Ana Menü

Delgado ''Uzak Ara Şampiyonuz''

Başlatan akbaba71, Temmuz 14, 2008, 11:47:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın kadro dışı bırakılmasından sonra Beşiktaş'ta kaptanlık görevine getirilen Matias Emilio Delgado, Menajer Sinan Engin'e önemli değerlendirmeler yaptı. Arjantinli futbolcu, yeni transfer Zapotocny'e bayıldığını ve uzak ara şampiyon olacaklarını iddia etti.

ÇOK GÜÇLÜ FİZİĞİ VAR

Özellikle kaptan olduktan sonra takım içindeki tavırları bir hayli değişen ve kampın neşe kaynağı olan Delgado, dünkü antrenmandan sonra yanına gittiği Siyah-Beyazlı ekibin menajeri Sinan Engin'e önemli değerlendirmelerde bulundu. Beşiktaş'ın yeni kaptanı, Menajer Sinan Engin'e yeni transferleri överek, "Zapotocny, Tomas Sivok ve Seriç çok isabetli transferler. Özellikle Zapotocny'e bayıldım. Çok güçlü fiziği var. Topu geriden oyuna sürmesi ve oyunu okuması mükemmel. Sivok da en az onun kadar değerli bir transfer. Özellikle hava toplarındaki hakimiyeti ve kesiciliği ile geçen sezon defansta yaşadığımız sıkıntıları bitirecek. Seriç de çok isabetli bir transfer. Takıma uyum göstermeleri çok çabuk oldu" dedi.

YENİLERİN HEPSİ ÇOK İYİ

Sinan Engin'i neşelendiren Delgado, değerlendirmelerine şöyle devam etti: "Takım içindeki arkadaşlık üst seviyede. Ayrıca takıma yeni katılan yerli futbolcular da çok yetenekli. Çok geniş ve her futbolcunun alternatifi olan bir kadromuz var. Geçtiğimiz sezon son anda kaçırdığımız şampiyonluğu bu sezon yaşayacağız. Benim bu takımın sezon sonunda açık ara şampiyon olacağından hiçbir şüphem yok. Geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde çok büyük bir tecrübe kazandık. Bu sezon UEFA Kupası'nda final oynarız."

Akşam
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Olun da uzak ara mı son haftanın son saniyesinde mi ne zaman olursanız olun...

Kralkartal21

Alıntı yapılan: carlito1903 - Temmuz 14, 2008, 11:59:34
Olun da uzak ara mı son haftanın son saniyesinde mi ne zaman olursanız olun...

Yaniii.. :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Delirdik

Yok yok biz uzak ara gidince şansaL-erman ekmeğimiz gidiyor diye ağLıyordu sonraki yarıyıda yaşadık gördük biLiyoruz.
Biz mümkünse son 1-2 hafta kaLa oLaLım şampiyon
öyLesi daha makbuL :)

DeLgado harbiden bunLarı demişse fena gaza geLmiş.. Geçen sene bizi yabancıLarın sırtLadığını düşünürsek bu bize bu sene çok daha iyi yansıyacaktır.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Defansa inanılmaz güveniyorlar

Çok iyi :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kartalizmatik

Her sene aynı laflar.İcraata gelince...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

pAscAliAnUmut

Bu adam inanılmaz motive oldu hadi hayırlısı Kaptanlık Delgado'ya yaradı

Ee artık feneri Del-ga-do

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

önemli olan sahada göstermek bunu artık lafları bıraksınlar uzak arada istemiyoruz son hafta son dakikadada olsa yeter bize donatalım artık 4 bir yanı bayraklarla
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: Buz - Temmuz 14, 2008, 12:53:27
Yok yok biz uzak ara gidince şansaL-erman ekmeğimiz gidiyor diye ağLıyordu sonraki yarıyıda yaşadık gördük biLiyoruz.
Biz mümkünse son 1-2 hafta kaLa oLaLım şampiyon
öyLesi daha makbuL :)

DeLgado harbiden bunLarı demişse fena gaza geLmiş.. Geçen sene bizi yabancıLarın sırtLadığını düşünürsek bu bize bu sene çok daha iyi yansıyacaktır.

:D :D :D :D

onaT

uzak ara olamayız. derbileri kazanın sonra konuşun ;)

ilhan mansız_melis

bi ben uzak ara şampiyonluğu bıraktım 1 puanla olsa bile şampiyon olalım da...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

gözzde_bjk

Şu sıralar herkesin dilinde ''takımdaki arkadaşlık'' var.Aman nazar değmesin de sonuna kadar birbirlerine olan güven ve dostluklarıyla mutlu sona ulaşalım.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

hepsiyAh

bu sene baya bi iyi gelmişmeler var takım içersinde İNŞ sonunda gülen biz oluruz..