Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZLataN

Alıntı yapılan:  link=topic=19250.msg330064#msg330064 date=1217589644

-''AİLEM İÇİN OYNUYORUM''-

Gökhan Zan, son olarak başını yastığa koyduğu zaman çok da rahat uyumadığını ifade ederek, şunları kaydetti:

''Allah'a şükür sağlığım yerinde ama ailemi ve geleceğimi düşünüyorum. Engelli babam beş yıl önce vefat etti. Annem böbrek hastası, kız kardeşim de engelli. Evli ablalarıma bile ben yardım ediyorum. Belki bu benim kaderim ama bunu seviyorum. Onlara el uzatmaktan, bakmaktan mutluyum. Sağlıklı olduğum müddetçe onların yanındayım. Bu durum bana ister istemez bir stres yüklüyor. Kazandığım paraları düşünürseniz, bunu sırf zevk ve eğlence için değil, ailemin geleceği için kullanıyorum. Onlara güzel bir hayat yaşatmak istiyorum.''

Tamam engeLLi bi kardeşin, hasta bi annen oLabiLir ALLAH aciL şifaLar versin ama sürekLi bunu diLe getiriyor oLması birazda kendini acındırmaya getiriyor oLayı..SchaLke maçından önceydi gaLiba röportaj yapıyorLar ordada aynısını söyLüyor, benim hasta bi kardeşim var, kaLabaLık bi aiLem var onLara bakmam gerek diye.

ALLah aciL şifaLar versin ama kendini çok fazLa rekLam ediyor bu konuda..BöyLe konuLarı kendini acındırmak için kuLLanmamaLı.

gözzde_bjk

İBOLAR BARIŞTI BİLE...

Yaklaşık 10 gündür Nevzat Demir tesislerinde antrenman yapan iki kaptan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman arasında ilginç diyalogların geçtiği ortaya çıktı.
İbrahim Üzülmez'in İbrahim Toraman'a "İnan ki senin durumuna kendimden daha çok üzülüyorum. Yaşın daha çok genç ve en az 7 yıl bu camiaya hizmet edeceksin. Buralarda takımdan ayrı antrenman yapman beni üzüyor. Umarım en kısa sürede affedilirsin" dediği belirtildi.
İbrahim Toraman'ın da İbrahim Üzülmez'e yanıt olarak "İbrahim abi buraya birlikte geldik takıma da birlikte döneceğiz. Senin de benim de bu takıma vereceğimiz çok şey var. Umarım affedilip formamıza kavuşuruz.'' karşılığını verdiği öğrenildi.

Ne kadar doğru siz karar verin...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carlito1903

Kabak tadı vermeye başladı artık bu olay, gideceklerse gitsinler (inşallah), kalacaklarsa kalsınlar, bıktım artık bu tip haberler okumaktan...

bjkclub

Gidin artık...yeni kulübünüzde barış fotoğrafları verirsiniz..

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Mattech

bu Hber külliyen Ylaan  İbrahim toroman NEden BASın toplantısı Red etti Peki neden İbrahim üzülmez durmadan basına acıklama yapıyor ? zaten Onların Acıklanan bonservis bedellerinden belliydi Toroman kalacak Üzülmez gidecek büyük bir ihtimalle...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Simurg

ne olucaksa iki futbolcuya birden olmalı
artık bu konu sakız oldu daha fazla uzamadan net bir karar verilmeli

BEŞİKTAŞK

Simurg

BEŞİKTAŞK

Simurg

Barış fotoğrafına yasak
Beşiktaş'ta kavga ettikleri için kadro dışı bırakılan iki kaptan İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın, birbirlerinden özür dileyerek barıştı

Ancak Siyah-Beyaz kulübün yönetimi, barıştıklarını açıklayan Üzülmez ile Toraman'ın medya önünde birlikte görüntü vermelerini yasakladı. Yönetimin bu davranışının temelinde, İbrahim Toraman'a, "Seni affedeceğiz. Bu nedenle bu konuyu fazla uzatma ve basının önüne çıkma" uyarısının yattığı öğrenildi.

Sabah

BEŞİKTAŞK

eyup1903

artık kabak tadı verdi affedeceksen ikisine affet yoksa ikisinide gönder

artık toraman ın beşiktaş a bi yararı olamaz osasuna istiyormuş zaten göndersinler gitsin

Cem Goren

inş. aramayız ben arayacağımızı düşünmüyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

ÜzüLmez'in yokLuğunu bu saatten sonra aramayız :)
Torman'ında yokLuğunu aramayız diye düşünüyorum ki aramamaLıyız.
Bölünür senin için uykular!

djinonu

tmm ZANcim iyi hos allah sana basarilar nasip eder umarim
ama senin yaptigin ayip bir cirpida hic tereddüt etmeden yokluklarini hisetmeyiz demesi ayip bence yani yiyip ictiginiz ayri gitmeyenler hakkinda aranmaz demen biraz kalleslik gibi oluyor
daha dün senin bjkda ne olup olmican belli degildi onlar senin hakkinda öyle birsey dedi mi o kavga olmadan önce???
biraz ayip ettin

pascalyptica

Toraman'ın yerine Gökhan oynarsa tabii ki ararız..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..