Ana Menü

Fahri gidiyor

Başlatan carlito1903, Temmuz 16, 2008, 09:51:43

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Konyaspor Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu: Fahri ile iki yıllık sözleşme imzaladık. Yakında bizim takıma katılacak.

BEŞİKTAŞ geçen yıl Çaykur Rizespor'da kiralık olarak forma giyen futbolcusu Fahri Tatan'ı Konyaspor'a verdi. Yeni sezon öncesinde de Ertuğrul Sağlam tarafından Avusturya'ya götürülen Fahri'nin kamptaki başarılı performansı, bu sene takımda kalabileceği şeklinde yorumlanmıştı. Ancak Eskişehir, Sivas, Rize gibi takımların
da talip olduğu Fahri'nin Konya ile 2 yıllık sözleşme imzaladığı belirtildi. Konya Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, "Fahri'yi renklerimize kattık" dedi.

kaynak:pasfotomac

-   -   -   -   -

***BJKAS*** BESIKTAS FUTBOL YATIRIMLARI SANAYI VE TICARET A.S.`NDEN GELEN YAZI; SIRKETIMIZ PROFESYONEL FUTBOLCULARINDAN
FAHRI TATAN`IN KONYA SPOR KULUBU`NE TRANSFERI ILE ILGILI OLARAK GORUSMELERE
BASLANMISTIR. ***BJKAS***

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

Kralkartal21

Olamaz böyle bişey.

Eğer olursa E.Sağlam ve kurmayları bavulunu bırakıp gitsin.

Hem başka kaynaklardada çıkmaması cabası.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

kutu

Fahri Aslında Yetenekli Ama Zaman Vermiyoruz..!
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

carlito1903

Kampın en iyilerinden biriydi, hazırlık maçlarında da iyi oynadı, güzel goller attı...

Takımda dursa kime ne zararı olacak, geçen sene yaşadığımız sakatlıklardan sonra ne hallere düştüğümüzü çabuk unuttuk...

akbaba71

Kampta oyundan sonra bonservisi biraz iyi almış olsalar bari .

Güzel transfer hayırlı olsun.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

kutu

Fiyatı İyi Ama Dursa Ne Zararı Olucak.O Bölgede Sezon İçinde,

Yaşadığımız Sıkıntılar Nasıl Unutuldu?
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

Kralkartal21

Ya bu habere inanılmaz...!!!!!

BjKcArsi54

kafaları güzel galiba bunların...

kutu

Konyaspor, Beşiktaş'tan Fahri Tatan ve Gaziantepspor'dan Erdal Kılıçarslan ile anlaşmaya vardı. Transfer çalışmalarını sürdüren Konyaspor, Beşiktaş'ın 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Fahri Tatan ve Gaziantepspor'un 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Erdal Kılıçarslan'ı renklerine bağladı. Her iki oyuncunun Konyaspor'un Kızılcahamam kampına katılacağı bildirildi. Konyaspor Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, iyi transferler gerçekleştirdiklerini belirterek, "Beşiktaş ile uzun pazarlık sonucunda Fahri Tatan'ı bonservisiyle birlikte transfer ettik. Konyaspor için çok uygun bir fiyatla anlaşma sağladık. Diğer taraftan Gaziantepspor'un genç oyuncusu Erdal Kılıçarslan'ı Erkan Sekman ile takası sonucunda kadromuza dahil ettik. Her iki oyuncunun da takıma çok büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Bu sene gerçekten iyi bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Artık yabancı transferimiz kaldı. Onun için de ince eleyip sık dokuyoruz. Aceleci davranarak geçmiş dönemlerdeki hataları tekrarlamak istemiyoruz. En kısa zaman içinde yabancı transferimizi de gerçekleştirerek lige en iyi şekilde başlamayı planlıyoruz" dedi.

Geçen sezon Beşiktaş'tan Çaykur Rizespor'a kiralanan Fahri Tatan, 30 maçın 28'inde ilk 11'de forma giyerek toplam 2 bin 443 dakika sahada görev aldı ve rakip fileleri 6 kez havalandırdı.

Konyaspor'un diğer transferi Erdal Kılıçarslan ise, geçen sezon Gaziantepspor formasıyla 33 maçın 14'ünde ilk 11'de forma giyerek toplam bin 470 dakika sahada görev aldı ve bu maçlarda 5 gol kaydetti.

16.07.2008
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

saldır beşiktaş

iyi olmuş fahri için oynayabileceği bir takıma gitmiş
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

bahadıR

başarılar Fahri...
helal olsun yönetim...
geçen sene çabuk unutuldu...
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

akbaba71

Gecen sene 1 ön libero vardı bu sene 3 tane var gecen sene ile ne alakası var ?
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Beşiktaşımızda, geçen sezon Çaykur Rizespor'da kiralık oynayan Fahri Tatan'a yeni sezonda da Konyaspor yolu gözüktü.
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin, İstanbul
Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) gönderdiği yazıda, ''Şirketimiz profesyonel futbolcularından Fahri Tatan'ın Konyaspor Kulübü'ne transferi ile ilgili olarak görüşmelere başlanmıştır'' denildi.

Kaynak: AA

------------

:alkis :alkis 

ilhan mansız_melis

manyak ya bunlar adam süper performans gösteriyor bunlar yolluyorlar helal olsun valla !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.