Ana Menü

Filede Bayanlarımız Karslıoğlu’na Emanet

Başlatan akbaba71, Haziran 18, 2008, 10:43:29

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Bayan Voleybol Takımımız'ın Antrenörlüğüne tecrübeli antrenör Bülent Karslıoğlu getirildi. 
1971 doğumlu tecrübeli antrenör Bülent Karslıoğlu ile 1 yıllık anlaşma yapıldı. Karslıoğlu, daha önce Gentaş, Göztepe, Urfa, Telekom ve Gazi Üniversitesi takımlarını çalıştırmış ve Gazi Üniversitesi'ni 1. Lige çıkartmıştı.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

gözzde_bjk

Herşeyden önce hayırlısı olsun ama lütfen Atika gönderilmesin.Takımdaki ender güçlerimizden biri ve kimse önemsemese de kadromuzda bir dünya yıldızı barındırıyoruz.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

gediz

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Haziran 18, 2008, 14:26:39
Herşeyden önce hayırlısı olsun ama lütfen Atika gönderilmesin.Takımdaki ender güçlerimizden biri ve kimse önemsemese de kadromuzda bir dünya yıldızı barındırıyoruz.

yıldız da birşey yapmıor ama... takıma alışamadı galiba daha:S

gediz

keşke arzu da geri dönse o olmadan takımın bir yanı eksik kalıyor bence

gözzde_bjk

Takıma alışmasının yanında tüm yük ona kalıyor.Ve doğal olarak beklenen performansı gösteremiyor.Yoksa çoğu maçta takım onun sayesinde toparlandı.

Takıma yeteri kadar verim sağlayamasa da bir dünya starını harcamamak laızm.Yanına gelecek ek kuvvetlerle Atika rahatlayacak ve daha etkili olacaktır.

Kesinlikle Arzu ve Cengiz Göllü'nün gidişiyle çok büyük güç kaybetti takım.Keşke gelseler :(
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!