Ana Menü

Delgado gidiyor mu ?

Başlatan carlito1903, Temmuz 06, 2008, 10:42:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gözzde_bjk

Ah Milliyet ah...
Bir de Beşiktaştan 1.2 milyon almasına rağmen 1 milyonu kabul etti yazmış.Delgado bizden nefret ediyormus da haberimiz yokmuş.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

ferdikoclu

Ya birde babasının ağzından yazmışlar ya başka birşey demiyorum.. Böyle birşey olması şimdilik zor. Çünkü beşiktaş Matias'a çok umut bağladı.. Gerçktende artık bir parça olmaya başladı takımda. Kaptanlığada getirildiki sorumlulukları arttı. Ben bu haber inanmadığım için koymak istemedim.. Matias Emilio Delgado bu takımdan gitmez...
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

Cem Goren

aklını çelmeye çalışıyorlar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın takımdan gönderilmesi sonrası Beşiktaş'ta kaptanlık pazubandının verildiği Matias Delgado'ya zam yolda.

Futbolcunun yıllık aldığı 1.5 milyon euroyu artırmayı planlayan siyah-beyazlı yönetim, aynı zamanda Delgado'nun 2010 yılına kadar olan sözleşmesini de uzatma planları içinde.

Yönetici Ertunç Soğancıoğlu'nun bu konuda harekete geçtiği ve önümüzdeki günlerde oyuncunun bonservisini elinde bulunduran Ülker Grubu ile görüşeceği öğrenildi.

DELGADO: GİTMİYORUM
Soğancıoğlu, "İki hafta önce İspanya'dan aradılar ve Delgado'yu sordular. Biz de satmıyoruz dedik ve olay kapandı" diye konuştu. Beşiktaş'ın dünkü idmanından sonra basının sorularını yanıtlayan Delgado ise "Transfer haberleri umrumda değil. Beşiktaş'ta mutluyum ve bir yere gitmiyorum" dedi.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

her ne kadar delgado gitmiyorum desede zam yapılması uygundur ne olacağı hiç belli olmaz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Delgado'nun babası böyle bir şeyi ortaya atmış sezon sonunda masaya oturunca daha çok para almak için Delgado'nun haberi yokmuş
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

akbaba71

''Transferimle ilgili ortaya bazı haberler atılıyor. Babam bile işin içine çekilmiş ki, kendisi hiç bir zaman bu konularla ilgilenmedi.''

Milliyetin kolpa haberi ne babasının ne kendisinin haberi var.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Mattias Delgado, ayrılacağı yönündeki haberlere noktayı koydu... Beşiktaş'ın yeni kaptanı: "Daha önce Arsenal deniyordu, şimdi de Espanyol çıktı. Kimseyle anlaşma yapmadım. 'Git' demezlerse bu yıl İstanbul'dayım."

Beşiktaş'ın yeni kaptanı Mattias Delgado, ayrılacağı yönündeki haberlere son noktayı koyup "Hiçbir yere gitmiyorum" dedi. İbrahim Toraman ile Üzülmez'in kavgası sonrası teknik heyet ve başkan Yıldırım Demirören'in ortak kararıyla kaptanlığa getirilen Delgado, La Liga temsilcisi Espanyol'la anlaştığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

'ŞİMDİ DE ESPANYOL ÇIKTI!'

Avusturya kampı ve öncesinde antrenmanlardaki olağanüstü hırsıyla takdir edilen Arjantinli oyuncu, kulübü ile sözleşmesinin sürdüğünü belirterek, "Gerek Türk basını gerekse İngiltere basını sürekli benim bir yerlerle anlaştığımı söylüyor. Hatırlanacağı gibi sezon öncesi Arsenal ve Manchester City'ye gideceğim sık sık gündeme getiriliyordu. Şimdi de Espanyol çıktı. Her futbolcu gibi tabii ki İspanya'da, La Liga'da oynamak isterim. Ancak yazılıp çizildiği gibi böyle bir anlaşma yok. Beşiktaş'ta mutluyum " dedi.

'BIRAKMAYIZ'

Arjantinli oyuncu, artık siyah-beyazlı camiada kaptanlık yaptığını da belirterek, "Alınan karar sonrasında bana büyük bir sorumluluk verildi. Bundan sonra yapmam gereken bana verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek. Bu yıl kesinlikle buradayım. Tabii yönetimim karar alıp, kulüp de beni satmak isterse o zaman başka. Benim için Beşiktaş'ın menfaatleri de çok önemli. Fakat dediğim gibi şu an anlaştığım bir yer yok" diye konuştu.

Öte yandan Başkan Yıldırım Demirören'in de Delgado'nun transfer söylentileriyle ilgili olarak "Kesinlikle bırakmayız" dediği öğrenildi.

Vatan

hepsiyAh

bırakmayalım   ::)  inş bu kez dediginiz tutarda gitmez

carlito1903

Doğan medya grubu iyice bardağı taşırmaya başladı...

Bigün bi gazeteleri kolpa bi haber yapıyor, bi gün sonra diğer gazetesi yalanlıyor...

TurkishTank

gordugun ilk haberciyi dovucen yaa....
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt