Ana Menü

Sivok'tan iddialı açıklamalar

Başlatan carlito1903, Haziran 17, 2008, 09:09:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Kulübümüzün İtalya'nın Udinese takımından transfer ettiği Çek futbolcu Tomas Sivok'tan iddialı açıklamalar... Çek Milli Takımı'nın Euro 2008 kadrosunda yer alan Sivok, yeni takımı hakkında bilgi topladığını belirtirken siyah beyazlı taraftarlara da haber gönderdi: "Nasıl bir futbolcu olduğumu görecekler. Beşiktaş'ta coşarım."

Cenevre'de Hürriyet'e konuşan Tomas Sivok, şunları söyledi: "Türk Milli Takımı bu kadar kaliteli oyunculardan kuruluysa demek ki, Türkiye'de futbolun kalitesi yüksek. Türk Milli Takımı'nın ve Beşiktaş'ın masörü İlia ile konuştum. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve ekibini bana anlattı. Türkiye'nin en büyük takımlarından birinin formasını giyeceğim için şimdiden çok heyecanlanıyorum.

Milan istedi ama olmadı

Yaşım henüz 25. Buna karşın futbolumun en olgun dönemini geçiriyorum. Sparta Prag'da kaptanlık yaptım. Beşiktaş taraftarı merak etmesin. Orada çok başarılı maçlar oynayacağım. Ben hem savunmanın ortasında, hem de orta sahada ön libero olarak görev yapabiliyorum. Türkiye'den G.Saray ve F.Bahçe'yi yakından tanıyorum. Önümüzdeki sezon bu takımlar rakibimiz olacak.

Milan beni çok istemişti ancak yaşadığımız bazı sorunlar nedeniyle bu transfer gerçekleşmedi. Beşiktaş Menajeri Sinan Engin ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam beni yakından izlediler ve yaptıkları konuşmalarla ikna etmeyi başardılar. Beşiktaş, beni transfer etmekle savunması güçlü bir oyuncuyu kadrosuna katmış oldu. Kendimi anlatmak için maçların başlamasını bekleyin. Gücümü ve tekniğimi Beşiktaş için sergileyeceğim."

Kaynak: Hürriyet

sercAn1903

inşallah iyi şeyler yapar. ama taraftar konusu bu sene biraz sorunlu olucak. daha hiç kombine satılmamış. (az satılmış)
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

bahadıR

iyi işler çıkarır diye düşünüyorum
güveniyoruz :ok
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

ilhan mansız_melis

inşallah Sivok hem inanıyor hem de güveniyoruz sana
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eren06

inşallah Allah utandırmasın.Ben sivoka çok güveniyorrum

lambkuzu

bu adam geldi cisse gidecek mi peki?
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

bahadıR

sivok stoper oynarsa cisse kalır
ama önlibero oynarsa(inşallah) cisse yi yollarlar...
yolluycaklar büyük ihtimal zaten...
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

alper_1903

Biz star istemedik hicbirzaman
yeterki yararli olsun
ve bu Sivok bize yararli olacak gibime geliyor nedense :D
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

NoPasaran

Sivok ben savunma oynamak istiyorum dedi :D

Umutluyuz, utandırmayın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Beşiktaş, beni transfer etmekle savunması güçlü bir oyuncuyu kadrosuna katmış oldu. Kendimi anlatmak için maçların başlamasını bekleyin. Gücümü ve tekniğimi Beşiktaş için sergileyeceğim."

Hadi bakalım.Görelim seni

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Bölünür senin için uykular!