Ana Menü

Demirören gibisi yok

Başlatan Simurg, Haziran 15, 2008, 15:00:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Chelsea Başkanı Abramovic'in bile kulübün gelirlerinden pay sahibi olduğunu anlatan Levent Erdoğan, "Dünyada kulübünü bu kadar seven bir başka başkan bulunmaz" dedi

BEŞİKTAŞ Kulübü Asbaşkanı Avk. Levent Erdoğan, başkan Yıldırım Demirören'i överek "Dünyada kulübünü bu kadar karşılıksız seven ve para veren başkan yoktur" dedi. Erdoğan, siyah beyazlı kulübün en zor günlerinde ortaya çıkan Yıldırım Demirören'in kulübe 41 milyon dolar para verdiğini hatırlatarak şöyle konuştu: "Dünyanın hiçbir kulübünde ne bir başkan ne bir yönetici kulübüne faizsiz olarak para kullandırmadı. Chelsea Başkanı Abramovic bile başkan olmasına rağmen takımını hisse senetlerini alarak finanse ediyor para kazanıyor, bunun aksine Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören parasını faizsiz olarak kulübün emrine veriyor. Bu önemli bir olaydır. Chelsea Başkanı Abramovic Chelsea'ye verdiği paralara karşılık kulüpten hisse senedi almak şartı koyuyor. Abramovic ayrıca kulüpte hisse senetlerini elinde bulundurarak kulübün yıllık gelirlerinden pay almaktadır."

Yıldırım Demirören'in yaptığı bu hareketin takdirle karşılanması gerektiğine işaret eden Erdoğan, "Çünkü bu güne kadar vermiş olduğu paranın faizini çıkarsaydık bugün 12,5 milyon dolar faiz parası alabilirdi. Bu kadar parayı bankalardan aldığımızı düşünsek korkunç faiz ödeyebilirdik. Başkanımız Yıldırım Demirören'i kimsenin suçlamaya hakkı yok. En zor gününde kulübün kasasına para koydu. O, dünyada eşi benzeri bulunmaz bir başkandır" dedi.

İsmail Er-Hürriyet

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

mdc

Yıllık 700-800 milyon $ kazandığı işinden

Verdiği 50 Milyon $ ı istemesinin sebebi nedir o halde ?

Paramı almadan adım atmam demesinin sebebi nedir ?

Maymun gözünü açalı çok oldu beyler.

Görmedim,duymadım,bilmiyorum yok artık
HAYATTA BEŞİKTAŞ

delgado1008

İsmail'in haberlerine inanmıyorum ama Başkanın Beşiktaşı çok sevdiğine eminim o yüzden de gitmiyor...
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

muhsin_1903

kafasına göre kulube borc verip bide faizinimi alacaktı verdiği paraların daha neler...
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

keskinli

ister borc ister hibe olsun
cok büyük para 41 milyon
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ferdikoclu

Gülüyorum tek kelime ile. Arap kartal bile daha çok beşiktaşlıdır.. o çok küçük paralara en büyük beşiktaş diyordu.. Fenerlilerede .... uLen diyordu.. Bizim başkan onu bile yapamaz..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

ilhan mansız_melis

doğru tabi arkadaşlar onun gibi takımı batıran oldu mu bugüne kadar
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ist.hatirasi/3-4

şerefsizlik diz boyu artık kendi reklamlarınıda yapıorlar
YÖNETİM İSTİFA !!!

eRe

dogru demıs arkadaslar
demıroren gıbı yok
baska bır allahın kulu ıstese bu kadar zarar veremezdı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ferdikoclu