Ana Menü

Tayfur:''Asıl suçlu Engin ve Sağlam''

Başlatan Non Mollare Mai, Temmuz 15, 2008, 18:06:46

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

"Asıl suçlu Engin ve Sağlam"Beşiktaş'ın eski futbolcularından ve kaptanlarından Tayfur Havutçu, İbrahimler'in kavgasında başka bir şeyler olduğunu ifade ederken, asıl suçlunun menajer Sinan Engin ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam olduğunu söyledi..

Best Fm'den Özkan Öztürk'e konuşan Tayfur Havutçu, iki futbolcunun da affedilmez bir hata yaptığını vurgulayarak; 
"Evet ortada bir yanlış var ama ikisi 20 dakika boyunca kavga ediyorlar ve kimse ayıramıyor. Bunu anlamak mümkün değil. Ben ikisini de yakından tanıyorum. Nasıl bu işi yaptılar, çözemedim. Ama Sinan Engin ve Ertuğrul Sağlam'ın açıklamalarını da yeterli bulmuyorum. Bu işin asıl suçlusu onlardır. Zaten bence açıklama yapanların hiçbirisi doğru söylemiyor" dedi.

-"BEN ANLAM VEREMEDİM"-
İbrahim Üzülmez'in takımın en eski oyuncusu olduğunu da belirten Tayfur, "Bir sene daha oynayıp bırakacaktı. Sonu böyle olmamalıydı. Toraman da yetenekli bir oyuncu idi. Nasıl bunu yaptılar anlamıyorum" diye konuştu.

Olayı sadece "terlik" hadisesine indirgemenin yanlış olacağını da ifade eden Havutçu, "Bunun arkasında başka bir şey var. İki kişi 20 dakika ölesiye kavga etsin ve kimse ayıramasın. Orada 30 kişi var. Ben bu olayı anlayamadım" dedi.

Beşiktaş'ın her iki oyuncuya da ihtiyacı olduğunun altını çizen Tayfur Havutçu, "Ama bu noktadan geri dönüş yok. Engin ve Sağlam'ın hataları bu işi bu noktaya getirdi bence ve çok yazık oldu" diyerek sözlerini noktaladı.
edit

Simurg

belkide herkesin bir çok suçu var ama
futbolcularımızın suçu ağır basıyor :)
kavga etmelerinin tek nedeni kendileri başkasına suç atmak doğru değil

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

gercektende anlamak zor olanlari
30 kisi nasil oluyorda ayiramiyor kavga yapanlari
2 eski sporcumuzda cikip anlatsin orada neler yasandigini
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Abi 20 dakika kavga etsen sokağa çıkamazsın..

En fazla 2-3 yumruk atmışlardır ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

cok yerden duyuldu kavganin uzun sürdügü
ne olduysa cikip anlatsinlar,gazetede cikan haber yalan desinler,sadece 2 yumruk attik desinler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gözzde_bjk

Aradaki husumetin uzun yıllarca sürmesinde tüm yöneticilerin suçu var.Ama antremanlar da Engin ve Sağlam daha ön planda olduğundan suçun büyük kısmı onların.
Kavganın ayrılmadığının dışında neden bunca senedir küs olan 2 futbolcu barıştırılmak için uğraşılmadı?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

onaT

tayfur sen barıştırırdın öyle mi?

bırak şimdi.

ferdikoclu

Kapansın artık şu mevzu.. Yeter artık bence.. Tayfur çıkıyor başka birşey diyor,biri çıkıyor böyle diyor,biri çıkıyor şöyle diyor.. Yeter ya!! Huzuru yakalayın be.
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

onaT

Alıntı yapılan: ferdikoclu - Temmuz 15, 2008, 21:33:18
Kapansın artık şu mevzu.. Yeter artık bence.. Tayfur çıkıyor başka birşey diyor,biri çıkıyor böyle diyor,biri çıkıyor şöyle diyor.. Yeter ya!! Huzuru yakalayın be.

ibolar başka takım buluncaya kadar kapanmaz gibi...

carsi52

20 dakika kavga ettikLerine inanmıyorum..
Herkesin bir suçu var ama asıL suçLu kim biz biLemeyiz.
Bölünür senin için uykular!

hepsiyAh

carlito1903

Var mı başka konu hakkında konuşmayan eski futbolcumuz/yöneticimiz/menajerimiz ??

Millet konuşmak için olay bekliyormuş meğerse...

onaT

Alıntı yapılan: carlito1903 - Temmuz 16, 2008, 01:06:10
Var mı başka konu hakkında konuşmayan eski futbolcumuz/yöneticimiz/menajerimiz ??

Millet konuşmak için olay bekliyormuş meğerse...

"onlar yapamaz ben yaparım" mantığı... gördük çok güzel yaptınız...

ferdikoclu

Tayfur kaptan çok ayıp ediyor..İddalı laflar yakışmamış. Çözerim,yaparım vs.
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.