Ana Menü

Nihat Bizi Satar mı ?

Başlatan djinonu, Haziran 16, 2008, 10:33:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Alıntı yapılan: gürol - Haziran 16, 2008, 20:03:57
nihatın euro 2008 deki başarısı beni biraz daha rahatlattı.
nihat satmaz ama para sattırır adama.
şimdi 15 milyon olan ama ona da yanaşmayan villareal nihatın parasını en az 20-25 e çıkartır.oda fenere kalın gelir.
alamaz.
nihat en güvendiğim adam satmayacağına dair ama para herşeyi yaptırır adama diyorum.

haklisin para herseyi yaptirir ama nihat süleyman sebanin elinde besiktastan ayrildi seba baskan dürüsttür ve kendi dürüstlügünden birazcik nihata verebildiyse satmaz sadik kalir:)
ve sebayi sevdigi belli nihatin yoksa nikah $ahidi olmazdi hehe

pascalyptica

Alıntı yapılan: djinonu - Haziran 16, 2008, 10:33:12
Arkadaslar bildiginiz gibi bizim serefli basinimiz cok güzel haberler yapiyor...
ve en son bombalari gecen son günlerde nihatin eziklere gitmesi...

benim bildigim kadariyla Nihat türkiyede Besiktas´tan baska hicbir takimda oynayamaz mukavelesinde öyle yaziyormu$
ama birileri de cikip diyorki nihatin bonservisi ödenirse her kulüp alabilir.....

sizce ne dogru???

nassı yani  :saskin

bonservisini ödemezse zaten türkiye dışından bi' kulüp de alamaz ki  :allaalla
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

allen ıverson

Hiç sanmıyorum,cnn türk avrupadaki başarılı türk'lerin yaşadıkları şehirleri oraları anlatıyolar gösteriyolardı..
Hayatım ve Şehrim  programın ismi sunan Bilge Egemen;Nihat Kahveci konuktu villa real stadyumu gezdiriyodu burdaki seyirci türkiyedeki seyirciye pek benzemiyo muhabbeti dönüyodu,türkiyenin en iyi seyircisi beşiktaş seyircisidir diye girdi söze,futbola nasıl başladıgı falan küçüklügünden itibaren tuttugu takımın beşiktaş oldugunu falan anlattı,çocukken tuttugu takımda oynamanın çok keyif verici bi duygu oldugunu falan hiç inanmıyorum eziklere gidecegine hiççççç!!

lambkuzu

Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun