Ana Menü

İnsan ölürken ne hisseder?

Başlatan hepsiyAh, Temmuz 16, 2008, 23:24:12

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

işte bende bundan bahsediyorum.
yaptığın güzel birşey.ve diğer adı kendine terapi uygulaman.
bunları yapmayan bunalır
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

beckyZWICKY

Çok Şey yazmak geliyor içimden sitem etmek hatta ve hatta lanet okumak AMA YAZMICAM. değmicek! keşke geri getirse herşeyi tüm sorunları yok etsede yazmakla sabaha kadar yazsam!

Bu gece karanlık bir parkta dertli şekilde içiyordum bir küçük çocuk geldi yanıma selamun aleyküm abi diyerekten boş şişe varmı diye sordu o an durdum bir an.  insanlar ne halde dertleri ne ben ne için üstelik değmeyen biri için ne yapıyorum. lanet ettim kendimede hayatada. ne biçi yerdeyim ne yapıyorum insanlar keyif içinde alem yapıyor küçük cocukta ekmek parası için gece gece parklarda boş şişe arıyor! ben niye yaşayayım böyle bir dünyada neden sebebi ne. bana 1 tek sebep söyleyin sonsuzluğa inanayım.

Kendime mi yanayım insanların ne zor şartlarda olduğunu bilip elden birşey gelmemeye mi
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

SATUKBLADE

beckyZWICKY

allah rahmet eylesin.

nereye baksam kafamı nereye çevirsem ayrı bir dert. sıkıldım gerçekten çok sıkıldım hayat tad vermiyor bu gece rabbimden acısız bir ölüm diliyorum

unutmam gereken..

gürol

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Temmuz 17, 2008, 01:11:11
Çok Şey yazmak geliyor içimden sitem etmek hatta ve hatta lanet okumak AMA YAZMICAM. değmicek! keşke geri getirse herşeyi tüm sorunları yok etsede yazmakla sabaha kadar yazsam!

Bu gece karanlık bir parkta dertli şekilde içiyordum bir küçük çocuk geldi yanıma selamun aleyküm abi diyerekten boş şişe varmı diye sordu o an durdum bir an.  insanlar ne halde dertleri ne ben ne için üstelik değmeyen biri için ne yapıyorum. lanet ettim kendimede hayatada. ne biçi yerdeyim ne yapıyorum insanlar keyif içinde alem yapıyor küçük cocukta ekmek parası için gece gece parklarda boş şişe arıyor! ben niye yaşayayım böyle bir dünyada neden sebebi ne. bana 1 tek sebep söyleyin sonsuzluğa inanayım.

Kendime mi yanayım insanların ne zor şartlarda olduğunu bilip elden birşey gelmemeye mi
sana birtek neden : sen o bedenin sahibi değilsin ve o bedene iyi bakmakla hükümlüsün ve o bedenin içindeki ruhu allahtan başkası alamaz.acılar çekeriz sıkıntılar çekeriz.ama güzel günlerde yaşarız.hiçkimse herdaim mutlu değildir ve olmazda.bu inişli çıkışlı hayata ayak uydurup sorumluluklarını yerine getirmen gerekiyor.
birde beşiktaş bu hayatta var.
ölümünle beraber beşiktaşta seninle beraber ölür.

beckyZWICKY

Abim inancım olmasa ben burda yazı yazmak yerine çatıya çıkar 1 adımıma bakardı herşey. korkum rabbimden kıyamam ne olursa olsun canıma. o sebepden diliyorum rabbimden o alsın diye bu gece

unutmam gereken..

gürol

allah uzun ömür verirde yaşarsak ve gene burda sana bikaç sene sonra hatırlatacam bu konuda yazdıklarımızı.ve güleceksin.
aynı benim zamanında düşündüğüm ve yaptığım şeylere gülmem gibi.

beckyZWICKY

1-2 sene çok be abim o kadar ömrüm olmaz benim :P

İnşallah ne diyim :)

unutmam gereken..

Delirdik

uLan ne benciLsiniz be
derdim var ben öLeyim? yok öyLe maLesef
bu sistem öyLe işLemiyor arkadaş

Hem rahat oLun öLmek istemesenizde öLeceksiniz er yada geç
hiç aceLe etmeyin
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

hepsiyAh

bogulmak kötü bir şey ama emin olun yanmak daha kötü..

ben 2002 senesındekı ankarada benzinlik patlamasında ordaydım

evimizide cok yakındı zaten

sag ve sol kolum sırtım yandı benım hemde cok kötü yandı..

insan o an hiçbişe hissetmiyo.. lpg dolu tanker patlamıstı ve ben sadece o patlamasının ısısı ile yandım .. cok igrenc birşeydi ölecegimi düşündüm.. cok yakındım tankere.. patlamadan 10,15 saniye sonra koluma bi baktım derisi sarkıyor resmen.. ama acı hissetmedim.. sadece 15 dakika sonra falan yanmıs et gibi bi kokusu vardı.. tedavi oldum ama 4 ay hergün hastaneye gittim.. sol kolum ve sırtımda izi bile kalmadı ama sag kolumda dirsekten yukarısında kaldı çünkü öyle bir yanmıstı ki artık damarlarım görünüyordu.

Yaradanın kımseye böyle birşey yasatmamasını diliyorum..

gürol

çok çok geçmiş olsun çiğdem.çok üzüldüm.

hepsiyAh

sercAn1903

çok kötü birşey :( geçmiş olsun.

Yaradanın kımseye böyle birşey yasatmamasını diliyorum..
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Kralkartal21

Fazla iz kalmaması sevindirici..

Geçmiş Olsun.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

akbaba71

Büyük geçmiş olsun.

Allah kimsenin başına böyle acı olaylar vermesin..
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş