Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Alıntı yapılan: BEŞİKTAŞ - Ağustos 12, 2008, 17:41:02
Yönetim Kurulumuz'dan Açıklama
12.08.2008 17:05

Yönetim Kurulumuz, bugün Akaretler'deki kulüp binasında yaptığı toplantıda İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman ile ilgili konuyu görüşerek, iki futbolcunun affedilmesine karar vermiştir. Yönetim Kurulumuz'un konu ile ilgili açıklaması:    Beşiktaş Kulübü'nün; formasına, Başkanı'na, Camiası'na, Yönetim Kurulu'na, Kulübü'ne karşı saygısız davranış ve tutumlarda bulunan futbolcularına, geçmişte örnekleri olduğu gibi en ağır cezayı vermekte tereddüt etmediği ve Beşiktaş'la ilişkisini keserek, her zaman etik değerleri önemseyerek ilkeli davrandığı kamuoyu tarafından bilinmektedir.
Bu bağlamda kamuoyunun malum olduğu üzere, Takımımız'ın 1. etap Avusturya kampında futbolcularımız İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasında yaşanan olaydan sonra da Yönetim Kurulumuz, ogün için alınması gerekli ve doğru olan radikal bir karar alarak iki futbolcunun kaptanlıklarını almış, süresiz kadro dışı bırakarak ağır para cezası vermiştir.
Hoş olmayan bu olaydan sonra her iki futbolcumuz da yaptıkları hatanın farkında olduklarını kamuoyu ile paylaşmış, Başkanımız'dan, Camiamız'dan, Yönetim Kurulumuz'dan, Teknik Ekibimiz'den, futbolcu arkadaşlarından af ve özür dilemişlerdir. Ayrıca, Beşiktaş'tan ayrılmak, başka bir takımın formasını giymek istemediklerini ısrarla belirtmiş, çalışma programlarını eksiksiz uygulamışlardır. Formalarına sadakatlerini ve Beşiktaşlılık duygularını da her fırsatta dile getirmişlerdir.
Diğer taraftan bahse konu iki futbolcumuzun neticede Milli Takım'da defalarca oynamış, Ay-Yıldızlı Takımımız'da yan yana mücadele etmiş, geçmişten bugüne sahada formalarını son damlasına kadar terletmiş, Türk Sporu'na hizmet eden değerli futbolcular olmaları üzerine;  başta Spordan Sorumlu Devlet Bakanımız, Divan Kurulu Başkanımız, Camiamız, taraftarlarımız ve spor medyasının büyük bir kısmı da İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın affedilmeleri yönünde görüşlerini ve duygularını bizlerle, kamuoyu ile paylaşmışlardır.
Yönetim Kurulumuz,  tüm görüşleri detaylı bir şekilde inceledikten sonra, iki futbolcunun yaptığı hatanın asla Başkanımız'a, formamıza, Camiamız'a, Yönetimimiz'e, Teknik Heyetimiz'e yönelik olmadığını, tamamen aralarındaki anlık kişisel bir tartışma neticesinde meydana geldiğini, futbolcuların bugüne kadar olan futbolcu kişilikleri, aldıkları ağır cezaya rağmen başka bir takıma gitmek için en ufak bir düşünce ve tavır sergilememeleri, aksine tek düşüncelerinin Kulüpleri'nde kalma arzusu olması beyanları ve olay sonrasında üzgün, pişman, saygın davranışlarını göz önünde bulundurmuş ve teknik heyetin de görüşleri alınarak İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın para cezaları ve kaptanlıklarının alınmaları geçerli olmak üzere affedilmelerine oybirliği ile karar verilmiştir.
Her iki futbolcumuz da affedilmeleri halinde takımımızın yeni kaptanlarına, tecrübeli futbolcular olarak destek vereceklerini,  her şekilde saygıyla yanlarında olacaklarını, onlarla kenetlenerek takımımızın başarılarında katkıda bulunmak isteğinde olduklarını beyan etmeleri tarafımızdan memnuniyet verici bulunmuştur.
Beşiktaşlılık duruşu; kişilere sadece ceza vermeyi değil, gerektiğinde affetmeyi de gerektirir.
Özür dilemek bir erdem, affetmek de büyüklüktür.
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,
BJK YÖNETİM KURULU

Beşiktaş'ın Avusturya kampı olaylı başladı. Takımın kaptanları İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman terlik yüzünden kavga etti. Yumruk yumruğa giren iki futbolcuyu menajer Sinan Engin kamptan kovdu

Yeni sezon hazırlıkları için Avusturya'ya giden Beşiktaş'ın kampı olaylı başladı. Siyah-beyazlı takımın iki kaptanı İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman terlik yüzünden yumruk yumruğa birbirine girince kamptan kovuldu.

Milliyet gazetesinin haberine göre; Öğle yemeğine terlikle gelen İbrahim Toraman'ı İbrahim Üzülmez "Yemeğe neden terlikle geliyorsun, ayakkabı giysene" diye uyardı. İbrahim Toraman ise "Ayağım ağrıyor o yüzden terlik giyiyorum" yanıtını verdi. Üzülmez'in "Benim de ayağım ağrıyor ama ben terlik giymiyorum" sözüne İbrahim Toraman "Sanane" diye çıkışınca ortam bir anda gerildi. İbrahim Üzülmez "Ben bu takımın kaptanıyım" diye konuşarak ayağa kalktı. Toraman'ın "Ben de bu takımın kaptanıyım" savunmasını yapmasının ardından iki oyuncu bir anda birbirine girdi. Yumruk yumruğa kavga eden oyuncuları yemekteki diğer futbolcular güçlükle ayırdı.

İkisi de yaralandı
Ortalığın yatışmasından sonra idmana giden siyah-beyazlı takım daha sonra akşam yemeği için tekrar otele döndü.

Yemekte bulunan Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin iki kaptanı barıştırmak istedi. Ancak iki futbolcu bir kez daha tartışmaya başladı, ardından tekme tokat birbirine girdi. Birbirine vurdukları yumruk ve tekmeler sonucu yaralandıkları gözlenen iki kaptanı araya girenler güçlükle ayırdı.

Olaya büyük tepki gösteren Menajer Sinan Engin iki oyuncuyu İstanbul'a geri gönderme kararı aldı. Kamptan kovulan ve bugün İstanbul'a gelmesi beklenen İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman hakkındaki kararı Başkan Yıldırım Demirören'in vereceği bildirildi. İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toroman'ın yine kavga etmemeleri için aynı uçağa bindirilmeyeceği, birinin Salzburg, diğerinin ise Münih üzerinden İstanbul'a gönderileceği bildirildi.

MARATON.COM.TR NOTU: İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez, yaşanan bu olaylar üzerine Beşiktaş yönetimi tarafından süresiz kadrodışı bırakıldı. İki futbolcuda kamptan ayrılarak İstanbul'a dönecek.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

akbaba71

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, iki gün önce siyah beyazlı takımın kaptanları İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın kavgası sonrası sessizliğini bozdu.

Engin ilk olarak iki futbolcu arasında yaşananların nasıl geliştiğini şöyle anlattı:

"Her şeyden önce bu sezon geniş bir kadro kurduk ve bu geniş kadro takım içindeki oyuncularda takıma girememe stresi yaratmış olabilir. Ben de bu takımın sorumlusuyum ve bu takımda olan her türlü olay benim sorumluluğumdadır. Benim de sevdiğim bu iki futbolcumuzun aralarının daha önceden de iyi olmadığını biliyordum.

3 Temmuz günü öğle yemeğinde bu iki arkadaşımız yaklaşık 15 dakika tartışıyorlar. Takım arkadaşları bile onları ayıramıyorlar. Ben yapıcı bir insanım ve bu oyuncularımızı yatıştırmak için elimden geleni yaptım. Antrenmandan sonra İbrahim Toraman'a, İbrahim Üzülmez ile birlikte yanıma gelmesini söyledim. 'Ben onunla biraraya gelmem' dedi.

Daha sonra ben Toraman ile yalnız konuştum ve bana her şeye razı olduğunu, bir daha İbrahim Üzülmez ile barışmayacağını söyledi. Bu konuşmamıza rağmen ben ona yeniden olayı unutmasını ve Üzülmez ile barışması söylediğimde, benden ve tüm takım arkadaşlarından özür dilediğini ancak bir kez daha kesinlikle barışmak istemediğini tekrarladı.

İbrahim Üzülmez de bana konuşacak bir şey olmadığını söyleyince, 5 saat önce kıran kırana kavga eden iki oyuncuyu bir seferliğine idare edelim dedik.

Akşam yemeğinden sonra bunlar yeniden münakaşa etmeye başlayınca ben ikisini çağırıp nasihat ettim ama yeniden kavga etmeye başladılar. Yani benim gibi adam bu iki oyuncuyu barıştıramıyorsa, bu iş bitmiş demektir. Ben de birbirlerini parçalamasınlar diye araya girmeye çalıştım ama yerlerde süründüğüm gibi haberler gerçek değil. Ben sakatlanmasınlar diye araya girdim. Kavgadan sonra ikisini de çağırdım ve kampı terk etmelerini söyledim. Onlar da kabul etti."

"BU OYUNCULARI GÖNDERMESEYDİK YARIN DELGADO VE BOBO KAVGA ETSE NE YAPACAĞIZ"

Engin olayın ardından medyada hakkında çıkan eleştirilere de cevap vererek, böyle bir olaydan sonra yapılması gerekenleri yaptıklarını ifade ederek sözlerini şöyle konuştu:

"Böyle bir olaydan sonra ne yapmamız gerekiyordu. Oyuncuları gönderdik eleştiri alıyoruz. Göndermeyip ne yapacaktık. Bir takımın felsefesi, düzeni ve disiplini vardır. Yarın Delgado ve Bobo kavga etse ne diyecektik. Bu konu ile ilgili konuşan herkes eleştirmek ve bize sallamak için konuşuyor. Bu işi benden iyi kimse bilmez. Bana kimse işimi öğretmesin.

"BİZİ ELEŞTİRENLER BANA İŞİMİ ÖĞRETMESİN"

Beni herkes iyi bilir. Ben iki insanı barıştıramıyorsam demek ki bu iki insan barışmak istemiyordur. Beşiktaş ile bağlarını koparmaya razı oldular. Onlar da beni mantıklı karşıladılar ve gittiler. Aynı uçağa da bindirmedim ki yeniden tartışma yaşanmasın diye. Şimdi bu yaptıklarımız eleştiriliyor. Bizim başka ne yapmamız lazımdı. Takımın birinci ve ikinci kaptanı kavga ediyor ve biz bunları yolluyoruz. Bu gayet normal bir durum. İşimizi bize mi öğretecekler.

Bana Türkiye Spor Yazarları Derneği'nden kınama geliyor. Peki biz yalan haberlerle ilgili bir çok tekzip yayınlıyoruz. Niye onları kınamıyorlar. Benim önlemeye çalıştığımı bizim kulübümüz içinde olan olayları birileri duyuyor ve bunu önce yazıyorlar. Ben de bu olayları aktaranları bulmak istiyorum.

Gazetelerde çıkan haberi kimin söylediğini bulmadan bu gazetecileri antrenmana almayacağım dedim. Ben de kim olduğunu öğrendim ve arkadaşları antrenmana aldım. Ama insanlar şartlanmışlar. Eline kalemi alan bizi eleştiriyor. Ne yapmamızı istiyorlardı. İki kaptan kavga etti ve çok iyi kavga ettiniz bir daha edin mi diyeceğim.

Haber bazı gazetelerde çıktı bazılarında çıkmadı diye bizi yine eleştiriyorlar. Kimseye yaranamıyoruz. Ben yıllardır bu sorunları yaşıyorum. Tüm gazeteciler benimle röportaj istiyor ama ben diğerleri kırılmasın diye kimseyle yapamıyorum. Menfaatine ters düşünler bizi eleştiriyor. Sonunda suçlu ben oluyorum. Beni kimse suçlayamaz.

"BU KAVGAYI DIŞARI SIZDIRAN DENSİZİN TEKİDİR"

Ben buradan medyaya sesleniyorum. İnsanlar doğru yazmıyorlar. Buradaki muhabirler doğru yazılar yazmıyorlar. Bu duruma birinin yeter demesi lazım. Bu işi yapamıyorlar. Beni eleştirenler benden daha mı iyi yapacak bu işi. Adamlar bana barışmak istemiyorum diyor, aralarında çıkan olayı da bir iki densiz sızdırıyor. Sonunda suçlu biz oluyoruz. Ben insanlara yaşanan olayları anlatmaya mecbur değilim ki. Böyle bir şey olamaz. İnsanlar akıllarını başlarına alsınlar. Kalemlerini daha doğru düzgün kullansınlar."

"BURASI BEŞİKTAŞ KULÜBÜ, DİNGONUN AHIRI DEĞİL"

Engin, Beşiktaş Kulübü'nün ciddi bir kurum olduğunun altını çizerek, "Burası dingonun ahırı değil. Bu iki arkadaşımız yollarını kendileri çizdiler. İki tane birbiriyle konuşmayan insanın bu takımda olması mümkün mü. Bu oyuncuların bir daha Beşiktaş forması giymeleri zor gözüküyor. İkisinden birinin affedilmesi diye bir şey de söz konusu değildir. Hocamızla da konuştuk. Bizim kesin kararımız takıma dönmelerinin biraz zor gözüktüğüdür. Beşiktaş defteri kapandı diyemeyiz ama şu ortamda dönmeleri zor görünüyor. Onlar da istemezler zaten. İkisi de gururlu, kişilikli futbolcular ve yaptıklarının arkasında duruyorlar. Yine olsa yine yaparız diyorlar. Birbirlerine nasıl bir kin beslediklerini bilemiyorum. Demek ki biz bunları yollamakla doğru yapmışız. Burada tutsaydık iki gün sonra yine kavga etselerdi ne olacaktı. Biz burada kulüp yönetiyoruz. Burası dingonun ahırı değil" diye konuştu.

"DELGADO, BEŞİKTAŞ FORMASINI GİYDİĞİ SÜRECE BU TAKIMIN KAPTANI OLACAKTIR"

Sinan Engin, takımın yeni kaptanları Delgado ve Nobre'nin Beşiktaş forması giydikleri sürece kaptan olacaklarını kaydederek, "Delgado takım içinde çok sevilen bir futbolcu. Onu kaptan yapmayı çok önceden düşünüyorduk. Nobre de çok hırslı bir futbolcu. İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman takıma dönse bile kaptanımız Delgado olacaktır. Beşiktaş'ta oynadığı sürece kaptanımız odur" dedi.

HÜRRİYET

saldır beşiktaş

en kısa zamanda gönderilermeleri lazım bide kaptan olucaklar takımın huzurunu ve displinlini bozmalarına hakları yok eğer ertuğrul hoca takım içindeki otoritesini belli etmek istiyosa ikisiniide göndermesi lazım
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

keşke böyle bir şey olmasaydı ama oldu şimdi Toraman'ın gese ile görüştüğü konuşuluyor
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carlito1903

Ne ceza verilecekse ikisine de aynısı verilecek büyük ihtimalle...

Üzülmez efsane kaptan olarak anılmak varken böyle olmayı kendisi seçti, bir çok kişi son iki senede yaptıkları nedeniyle onu hiçte iyi hatırlamayacak...

Toraman için ise çok kötü oldu, keşke onu bi şekilde takımda tutabilsek...

carlito1903

İbrahim Üzülmez:

¤ Maraton | iddaa ¤ OLAY ADAMDAN OLAY SÖZLER!..

"Pişman değilim"
Beşiktaş'ta takım arkadaşı İbrahim Toraman ile ettiği kavga nedeniyle kadro dışı bırakılan kaptan İbrahim Üzülmez, yönetimin vereceği her karara saygılı olacağını söyledi.

Kadro dışı bırakılmasının ardından İstanbul'a dönüşünde Münih Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İbrahim Üzülmez, "Bu saatten sonra söylenecek çok da şey yok. Yönetimin vereceği her karara uyacağım. Yaşanması gereken bir olaymış ve yaşandı. Bir takımda bazı kurallar vardır. Bu kurallara herkes uyar. Eğer yemeğe terlikle inilmeyecekse inilmez. Bu kuralları ben koymuyorum. Yönetimin kararını bekleyeceğim. Pişman değilim. Karşı tarafında böyle bir olayda neler düşündüğünü ve niyetinin ne olduğunu bilmek lazım. Beşiktaş'ın kaptanı olarak böyle bir olayın içinde bulunduğum için çok üzgünüm ama yaşanması gerekiyormuş ve yaşandı" dedi.

İbrahim Toraman:

¤ Maraton | iddaa ¤ KAVGA İÇİN NE DEDİ?

Toraman: Yönetim ne demişse o olur!
Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Toraman, İstanbul'a döndü. Beşiktaş'ın Avusturya'daki kampında takım kaptanı İbrahim Üzülmez ile kavga ettiği için kampı yarıda bırakarak Türk Hava Yolları['na ait tarifeli uçakla Atatürk Havalimanı'na gelen ikinci kaptan İbrahim Toraman'ın oldukça üzgün olduğu gözlendi.

İbrahim Toraman burada basın mensuplarının soruları üzerine, olayla ilgili konuşmak istemediğini belirtti.

Bir gazetecinin, ''İbrahim Üzülmez ile yaşanan olayın terlik nedeniyle çıktığı söyleniyor, işin doğrusu nedir?'' sorusu üzerine İbrahim Toraman, ''İnsanlar her şeyi söylüyor. Şu an bir şey konuşmak istemiyorum'' dedi. ''

Yaşanan olay nedeniyle üzgün müsünüz?'' sorusu üzerine İbrahim Toraman, ''Tabii ki üzgünüm, herkes üzgündür'' yanıtı verdi. İbrahim Toraman, bir gazetecinin, ''Yaşanan olaylar nedeniyle yönetimin 'İki futbolcu ile yolları ayıracağız' dediği söyleniyor'' sözleri üzerine de, ''Yönetim ne demişse odur. Benim söyleyeceğim başka bir şey yok şu saatten sonra'' dedi.

Beşiktaşlı futbolcu daha sonra özel aracıyla alandan ayrıldı.

akbaba71

Büyük kavgada neler oldu
  6 Temmuz 2008

Büyük kavgada neler oldu
[/td][/tr][/table]Beşiktaş camiasına bomba gibi düşen - İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman arasında geçen - kavganın perde arkası aralandı.

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre: "Kavgaya tutuşan iki kaptanı, Sinan Engin de araya girmesine rağmen tam 20 dakika kimse ayıramadı. Yumruklar konuşurken, Engin bile vücuduna darbe aldı.   
Öğlen saat 13.00'teki yemekte terlik yüzünden tartışan ikili, daha sonra odalarına çekildi. Akşam 18.00'deki idmana kadar, bu iki oyuncuyla ne kafile başkanı Kenan Öner, ne teknik direktör Ertuğrul Sağlam, ne de menacer Sinan Engin bir konuşma yapmadı, barıştırma yoluna gitmedi. İdman sonrası 21.00'deki akşam yemeğinin sonlarına doğru ise olay patlak verdi. 
Toraman, gündüz sipariş ettiği şampuan ve duş jelini almak için yemek salonunun dışındaki kulüp görevlisinin yanına gitti. Siparişlerinin odasına bırakıldığı bilgisini alıp, oradan ayrılmak üzereyken, Üzülmez arkasından sinirli bir şekilde geldi. İkili arasında şu diyalog yaşandı:
Üzülmez: Madem ayağında yara vardı, neden hocadan izin almadın? 
Toraman: İzin alacak durum mu var. Görmüyor musun ayağım yara içinde.
Üzülmez: Ben anlamam, bu takımın kaptanı kim? Sen böyle yaparsan diğerleri ne yapar?
Toraman: Ben de kaptanım. Sorumluluklarımı, nerede nasıl davranacağımı biliyorum. Ayakkabı giyemiyorum hepsi bu. Ayrıca hoca da gördü yemekte.
Tatışma sürerken, kulübün güvenlik sorumlusu Ahmet Ateş ve basın görevlisi Tuncay Yanık, hâlâ yemekte olan Sinan Engin'i uyarıp dışarı çağırdılar.
Engin: Sizin derdiniz nedir? Takım kaptanları herkesin önünde tartışıp kavga eder mi? Sorununuz neyse kozlarınızı şimdi burada paylaşın olay bitsin. Ayrıca İbo, sen büyüksün ve birinci kaptansın, ama yangına körükle gidiyorsun.
Üzülmez: Sen de sorgu sualsiz her olayda beni suçlu gösteriyorsun. Yeter artık.
Engin: Sesini yükseltme. Ne suçlu göstereceğim. İkinizde de kabahat var. Oturun, adam gibi konuşup anlaşın, benim canımı sıkmayın.
Üzülmez: O zaman Toraman'ın odasına gidip kozlarımızı paylaşalım.
Toraman: İyi olur. Bence de en iyisi gidip konuşalım.
Engin: Ne odası. Hemen burada. Dışarı çıkalım, neyse burada çözün bitsin bu iş
Bunun üzerine Üzülmez, Toraman'ı kolundan çekip, "Hadi gel bakalım dışarı" diye çekiştirir.. Toraman da "Çek elini" diyerek odasına doğru yönelir.
İşte tam bu sırada Üzülmez, arkadan Toraman'a yumruğu yapıştırır... Geri dönen Toraman da karşılık verir. Engin, Ateş ve Yanık kavgayı ayırmak için araya girer. Ama ikisini ayırmak neredeyse imkânsızdır. 5 kişi birden yerlerde sürüklenmeye başlar. Engin, hayalarına tekme alınca, yere düşer. Kalkmakta zorluk çeker. Yanık'ın parmağı ve kolu, Ateşin ise kafası ve yüzüne darbeler gelir. Bu üçlü yeniden toparlanıp, iki oyuncuyu ayırmayı başarsa da Toraman, Üzülmez'i uzun saçlarından yakalar. Toraman bütün uğraşlara rağmen dakikalarca Üzülmez'in saçlarını bırakmaz ve tam 20 dakika sonra kavga ancak son bulur."
[/td][/tr][/table]

Simurg

ya saçmalıktan başka birşey değil

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Çok terbiyesizce bir oLay takımın 2 kaptanıda böyLe kavga etmesi çok kötü bir durum.
Toraman hakLı gibi gözüksede.
En azından üzüLmez bu takımdan gönderiLmeLi.
Toramanda kadro dışı bırakıLmaLı.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Kim anlatıyor bu olayları böyle kelimesi kelimesine ??

Olaya şahit olanlar dillerini biraz daha tutsalar Beşiktaş'a daha az zarar vermiş olacaklar...

akbaba71

''Gazetelerde çıkan haberi kimin söylediğini bulmadan bu gazetecileri antrenmana almayacağım dedim. Ben de kim olduğunu öğrendim ve arkadaşları antrenmana aldım''

Dışarı bilgi sızdıran kişiye bir yaptırım uygulanmalı..

Simurg

kimse des almıyor almayackta korkarım
beşiktaş eğer bi yerlerde hata yapıyorsa bunladan başka birşey değildir.
100. yıldan sonrada böyle mevzular oldu
oscar rüşvet aldı diye şutlandı
ilhan mansız vs.. nice örnekler var şimdide bu Allah sonumuzu hayr etsin

BEŞİKTAŞK

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Simurg

yazık oldu toramana gitmesin ya çok abuk bi neden

BEŞİKTAŞK

akbaba71

Toraman'ın VUKUATI

* KAVGANIN aktörlerinden Toraman'ın, takımda daha önce 5 oyuncuyla daha yumruklaştığı ortaya çıktı.. Ali Güneş, Çağdaş, Ali Tandoğan ve Baki'yle kavga eden Toraman'ın, bir defasında da eski kaleci Runje ile dalaştığı ve çok ağır bir dayak yemekten takım arkadaşları sayesinde kurtulduğu öğrenildi..

* AYRICA Toraman geçen yaz Antalya'daki Gloria Golf Resort'ta tatil yaparken, Üzülmez de aynı otele gelince eşyalarını toplayıp başka otele geçecek kadar tepkili..

VATAN