Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

Futbolu Beşiktaş'ta bırakacağım"    Ertuğrul Sağlam'ın 'Kesinlikle affetmeyeceğiz' açıklamasını yapmasına karşın İbrahim Üzülmez Beşiktaş'tan ayrılmayacağını ifade etti.     LİG TV'den Atakan Kurt'a konuşan İbrahim Üzülmez "Yaptıklarımın farkındayım. Ama Beşiktaş benim herşeyim. Beşiktaş'tan asla ayrılmayı düşünmüyorum. Başka takımda oynamak istemiyorum. PAF takımında oynamaktan da gocunmam. Eğer yine takıma alınmazsam gelecek sezon sonu futbolu Beşiktaş'ta bırakacağım" dedi       

adam yapıştı ya. insanda biraz gurur olur, yapma komik oluyorsun.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carlito1903

Biraz kafayı kullansaydın sana güzel bi jübile yapılırdı ama bu saatten sonra zor gibi görünüyor...

gözzde_bjk

E adam biliyor hiçbir takıma transfer olamayacağını.Sonunda rezil olmaktansa Beşiktaş'tan ayrılmıyorum demek daha mantıklı onun için.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

[KralKartal]

para alacak tabi birde oynamadan...ne guzel bir kaptan
alacaklarindan vazgec, pafta oyna.. kaptanligini anlariz o zaman
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

w@nted_68

arkadaşlar ibrahim toraman beşiktaşın içindeki gerçek beşiktaşlulardan birtanesidir hırsı yeter toraman istese avrupadan bir takımda çok rahat yer bulabilir ama beşiştaş sevgisinden dolayı gitmek istemediğini düşünüyorum zaten beşiktaşa ilk geldiği zamanlarda fenerde galatasarayda istiyordu ama ben çocukluklğumun takımına geldim dedi bence gönderilmemeli...

carsi52

Zamanında bıraksaydın adın güzeL anıLırdı !
Bölünür senin için uykular!

BerkAy1903

19o3

keskinli

en dogru karari vermis
böylelikle besiktasli ibrahim üzülmez olarak anilmaya devam edecek
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

kalsın oynayamayacak ama beşiktalı olarak bırakır o şekilde anılır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: carlito1903 - Temmuz 12, 2008, 20:49:03
Biraz kafayı kullansaydın sana güzel bi jübile yapılırdı ama bu saatten sonra zor gibi görünüyor...

NoPasaran

Doğru yapmış Üzülmez..

İbo bugün bir çok anadolu klubunde rahat oynar istesin..

Yinede yaş geldi artık dha fazla oynamaya hakkı yok.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

ŞOK İDDİA !..   

Beşiktaş Eski Menajeri Ali Gültiken'den şok iddia !..

Sinan Engin'den önceki dönemde siyah beyazlı takımın menajeri olan Gültiken, Başkan Yıldırım Demirören'in daha geçen sene İbrahim Üzülmez'in elinden kaptanlığı almak istediğini öne sürdü !.. Gültiken Üzülmez'i 2 kez kaptanlıktan indirmek isteyen Demirören'i kendisinin engellediğini de söyledi. Gültiken'in bu açıklaması akıllara "İbrahim Üzülmez'in ipi zaten çekilecekti, yaşanan kavga bahane mi edildi?" sorusunu getirdi.

Ali Gültiken Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına konuk oldu ve çarpıcı açıklamalar yaptı. Geçen sezon başında Beşiktaş menajeriyken yerine Sinan Engin'in getirilmesi ile görevinden ayrılan Ali Gültiken, İbrahim Üzülmez hakkında şok bir iddia ortaya attı.

Kampta İbrahim Toraman ile yumruk yumruğa kavga ettiği için satış listesine konulan İbrahim Üzülmez'in uzun süredir kara listede olduğunu ima eden Ali Gültiken şunları söyledi: 
"Başkan Yıldırım Demirören geçen sene ben görevdeyken İbrahim Üzülmez'in kaptanlığını almak istedi. Gerekçe olarak da İbrahim Üzülmez'in çok para istemesini ve çok konuşmasını göstermişti. Ama ben buna karşı çıktım. Karşı çıkarken de başkana 'Kaptanlığını alacaksınız peki takımdan gönderecek misiniz?' diye sordum. O da 'Hayır' dedi. Ben de bunun sakıncalarını anlattım. İbrahim'in takımda bir çevresi olduğunu, kaptanlığının alınıp takım içinde kalmasının gruplaşmalara yol açacağını söyledim. Benim dönemimde İbrahim Üzülmez'in kaptanlığının alınması 2 kez gündeme geldi ikisinde de engelledim."
Ali Gültiken Beşiktaş'ta Menajerliğe Sinan Engin'in getirilmesiyle yaşanan bazı olayları da şöyle sıraladı: "Geçen sezon başından itibaren İbrahim Üzülmez ile ilgili bazı sıkıntılar oldu. Çeşitli eleştiriler çıktı basında ve bunlar içeriden de desteklendi. Ve bu durum takım içinde de öbür tarafa droğru işlenlemeye başladı, takım içinde blok yaartıldı."   

(Ligtv.com.tr)

çok saçma. bu kavga nasıl bahane olabilir ki?

ilhan mansız_melis

üf be bunlarda takımdan gidiyor ondan sonra konuşuyorlar
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Alıntı Yapİbrahim Üzülmez'in kaptanlığının alınması 2 kez gündeme geldi ikisinde de engelledim..

sanki Ali Gultikeni kim takiyordu ki ?? nasil engellemis??
Biraksin ya, herkes konusuyor...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi