Ana Menü

Demirören'den yıldız sözü!

Başlatan akbaba71, Haziran 13, 2008, 09:12:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, genel sekreter Kenan Öner ve asbaşkan Levent Erdoğan, önceki gün 2008 Avrupa Şampiyonası'nda İsviçre-Türkiye maçını izlerken oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Başkan Demirören, siyah beyazlı takımda yeni sezonda süper bir kadro oluşturacaklarını belirterek İspanya'dan yıldız bir oyuncu getireceklerini söyledi.

2 gündür Kenan Öner ve menajer Murat Kuş ile İspanya'da bulunduklarını kaydeden Demirören "Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve menajerimiz Sinan Engin tarafından oluşturulan transfer raporu doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Taraftarlarımızın gurur duyacağı süper bir oyuncu ile görüştük" dedi.

Bitince açıklanacak

Takımın eksik olan mevkilerine transfer yaptıklarını vurgulayan Demirören sözlerini şöyle sürdürdü: "İspanya'dan Türk futbolseverlerin yakından tanıdığı önemli bir ismi takıma kazandırmak için büyük uğraş veriyoruz. İspanya'nın önemli kulüplerinden birinde oynayan bu oyuncunun işini kısa sürede bitireceğiz. Transfer sonuçlandığında da ismini açıklayacağız. Hedeflerimiz büyük. Yeni sezonda UEFA Kupası ve Süper Lig'de üst seviyede oynayarak Türk futbolunu en iyi şekilde izlettirmek istiyoruz. İspanya'da Villarreal Kulübü Başkanı ile de Nihat Kahveci konusunda görüştük. Nihat'ı İspanya ve İngiltere'den de birçok takım istiyor, ama kulübü onu satmak istemediğini belirtti." Defansın iyi oyunculardan kurulu olduğunu kaydeden Demirören, "Sağlam ve Engin, yeni sezonda rakip forvetlere gol izni vermeyecek süper oyuncuları takıma kazandırdılar. Geçen yıl da defansımızda sorun fazla yaşanmadı ama bireysel hatalar oluştu. Yeni dönemde işi şansa bırakmayacağız" dedi.

13.06.2008
Kaynak : Hürriyet
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

akbaba71

İspanyadan gelicek oyuncu muhtemelen yabancı forvet olucak.

Bobonun satışı işe ilgili haberler cok arttı medyada.

NoPasaran

Ben bunların geçen seneki Yıldız olayından sonra söylediklerine inanasım zor geliyor ama İspanyadan kimi getireceklerki onuda düşünmeden edemiyorum :allaalla
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZLataN

Bobu'nunda akLında avRupa var gibi bu şartLarda başaRıLı oLabiLeceğine inamıoRum pek..En iyisi iyi bi paRaya satmak Bobo'yu tabiki TüRkiyede Beşiktaştan başka hiç biR takımda oynuyamaz maddesiyLe..İspanyadanda öyLe kaLbuR üstü bi isim aLabiLeceğimizi pek sanmıyoRum ama bahsettikLeRi isim inş. Küme düşen ZaRagoza'nın foRveti Diego MiLito'duR..HayaL dünyası işte

NoPasaran

Edu iddiası!
Takımımızın, Real Betis'li Edu ile büyük ölçüde anlaştığı iddia edildi

Önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynayacak bir ekip kurmaya çalışan Beşiktaşımızın, İspanya'nın Real Betis takımında forma giyen Edu ile büyük ölçüde anlaştığı iddia edildi. Avrupa'dan bir çok kulübün talip olduğu Bobo'yu satmak için de girişimlerini sürdüren Siyah-Beyazlı ekip, yabancı kontenjanında indirim yapabilirse yeni sezonda Edu'ya Siyah-Beyazlı formayı giydirecek.

Brezilyalı futbolcuyla büyük ölçüde anlaşan Beşiktaşlı yöneticiler, Bobo için diğer alternatifleri de hazır bekletiyor. Bobo'ya alternatif yabancı golcüler arasında Alman Klasniç ile birlikte Çek Sverkos'un da ismi geçerken, gurbetçi oyuncular yedekte tutuluyor. Siyah-Beyazlılar özellikle İsviçre Milli Takımı'nda oynayan genç futbolcu Eren Derdiyok ile ilgilenirken, Fenerbahçe'nin de gündeminde yer alan Halil Altıntop için de devreye girdiği iddia edildi.

OSCAR CORDOZO DA LİSTEYE DAHİL EDİLDİ

Öte yandan Beşiktaş, Benfica'da forma giyen Oscar Cardozo için de düğmeye bastı. Paraguaylı futbolcuyla menajerler aracılığıyla temas kuran yönetim, 25 yaşında ve 1.93 boyundaki futbolcuyu Bobo'nun alternatifleri arasına yazdı.

Kaynak: Akşam

::)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

Edu 29 yaşında değil mi ya  ???

Bu sene la ligada betisin en fazla gol atan adamı 12 golle.

NoPasaran

Ya zaten olmaz sanmam

Birde öyle taraftarı heyecanladıracak bir yıldız mı bilemem :P

Ben heyecanlanmadım :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZLataN

Her yoL Diego MiLito, yıLdız getiRecekLerse İspanya'dan onu getirsinLer :D

NoPasaran

Ya Beşiktaşa büyüğk yıldız gelmez :D Hele İspanyadan hiç gelmez

Kapı gibi Bosque davası duruyor Medyanın önünde :D

Beşiktaş Uefa Kupasına gidiyor

Türkiyede Müslümanlık var dışardan çok kapalı görünüyor

vs vs vs

:D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

yıldız demeye basladılarsa orta sınıf bır topcu getırırler kesın
ama ınsallah olurda bı ısı basarırlarda cok ıyı bır oyuncu alırlar
benım karara baglayamadıgım konuda getırılecek oyuncu hangı mevkıde olmalı
forvet mı orta saha mı ben orda celıskı yasıyorum
cunku orta sahamızında pek guzel oldugu soylenemez
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

ilhan mansız_melis

yıldız falan bilmem de Eren Derdiyok'u mutlaka alalım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

gürol

aman alacaklarsa kapasınlar çenelerini.borsaya da bildirmesinler acemi gibi.
fener duymasın elimizden alır haberleri olsun.
ellerine yüzlerine bulaştıracaklarına inanıyorum.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

ferdikoclu

Kayan yıldızlardan birini alır bu.. O da bir yerimize kayar sezonun ortasında.. CAS'ta bir sürü dosyan dururken sana hangi yıldız gelir kardeşim?????
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..