Ana Menü

Bobo 10 milyon Euro'ya Kiev'e [NTVSPOR]

Başlatan NoPasaran, Haziran 13, 2008, 09:19:14

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

alper_1903

Insallah diyorum baska birsey demiyorum

10 milyon büyük para
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Cem Goren

eğer satıyolarsa o ayarda bi toğçu alsınlar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ferdikoclu

Büyük başkan(!) yıldız sözü vermişse ancak formamıza yıldız yaptırır:) Satıp harcayacağı güzel bir para daha çıktı..Sağa Sola Harca başkan.
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: alper_1903 - Haziran 14, 2008, 16:53:13
Insallah diyorum baska birsey demiyorum

10 milyon büyük para

ya arkadaşlar nasıl konuşuyorsunuz bobo 2-3 yıl sonra kendini dahada çok geliştirecek  o zaman daha iyi bir paraya daha iyi bir klübe gidecek bir zamanlar carewide satmıştınız para uğruna ama sonra çok aradık onun gibi golcüyü şimdide aynısı boboya yapılıyor 2 sene sonrada holoskoya yapılır kimse kusura bakmasın biz böyle en iyi adamlarımızı satmaya devam edersek şampiyonluk yine hayal gibi  :'(

alper_1903

Bobo okadar ahim sahim olaganüstü bir golcü degil...

sanki Messi´miz var o gidecekmis gibi konusuyoruz

Bobo bu takima bu sene Sampyionluk yolunda ne vermis??
en önemli maclarda yok
Derbilerde vasatin üstünde degil....
bi sampiyon liginde cabaladi avrupaya gidecegim ayagina...

Dunga onu cagirdigindan sonra Bobo bozdu, akli bizde degil bir kere
böyle bir durumda hic ama hic yararli olamaz Besiktasa...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

kartalpenchesi

adam kaç kere gitmeyeceğine açıklamasına rağmen basın sürekli haber yaparsa sizinde kafanızı karıştırır

bobo bence en iyi oyuncularımızdan biri, golcülük bakımından zaten beşiktaşın en çok gol attığı yabancı futbolcu daha neyini tartışıyorsunuz ki holosko gelmeden önce bobo kral bobo kural diyoduk bir holosko transferi bobonun bu kadar mı önüne geçti

şampiyonluk yolunda ilk yarıda çok gol attı ikincisi yarıda sakatlandı yapacak birşey yok
dunga çağırdıktan sonra kafasının bozulduğuna falan katılmıyorum hatırlatırırım bursa maçında sonradan oyuna girip yine golünü atmıştı

onaT

Alıntı yapılan: gürol - Haziran 14, 2008, 00:29:58
Alıntı yapılan: onaT - Haziran 13, 2008, 21:02:23
Alıntı yapılan: gürol - Haziran 13, 2008, 16:30:40
boboya 10 vediklerine inanmıyorum.6-7 ye gittiyse çok üzülürüm.
@onat
saviola açığı kapatamaz pivot santrafor lazım.

kapatır, beşiktaş pivot santrafora ihtiyaç duymaz zaten artık kanatlardan oynayacaktır.
pivot santrafor semih gibi toni gibi olur. bobonun uzun olduğuna bakma o kadar iyi indiremiyor topları...
pivot santraforumuz nobre onatcım biliyorum zaten bobo değil.ama ne dediğin gibi kanatlardan oynayabilecek bi kadro kuruldu ne de saviola açığı kapatabilir.
takımdaki tek pivot santraor nobre eğer o sakatlanırsa yerine oynayacak adam yok.pivot santrafor olursa yanında oynayacak adam ganiyle bulunur zaten.
eren derdiyok pivot bi santrafor.o çok iyi bi alternatif olabilir nobreye.hem eren hemde saviolayı alalım diyorsan okeydir aynı fikirdeyiz derim.
eren ve saviola ilaç olur zaten=)
holosko ve tello olan bir takım kanatlardan zaten oynamalı bence o yüzden o yönümüz zayıf değil

astbjk1903

bobo gitmicek yabancı oyuncu transferi de olmicak yerli oyunculara yonelmisler ama onlarida bu gidisle alamayacaklar
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

kartalpenchesi

akbaba71

Beşiktaş'ın her seferinde "gelen teklif yok" açıklamalarına rağmen Bobo ile ilgili transfer iddialarının ardı arkası kesilmiyor.

Rusya'nın Dinamo Moskova takımının Beşiktaş'ın Brezilyalı forveti Bobo'ya rekor bir teklifte bulunduğu iddia edildi.

Avrupa'nın önemli transfer haberi portallarından tuttomercatoweb.com'da yayınlanan habere göre Moskova ekibi yıldız futbolcuya yıllık 1 milyon 600 bin Euro, Beşiktaş'a da bonservis bedeli olarak 7 Milyon Euro vermeyi gözden çıkardı.

23 Yaşındaki futbolcu için geçtiğimiz dönemlerde CSKA Moskova'nın da girişimlerde bulunduğu haberde yer aldı.

MARATON.COM.TR / ALP KOPARAL

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

delgado1008

Bu basın bobo gidince ne yapacak anlamıyorum hergün bi takıma gönderiyorlar tabi sahipsizlikten kaynaklanıyor Beşiktaşın başkanı olacak zati muhterem çıkıp satmıyorum dese herşey bitecek ama nerde
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

BerkAy1903

Dinamo Kiev Bobo'da ısrarcı

Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımı ısrarla peşinde olduğu başarılı golcümüz Bobo için en son 7 milyon Euro'yu gözden çıkardı. Önceki gün başkanımız Yıldırım Demirören, genel sekreterimiz Kenan Öner, asbaşkanımız Levent Erdoğan, menajerimiz Sinan Engin ile toplantı yaparak başta Ukrayna'nın D.Kiev takımı olmak üzere, İspanya, Portekiz, Fransa takımlarının bu oyuncu için yapılan teklifleri değerlendirdi. Demirören, Bobo'nun siyah beyazlı takım için önemli bir yıldız olduğuna değinerek "Bobo için birçok takım teklif veriyor. D.Kiev takımı çok ısrarcı fakat önerdiği ücreti kabul etmedik. Çünkü Bobo şu anda sadece Türkiye değil Avrupa'nın önemli golcülerinden biri. Gerekirse satmayabiliriz" dedi.

Siyah beyazlı takımın başarısı için teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'a tam yetki verdiklerini vurgulayan Yıldırım Demirören, şöyle konuştu: "Beşiktaş'ta teknik patron Ertuğrul Sağlam'dır. Bu nedenle istediği transfer listesindeki tüm oyuncuları bir bir renklerimize bağlıyoruz.

Teklif cazip değil

Siyah beyazlı takımın başarısı ve menfaatleri için hareket ediyoruz. Bobo için önerilen teklif cazip değil. Beşiktaş futbol takımının önemli oyuncusu olan Bobo ile konuşacağız. Kulübün menfaatleri her şeyin üstünde geliyor. Bobo için D.Kiev takımı, yönetimi ve başkanı fiyat arttıracaklarını vurguladılar. Beklemedeyiz."

Menajerlerle konuşuldu

Bobo'nun gitmesi halinde B planlarının hazır olduğunu vurgulayan Demirören konuşmasını şöyle tamamladı: "Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın daha önceden izleyip takibe aldığı Portekiz, İspanya, İngiliz liginden golcüler var. Bu oyuncuların menajerleri ile her konuda konuştuk. Şu anda asbaşkanımız Levent Erdoğan 2008 Avrupa Şampiyonası'nda oynayan önemli golcüler ile fikir alış verişinde bulundu. Beşiktaş'ta forvet sorunu olmamıştır, olmayacaktır. Taraftarlarımızın yeni sezonda yüzünü güldüreceğiz."

Kaynak: Hürriyet

18.06.2008
19o3

MeLo

Ya bu transferde tam bir yılan hikayesine döndü.
Gidiyorsa gitsin, kalıyorsa kalsın.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...