Ana Menü

Milliyet - Hürriyet derdiniz ne ?

Başlatan carlito1903, Temmuz 09, 2008, 10:27:46

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Bunca zamandır kolpa haber okurum ama son bi hafta da Milliyet ve Hürriyet in yaptığı gibi bi saldırı görmedim...

Milliyette son 4 gündür Delgado'nun gideceği yönünde haberler çıkıyor inatla, Hürriyette aynı...

Sürekli yalan dolan haberlerle takımı karıştırmaya çalışıyorlar...

Bu gazeteleri almayın aldırmayın diyeceğim ama Doğan medyası öyle bi kök salmış ki 2 gazetesi 0 çekse bile yıkılmaz...

Bilmiyorum ne olacak bu işin sonu...

ZLataN

Başka bi gazete aLmak istesen piyasanın yarısından çoğu Doğan Medya Grubunun, Tv izLemesen Yine öyLe çoğu Doğan Medya, hatta kendi kanaLımız biLe.Burada bişey yapıLcaksa biz değiL yönetim yapıcak, bak febe yönetimine adamLar daLga geçerek yaLanLıyorLar her haberi siteLerinden.En son fotomaçın eto'o haberini yaLanLadıLar o haberi yapan adam bir daha o kadar atıp tutarmı acaba..Biraz sert tehditvari bi mesajLa Hürriyet ve miLLiyeti yaLanLıyabiLir yönetim beLki biraz duruLurLar ama hiç sanmıyorum öyLe bişey yapıcakLarını..

Anarchy*

Arka tampondan saLLa..
En uyuz oLdugum gazeteLer arasında ikisi de.

akbaba71

Milliyet Delgado serisinin 4.gününde de boş durmamış bir haber daha yapmış  :)

Hürriyetle birlikte yükleniyorlar bize bu sıralarda.

Dsmartta macları yayınlamıyor.

Doğan Medyanın bir planı vardır cıkar yakında kokusu..
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Şu milliyet yine bir haber yapmış Delgado ile ilgili..

Allah aşkına artık Milliyet kaynaklı haberler yayınlamayın bu sitede.

Adamı sinir ederler ya..

Beşiktaş kulübü bunları görüyor inşallah bişeyler yaparlar bu gazeteye karşı.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

delgado1008

Beşiktaşlı birinin bunlara bişey yaptığı kesin kuyruk acıları var yoksa iki gazetede bu kadar şerefden yoksun olamaz
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

BEŞİKTAŞ

maksat ortalıgı karıştırmak futbolcuların kafalarını bulandırmak Beşiktaşı yıpratmak hep yaptıkları şey satılmışlar :)
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

kartalpenchesi

antipati ve forza kampanya başlatmış böyle gazeteler almayın diye

ben zaten aylardır spor gazetesi almıyorum sizde almayın aldırtmayın
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

keskinli

milliyet ve hürriyet türkiyenin ciddi gazeteleri idi bi zamanlar
rekabet kizisinca,isin kolayina kacip atmaca tutmaca oynamaya baslamislar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Milliyet pis saldırılarına bugün de yaptığı kolpa bi haberle devam etti, işte o haber:

Galatasaray'ın, 2010'a kadar sözleşmesi bulunan, gözden çıkardığı golcü Necati Ateş'i vererek, karşılığında Beşiktaş'ın satış listesine koyduğu İbrahim Toraman'ı kadrosuna katmanın hesaplarını yaptığı bildirildi.

Galatasaray ile Beşiktaş'ın önümüzdeki günlerde Necati Ateş - İbrahim Toraman takası için pazarlık masasına oturabilecekleri öğrenildi.

Cim-Bom'un geçen sezon başında önce Ankaraspor'a, ardından İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a kiraladığı Necati'yi, İbrahim Toraman'la takas etmek için Kartal'ın kapısını çalmaya hazırlandığı iddia edildi.
2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan Necati'yi kısa süre içinde elden çıkarmak isteyen sarı-kırmızılıların, Beşiktaş'ta 150 bin YTL ceza verilerek satış listesine konulan İbrahim Toraman'la yakından ilgilendikleri kaydedildi.

Galatasaraylı yöneticilerin birkaç gün içinde, Beşiktaş'a Necati - Toraman takasını teklif ederek, transferin gerçekleşmesi için çaba harcayacakları vurgulandı. Başarılı defans oyuncusunu iyi bir bonservis bedeliyle satmak isteyen siyah-beyazlıların, Necati'ye sıcak bakabilecekleri ifade edildi.

Engin: Kapımız açık
Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, İbrahim Toraman için Galatasaray'a yeşil ışık yaktı. Engin, sarı-kırmızılı kulübün, Toraman'la ilgilenmesi konusunda yaptığı açıklamada, "Bize gelen resmi bir teklif yok. Ama Galatasaray ciddi anlamda ilgileniyorsa kapılarımız açık gelsinler, görüşelim. Önerecekleri fiyat karşısında bizim de tutumumuz netleşir" ifadelerini kullandı.

MİLLİYET

bahadıR

daha geçen gün yönetim bile dedi;
necatiyle hiç bi alakamız yok diye..
daha niye böyle haberler verirler anlamış değilim...
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

MeLo

Türkiye'de hangi gazete okuyacağız acaba ?
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

kartalpenchesi

hergün kolpa bir haber çıkıyor hiç takmaya değmez
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

IL Capitano

hersene gazetelerin kalitesi daha cok dusuyor, cikacagi yere.
tv haberlerine filan ben artik bakmiyorum, icim karariyor valla.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....