Ana Menü

Maçları Nereden izliyorsunuz?

Başlatan Batuhan, Ocak 03, 2007, 15:32:47

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Batuhan

Beyler maçları nereden izliyorsunuz?ben yazıyım şimdiye kadarkileri gerçi kısa hayatımda az maça gittim...

vip alt numaralı.,şeref tribünü ( shaktar maçı tayfurun jübilesi babamın torpili sayesinde),kapalı,kale arkası(hiç tavsiye etmem derbilerde açık hedef oluyorsunuz),numaralılarda izledim genelde maçları ama numaralıda taraftar coşmuyo kapalıda coşanlara ibretle bakıyorum),bide yine babamın torpiliyle localardan izlemiştim ( ama bişi gözükmüyo )
Koca hestiy aya bedenem ?

canmert

senin babanın epey torpili var heralde
ben en çok kapalıda sonra yeni açıkta en az da eski açıkta maç izledim

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

Delirdik

shubuo kampanyası vardı bi ara her maç yeni açıktaydım
eski açık zaten vazgeçiLmezimdi :)

dev bayrak açtığımız zaman dışarda kalmıştık 7ytl ye adam bizi numaralıya sokmuştu
bu sezonda full kapaLı :)

LocaLar nasip oLmadı, oLmasında zaten
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

richee_4ever_jk

bu sezon full kapalı üst geçen sene yeni açıktı

CHEm !

10-11 yaşına kadar kapalı numaralı arasında gezdim
şimdilerde yeni açık eski açık kapalı takılıoruz
ama en çok ta kapalı
Allah kitap Beşiktaş

@LAYINA GİDER

anasını satim ben hep açıktayım kombine var istesende istemesende yeni açık

yuNuS1903

Timurlenk

noumAyberk

Çok küçükken bi kere kaplıya gittim diğer hep seki açık-yeni açık süründük bi kerede fener maçına babamın arkadası sağolsun numaralıya gitmiştim

ugur24

geçtiğimiz senelerde yeni açık..bu sezon başından beri kapalı..ve bundan sonrada kapalı olacak tabiki..ligin ilk yarısı bursa ve rize maçlarında üstte,diğerlerinde alttaydım..ikinci yarı her maç üstte olucam..üste çıkan kapıları açan adam bi kıllık yapmazsa tabi..yaparlarsa birinin yukardan çekmesi gerekecek.. ;)

carsi52

walla ben küçükkün o zaman daha bebeydim :D numaralıdan bi maç izlemiştim amokochi felan wardı hatırlamıyom.bide geçen sene hazırlık maçı wardı ilk yarı kapalı altta seyrettim sarmadı 2.yarı kapalı üste geçtim.öbürleri kahveden :D:D:D
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

burak uğur ve ben
abicim bizim kapaLı kombinemiz var dimi

neden ayrı gayrı takıLıoz biz :D

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ugur24

benim kombinede kapalı alt..galiba sizinkide öyle..ben ve 2 arkadaş toplam 3 kişi gidiyoruz maçlara..onlar kapalı üstü sevmedikleri için ilk yarı boyunca hep alttaydım ben..eğer 2. yarı yine altta takılırlarsa ben sizi bulucam zaten üstte..maçlar başlasın haberleşiriz..

Delirdik

yaa benim kombine de aLta
bizde en az 2 kişi bazen sayı artabiLiyor tabi :D üstte zıpLıyoruz işte

kesin haberLeşim yukarda yükLenmeye adam yok yaa (:
cem bıraktı yetim kaLdık

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!