Ana Menü

Adam Gibi Adam Ertuğrul Sağlam....!

Başlatan kutu, Temmuz 17, 2008, 10:11:29

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kutu

Bu Yazdıklarım Bazı Arkadaşlara Ters Gelebilir,Kusura Bakmasınlar.

Tribünler Ne Olursa Olsun Eğturul Sağlamı Bu Şekilde Çağırdı.

Ama Bakıyoruz,Tartıyoruz Bu T.Direktörün Beşiktaş'a Ne Kazandırdığına

Hemen Kaybetirdikleri Ortaya Çıkıyor.Birincil Hatası Giden Oyunculardan

Haberi Olmamaması.Sen Nasıl Teknik Adamsın Senin İznin Olmadan Kampın En İyilerden Fahri Yollanıyor...

Diyelim Sen Bu Beğenmiyordun?Kampa Niye Aldın Niye Adamın Hayallerini
Yıktın.Bu Olaylar Koraya'da Oldu.

Sen Yanındaki Kel Kafalıya Uyarsan Futbolcular Üzerinde Ağırlık Koyamazsan Geçen Seneki Gibi Derbilerde Berbat Ve Hezimet Yaşatırsın...

Saygılarımla...
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

gürol

katılıyorum
fahri onu haketmiyordu.
ha bende takımımda oynatmam fahriyi.ne işi var benim takımımda fahrinin ama böyle adam gönderilmez.göndermenin de bir adabı var.
zaten beşiktaş ne çekiyorsa adam göndermeyi kovmayla karıştırdığından çekiyor.çok terbiyesiz oluyoruz adam gönderirken.
ve sonra bakınız tüm anadolu takımları bizim futbolcularımızla dolu bize düşman ve bizi yenmek için terinin son damlasına kadar akıtıyorlar ve yenildiklerinde bile pislik çıkartıyorlar.
klüp menageri teknik direktörü ve başkanı olmadan önce bi nezaket kurslarına gitmelerini ve önce terbiye edinmelerini tavsiye ediyorum.
burası beşiktaş oyuncak değil.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

saldır beşiktaş

bu konuyu beşiktaş bölümüne açsan daha iyi olurdu
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carlito1903

Efendi olmak önemli bir olaydır ama hocamız o kadar efendi ki, Demirören'de S.Engin'de ona 'vur kafasına al lokmasını' gözüyle bakıyor...

Bu kadar pasif olmamalı Beşiktaş gibi büyük bi takımın hocası, takımdan kovulurum düşüncesiyle yönetimin menajerin yaptığı herşeyi onaylıyor...

Çok sevdiğimiz bu adam gözümüzün önünde dağ gibi eriyor, taraftarın kendisine olan sevgisi saygısı gün geçtikçe azalıyor...

Ne olur hocam şu yanındakilere benzeme artık, sen Beşiktaşlı Duruşunu bilirsin ona göre davran lütfen...

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: carlito1903 - Temmuz 17, 2008, 10:22:03
Efendi olmak önemli bir olaydır ama hocamız o kadar efendi ki, Demirören'de S.Engin'de ona 'vur kafasına al lokmasını' gözüyle bakıyor...

Bu kadar pasif olmamalı Beşiktaş gibi büyük bi takımın hocası, takımdan kovulurum düşüncesiyle yönetimin menajerin yaptığı herşeyi onaylıyor...

Çok sevdiğimiz bu adam gözümüzün önünde dağ gibi eriyor, taraftarın kendisine olan sevgisi saygısı gün geçtikçe azalıyor...

Ne olur hocam şu yanındakilere benzeme artık, sen Beşiktaşlı Duruşunu bilirsin ona göre davran lütfen...

katılıyorum ertuğrul sağlam tamamen yönetimin etkisi altında kalıyor kendi otoritesini sağlamıyor ve bunun yüzünden böyle olaylar ortaya çıkıyor
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

kutu

Bu Durumu Gören M.Topuz Yarın Kendisinede Böyle Yapılabileceğini

Düşünmez mi?
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

hepsiyAh

üzüm üzüme baka baka kararır...

yazıklar olsun..

carlito1903

Konuyu açan arkadaş başlığı değiştirebilirse iyi olur...

Eğturul yazıyor...

akbaba71

Fahrinin Ertuğrul Hocanın izni olmadan gittiğine inanıyormusunuz ?

Kampta 2 ciddi mac yaptık Fahri ikisindede yedekti.

Fahriyi belliki düşünmüyordu.

Sorun oyuncuya haber verilmemesi.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

erkann

Gönderiş şekli yalnışta anlamadığım kadroda düşünmediyse
kamp kadrosuna niye aldın formuna görmek için aldıysa form olarakta iyiydi
son derece yalnış işler yapılıyor

ilhan mansız_melis

Fahri'nin gönderilmesi gerçekten büyük hata
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Ertuğrul Hocanın bu konu hakkında acilen bir açıklama yapması gerekiyor..

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

ErtuğruL SağLam gerçekten çok pasif kaLıyor böyLe devam ederse şampiyonLuk feLan hikaye..
Bölünür senin için uykular!

keskinli

ne taktik,nede futbol bilgisi yeterli,takimda disiplini getirecek otoriteside yok
eski besiktasli diye amatör hocalarla bi yere varmaya calisiyoruz maalesef
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

kutu

Taktik Bilgisi Olduğuna 1oo Şahit Ararım

Disiplini Sağlayamadığı Çok Belli

Sırf Eski Futbolcumuz Diye Uçuruma Gitmeyiz İnş...!
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!