Ana Menü

İlhan Mansız taksici oldu

Başlatan Simurg, Haziran 16, 2008, 20:10:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

İlhan Mansız taksici oldu
Beşiktaş'ın eski milli futbolcusu İlhan Mansız ile İstanbul sokaklarında karşılaşırsanız şaşırmayın. Mansız, taksicilik yapmaya başladı!

İlhan Mansız, bu yıl atv'de ekrana gelecek olan 'Para Taxi' yarışması ile izleyicilerle buluşacak. İstanbul sokaklarında taksisiyle dolaşacak olan Mansız, hiç birşeyden habersiz taksisini durduran müşterilere para kazandıracak.

atv'de tanıtımları dönen yarışma programı yayınlandığı tüm ülkelerde milyonlarca izleyiciyi ekrana bağladı.

16 Haziran Pazartesi günü saat 20.00'da ekrana gelecek olan program hem kazandırmayı hem de eğlendirmeyi amaçlıyor.

İŞTE İLHAN MANSIZ'IN TAKSİCİ HALLERİ

Yarışma kısaca şöyle:

Taksi beklerken dışarıdan sıradan bir taksi gibi görünen program aracına binen yolcular hiç ummadıkları bir anda kendilerini atv'de yayınlanan yarışma programında bulacaklar.

Taksi müşterileri gidecekleri yere kadar kendilerine sorulan her soruya verecekleri doğru cevapla ödüllerini arttıracaklar. Eğer gidecekleri noktaya kadar 2'den fazla yanlış cevap vermemeyi başarırlarsa sonunda kazandıkları "PARA TAXI"den inerken nakit olarak ödenecek. Ancak 3. yanlış cevaplarında yarışmayı kaybederek taksiden inecekler.

TELEVİZYONGAZETESİ

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Kralkartal21

İlhan'a yakışmaz bence ama kendi tercihi.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

gözzde_bjk

Futbolu bıraktıktan sonra İlhan'ın tercihi zaten televizyon dünyası oldu.Bunda şaşılacak bir durum yok hayırlı olsun.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Non Mollare Mai

Şu an Atv'de yayınlanıyor.
Tüm taksicilere saygılarımı iletiyorum yaptıkları iş oldukça zor.
Ama yarışma olarak böyle bi yarışmaya katılması kendi kendini düşürmesi anlamına geliyor.
edit

alper_1903

Almanyadada var böyle bir taksi yarismasi ben begeniyle izliyorum...

Ilhana yakisir ama
hersey yakisiyor ona masallah :D
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

ilhan mansız_melis

ah İlhan'ım ah seviyorum ulen seni :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

mdc

Bir burda göstermemiştin kendini :D
HAYATTA BEŞİKTAŞ

KeePSaKe

Ah ilhan birde taksici olarak mı görücektik seni :)

Since 1903

sercAn1903

alsın tespihini,taksın o taksicilerin şapkalarından :D en büyük taksici bizim taksici :D

şu ilhan mansınız şu ay içindeki resmini bulabilecek olan var mı? veya sakalı var mı? biri söyleyebilirse sevinirim

2-3 gün önce biz arkadaşlarla döner yerken (sarıyerde) bi abi girdi içeri sahibine lovoboyu kullanabilirmiyiz dedi. abi tmm dedi. birini çağırdı geln abi şapkalı gözlüklü biriydi suratına baktım aynı ilhan mansızdı :( oranın sahibine sordum olabilir çok benziyordu dedi :( o yüzden sormuştum. oysa hala üzülüyorum. bi foto çekilirdik :(
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

ilhan mansız_melis

ama izleyin o programı ben Arka Sokaklar'a reklam girdiğinde baktım sorular hep futboldan ve çok keyifli
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Çok değişmiş sanki ya :)
Kendine daha bakmıyor bu adam.
yakışır taksiciLikte yakışık kamyon şoförü oLmakta yakışır ;D
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

birde futbola dönecekti,

bu ilhandan futbolcu olmaz, bisey olmaz ya
harcadi kendini
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

keskinli

Alıntı yapılan: alper_1903 - Haziran 16, 2008, 21:37:57
Almanyadada var böyle bir taksi yarismasi
ilhanda almanci oldugu icin o programi biliyordur,fikride oradan almistir
:D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

sorular çook kolay katılım koşullarını bilsem katıllırım hem spor ağırlıklı sorular geliyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun