Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alper_1903

Ibrahim´ler affedildi gibi....

saglam kaynaktan duydum yani agzindan cikan kelimeleri duydum
Ibolarin isleri iyiye gidiyor dedi, affedildiler dedi...

sali günü herkez duyacak...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

eRe

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Ağustos 09, 2008, 16:41:06
Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 09, 2008, 02:15:16
Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Ağustos 09, 2008, 02:01:23
Af çıkarsa sonuçta takımın eski kaptanlarına kaptanlık yapıcak sonuçta.

Birde İ.Üzülmez ve Toraman onun söylediklerini takmazlarsa.....

Hoş olmıyacak yani..

olur mu hıc oyle sey kadro dısı bırakılırken futbolcular once kaptanlıgı alınır ve emın ol bır daha ıkısıde gerı donse bıle kaptan olamaz

Tamam kaptan olamazlarda, İ.Üzülmez ve Toraman,sen bizim sayemizde kaptan oldun derlerse ve Delgado'nunda aklına, bunlar atıldı diye beni kaptan yaptılar şimdi bunlar geldi şimdi benim hakkımda ne düşünürler' derse diye..

kardesım o zaman pembe dızı olur
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Kralkartal21

Sonuçta takım huzuru bozulacak

Herşey bu kadar iyi giderken...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

pascalyptica

1. Toraman'ın kesinlikle affedilmesi gerekir..
2. Üzülmez'in affedilmemesi gerekir ama affedilirse de çok büyük yanlış olmaz..
3. Spor Bakanlığı'nın bu konudan daha önemli işi yok muymuş ok merak ediyorum..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

Non Mollare Mai

Toraman affedilirken Üzülmez'in affedilmeme sebebi nedir pascalyptica ?
edit

carlito1903

Alıntı yapılan: pascalyptica - Ağustos 10, 2008, 02:02:25
3. Spor Bakanlığı'nın bu konudan daha önemli işi yok muymuş ok merak ediyorum..

Röportajı dikkatli okursan 'Spor Bakanı' olarak değil bir 'Beşiktaş taraftarı' olarak bunu istiyorum demiş bakan ;)

Kralkartal21

Beşiktaş'ın Avusturya'daki ilk etap kamp çalışmalarında İbrahim Toraman ile kavga eden ve bu nedenle satış listesine konulan eski kaptan İbrahim Üzülmez, düzenlediği basın toplantısıyla camiadan özür diledi.

Yönetim tarafından affedilmeleri gündemde olan oyunculardan İbrahim Üzülmez, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, böyle bir olay yaşattıkları için Beşiktaş camiasından, başkandan ve yönetim kurulunda bulunan ağabeylerinden, bu olayın içinde olan Sinan Engin'den ve özellikle hocası Ertuğrul Sağlam'dan özür diledi.

İbrahim Üzülmez, 30-35 gün önce kötü bir olayın yaşandığını belirterek, ''Hem üzgün olduğumuzu belirtmek adına, hem de geçmişten beri İbrahim Toraman ile husumet içinde olduğumuz yönündeki haberler nedeniyle böyle bir toplantıyı gerekli gördüm. Geçmişten husumetimiz yok. O anda yaşanmış ve gelişmiş bir olay. Keşke olmasaydı. Hayatta bazen hatalar olabiliyor. Bu hataları yaptık. Önemli olan hatalardan dersler çıkarmak. BÖyle bir olay yaşattığımız için Beşiktaş camiasından,başkanımızdan ve yönetim kurulu ağabeylerimden, bu olayın içinde olan Sinan Engin'den ve özellikle hocamızdan özür diliyorum'' diye konuştu.

Tecrübeli oyuncu, 1 aylık süre zarfında kendisinin ve İbrahim Toraman'ın hatalardan dersler çıkardıklarını düşündüğünü ifade ederek, ''8 yıl camiada oynamış, kaptanlık yapmış oyuncu olarak böyle bir olayla gündeme gelmek beni fazlasıyla üzdü. Keşke olmasaydı. Güzelliklerin ve şampiyonlukların konuşulduğu konularla gündeme gelmek isterdik'' dedi.

-''EN FAZLA SIKINTIYI BİZ ÇEKTİK''-

İbrahim Üzülmez, olayın pişmanlığını da kendilerinin yaşadığını vurgulayarak, ''Hem maddi, hem de manevi en büyük sıkıntıyı biz çektik'' diye konuştu.

Yönetimin kendilerine verdiği ceza sonrası 1 aylık süre zarfında altyapıda antrenör Sarp Yiğit yönetiminde iyi çalıştıklarını kaydeden tecrübeli oyuncu, ''Büyüklerimiz nasıl bir karar alır bilmiyorum. Onların düşüncelerini bilmiyorum. Ama bizim düşüncemiz takıma geri dönmek. Özellikle bu sene bizim için çok önemli bir sezon. Şampiyon olmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu doğrultuda birlik beraberlik içinde olmak istiyoruz. Şampiyonluk yolunda takıma katkı sağlamak istiyoruz. Böyle bir olayı da unutturmak istiyoruz'' diye konuştu.

Yaşanan olayın ardından 1 aydır gazetelerde gündemde kaldıklarını hatırlatan siyah-beyazlı oyuncu, ''8 yıl hiçbir şekilde gündeme gelmemiş kişi olarak böyle bir olayla gündeme gelmek beni üzdü ve yaraladı. Takıma dönmemiz halinde bunu affettirmek istiyorum. Bundan sonra yönetim kurulunun kararını bekleyeceğiz. Zamana bırakmak gerekiyor. Ayrıca böyle bir şekilde gündeme geldiğim için spor kamuoyundan da özür diliyorum. İnşallah bir daha böyle bir olay yaşanmaz'' dedi.

-''CAMİAYI KAPTANLIK İÇİN SEVMEDİM''-

Affedilmeleri halinde kaptanlık konusunda sorun yaşanıp yaşanmayacağı sorusunu yanıtlayan İbrahim Üzülmez, ''Camiayı kaptanlık yapmak için sevmedim'' dedi.

İbrahim Üzülmez, bu yöndeki soruyu şu şekilde yanıtladı:

''Bunu özellikle vurgulamak istiyorum. Belki bazı düşünceler de olabilir, geri döndüğümde kaptanlık alındığı için sıkıntılar yaşanacak diye. Şu anda daha önce nasıl arkadaşlarımıza yardımcı oluyorsak, döndüğümüz zaman da zaten takımın en büyükleri olarak kaptanlık olmasa dahi arkadaşlarımıza yardımcı olacağız. Yardımcı olmamız gerekiyor, çünkü birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Kaptan kimse o arkadaşlara elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız.''

İbrahim Üzülmez, ''Daha önce hocalara krampon fırlatan, terlik atan oyuncular oldu. Bu fazla mı abartıldı?'' sorusunu da ''Öyle düşünüyoruz. Daha önce de dile getirmiştik, bu tür olaylar yaşanmıştı. Sadece bizim takımızda değil, başka takımlarda da bu tür olaylar yaşanmıştı. Ama gerçekten 1 aylık süre zarfında hiç kimse bu kadar gündeme gelmemişti. Biz onun sıkıntılarını yaşadık. Keşke olay bu kadar büyümeseydi. Ya da bu kadar medyanın gündeminde kalmasaydı. Zaman zaman dile getirdi, ama bunu unutup önümüze bakmamız gerekiyor'' diye yanıtladı.

-İBRAHİM TORAMAN İLE BİRLİKTE GÖRÜNTÜ VERDİ-

İbrahim Üzülmez, açıklamalarının ardından toplantının yapıldığı basın odasına gelen İbrahim Toraman ile birlikte medya mensuplarına görüntü verdi.

İki oyuncu önce basın odasında, ardından tesis bahçesinde birlikte fotoğraf çektirdiler.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

w@nted_68

afeedilmeli sonucnda kazançlı çıkan taraf beşiktaş olacaktır... inaşşah takıma dönerler...

keskinli

su resmi daha önceden verseydinizde ne siz cekseniz nede biz cekmeseydik sevgili ibrahimler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

hepsiyAh

bi laf vardır bizim oralarda bunun için :)

neyse ! affedilceksiniz eminim.. ama bu yanlıs olacak.

Cem Goren

müjde!!!! affedilmişler
ntvspor da yazıyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Non Mollare Mai

Evet affedilmişler. Ne diyelim, takımdaki ortamı bozmaması dileğiyle..
edit

Cem Goren

tüm isteğimiz bozmaması ama bozmamasıda zor gibi görünüyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

:)

Ne müjde aman aman..

Bilgili ile Demirören arasında fark bu kadar net..

Taraftarın sevgilisi Pascal Nouma'yı tek kalemde sildi. Gol attığı maçtan sonra..

Beşiktaş camiasına yakışmaz dedi ve o günle ilgili kimse tek bir gün suçlayamaz Beşiktaş'ı. Taraflı tarafsız herkes ayakta alkışlar o günü..

Şimdi iki Kaptan, kendilerine verilen değere bakmadan kavga ediliyor ve affediliyor. Şimdi bunu kime nasıl anlatacaksınız ilerde. Hatta sene sonu Allah göstermesin kötü gelecek sonuçlarda , takım içindeki dengeler bozulmadığını kime nasıl anlatacaksınız..

İbrahim Toramanı satarsın 3 milyon euroya gidersin alırsın olmadı 1 milyon euro daha verirsin alırsın iyi bir oyuncu..

Ben sevinmedim açık konuşayım..

Ancak ağızlarına yüzlerine bulaştırdıkları için affedilsin daha fazla sakız olmasın dedim..

Hayırlı olsun yinede..

İkisininde Beşiktaşlılığına ne olursa olsun inanıyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net