Ana Menü

tepki pankartı

Başlatan ismailcem, Ocak 05, 2007, 12:27:09

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

İyi fikir tepki pankartı.. Bu ustte yazılanlardan secilip bisiler yapılırsa guzel bi mesaj olabilir..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

prens537

bence yeni açıkta yazan pankart hepsine değer alayınız gelse yıkamaz beşiktaşı...bide alen abiye bazı köstekler sahaya inip üçlü çektiriyorsun diye beşiktaş para cezası alıyor diyorlar ve alen abide bundan dolayı morali çok bozuk..dünyanin en büyük amigosu olan alen abiye bi pankart yapılabilir bence
KaRTal GoL GoL GoL

NoPasaran

Hiç anlamam valla böyle şeyleri..

Basın ne yapıyor bize..Topmu oynuyoruz allah aşkına
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

berk1172

ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

MeLo

Biz bu kadar gülünç bir oyun sergilersek daha neler olur neler ?
Basın bunu yeni yapmıorki.
Lucenin zamanından beri aynı şeyler.
Alıştık artık.
Kulağımızı tıkayıp,önümüze bakmalıyız.
En iyi zamanımızda gazetelerin 3.sayfasındaydık.
Bunu bütün Türkiye biliyor.
Boşverelim arkadaşlar.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

NoPasaran

Yine diyorum yine..

Beşiktaşın öyle bir durumu varki aslında basın az yazıyor..Bu takım artık 3 byük takımdan 3. olarak lanse ediliyor...Fenerbahçe VE Galatasaray başka Beşiktaş başka oldu..

Basın bişeyler demesinde ne desinler..

Klup profosyenellikten iyice amatörlüğe düştü..Klubu taraftar yönetmeye başladı..Resmi TV de amigosuna program yaptıran kaç takım var şu dünyada merak ediyorum...

Şimdi çıkın siz laf atın bu basına..

Az bile söylüyorlar bizimle ilgili...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsı_55

Alıntı yapılan: NoPasaran - Ocak 13, 2007, 15:14:06
Yine diyorum yine..

Beşiktaşın öyle bir durumu varki aslında basın az yazıyor..Bu takım artık 3 byük takımdan 3. olarak lanse ediliyor...Fenerbahçe VE Galatasaray başka Beşiktaş başka oldu..

Basın bişeyler demesinde ne desinler..

Klup profosyenellikten iyice amatörlüğe düştü..Klubu taraftar yönetmeye başladı..Resmi TV de amigosuna program yaptıran kaç takım var şu dünyada merak ediyorum...

Şimdi çıkın siz laf atın bu basına..

Az bile söylüyorlar bizimle ilgili...

aynen katılıyorum volkan abi 
Beşiktaş'ın askeri c@rsının neferiyiz

ufocan

tamam bazı sözlerinde haklısın ama febe tv de gfb grubuna hafta da bir program yapıyordu eskden tutmadı yayından kalktı heralde.ayrıca alen abinin katıldıı prgram karakartal forum yan taraftar prgramı taraftar prgramına sen tutupta kıvanç oktayı mı getirceksin he. alen abi orda taraftarın bir sesi.. biraz daha mantıklı düşünürsen anlarsın zaten anal artık beşiktaşın değil biliyorsnki satıldı kanal yani. ayrıca bu olanlar bizim tüp kafalı başkan yüzzünden luyo etrafta salak salak konusuyo.aziz yıldırım gibi icraat yapamıyo.

saygılarımla.

Delirdik

ufocan BEŞİKTAŞ'ın başkanına, hiç değiLse o mevkiye saygıLı oL.

7gün nopost aLdınız!.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

enginvirus

BU ALEMDE KRAL ÇARŞI

çArşı_nuh

yokta alen abinin orda olmasının bir tek sebebi vardır kendini ve BEŞİKTAŞı çok ii ifade etmesi hem bir taraftar programında başka kim olabilirdi buna ne kadar karşı çıkılıyor anlamadım böyle bir amigo olması ne kadar kaliteli bir tribün oluşumuzuda göstermez mi

tufi_bjkli

ufocan nasıl beşiktaşlısın sen kendi başkanına tüp kafalı diyosun yazıklar olsun sana ve senin gibilere,

unicorn

Başkanın kişiliğini yorumlamak burda ufocana düşmez fakat ufocanın Beşiktaşlılığını yorumlamak da tufi_bjkli ye düşmez bribirimize daha saygılı olalım lutfen.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Alıntı yapılan: ufocan - Ocak 15, 2007, 10:26:23
tamam bazı sözlerinde haklısın ama febe tv de gfb grubuna hafta da bir program yapıyordu eskden tutmadı yayından kalktı heralde.ayrıca alen abinin katıldıı prgram karakartal forum yan taraftar prgramı taraftar prgramına sen tutupta kıvanç oktayı mı getirceksin he. alen abi orda taraftarın bir sesi.. biraz daha mantıklı düşünürsen anlarsın zaten anal artık beşiktaşın değil biliyorsnki satıldı kanal yani.
saygılarımla.
Kanal Beşiktaşın değil demek doğru bir ifade değildir..Kanal Doğan Medyaya geçmiştir ancak belli şartlar dahilinde..Beşiktaşın her türlü söz hakkı vardır..

Karakartal forum ne ? Amigonun TV ye çıkması  için uygulanmış bir yayın olmasın ?

Bırakın amigoya şuna buna tapmayı..Önce BEŞİKTAŞ demeyi öğrenelim artık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

parmanides

alen girmeyen sahaya doktor girer....!!! ""gunes girmeyen eve doktor girer hesabi"" nasil?