği ile de Amasra'da Barış hayranlarının büyük ilgisini gören 20 yaşındaki Ali Karabal , Barış 'a benzetilmek benim için büyük bir onur kaynağıdır. Ben yaşamımda Barış'ı  örnek alıyor, onun şarkılarını dinliyor ve onun yerinin doldurulamayacağını biliyorum.  Bir barış hayranıyım

Onu özlüyor,anıyor ve onu yaşatmak istiyoruz Barış Akarsu'nun binlerce sevenleri bu gün onun yaşadığı  kent Amasra'dayız .Barış Akarsu'yu yaşatacak olan heykelinin  açılışı da büyük sevgi seli içinde gerçekleştirildi. Yeri doldurulamayacak bir rock sanatçısıydı. Benim Barış Akarsu'ya benzetilmem de beni son derece  memnun ediyor.
Ben Barış Akarsu'nun annesi Hatice  ve Selahattin Akarsu'ya tekrar başsağlığı dilerken, Barış Akarsu'nun heykelini yapan Merhum Heykel sanatçısı Prof.Dr. Tankut Öktem'ide rahmetle anıyoruz.Bu Barış Akarsu heykeli Ebediyete kadar Barışı yaşatacak, dedi.             
Ümmü AK/BARTIN

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

sercAn1903

vay be :D

hemşerimdi Barış Akarsu :(
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Kralkartal21

Çok var böyle insanlar..Uzun saçları oldumu tamam işte Barış Akarsu..

Ama bizim Barış'ımız bir tane
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

kartalpenchesi

ben çok şaşırdım barış akarsunun yerini kimse tutamaz ama gerçekten çok benziyor
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

gözzde_bjk

Akademi Türkiye yarışmasından sonra  kendisi ile Datça'da bir barda tanışmıştım.Programına kimsenin gelmeyeceğini düşünüp yanımıza gelip ''iyiki geldiniz,yanlız kalmaktan çok korkmuştum'' demişti.Aslında korktuğu başına gelmişti.Yeteri kadar yapılmayan reklam nedeni ile çok az bir topluluğa şarkı söylemişti.Ama sahnesi bitince masamıza kadar gelip bizimle birşeyler içmesini ve candan sohbetını asla unutmayacağım.

Amasra'ya gittğimde heryerde Barış Akarsu'nun resmini görünce çok şaşırmıştım.Ama o gün anladım ki Barış'ın sevilmemesi için hiçbir neden yok.

Nur içinde yatsın.

Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

ilhan mansız_melis

Bizim Barışımız birtane ama harbiden çok benziyor
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Harbidende çok benziyor.
Bölünür senin için uykular!