Ana Menü

Gökhan Zan'la anlasma saglandi

Başlatan CR7, Haziran 12, 2008, 12:44:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

MİLLİ FUTBOLCUYA TAVİZ YOK!..

Konuyla ilgili konuşan yöneticiler '' Gökhan çok uçuyor.Bizden 800 milyar peşin istiyor.Sakatlanmayacağı garanti mi?? Ya da iyi fıtbol oynayacağının sözünü verebiliyor mu??Ona nasıl olurda güvenip bu paraları veririz.Biz verdiğimiz paradan bir kuruş çıkmayız.Eğer o da biraz fedakarlık yapmazsa yeni takımında başarılar dileriz '' şeklinde konuştular.

Beşiktaş'la Gökhan Zan arasındaki ipler kopma noktasına geldi.Siyah-Beyazlıların 650 si garanti yıllık 1.5 trilyon önerdiği Gökhan Zan'ın ise 1 trilyonu garanti 800 milyar'ı peşin toplam 2 trilyon istediği ve bu görüşmeden sonra Beşiktaş'ın Gökhan'dan ümidi kestiği öğrenildi.

kaynak:maraton.com.tr

sanki cannavaro'yu alıyoruz 2 milyon nedir ya bi de gökhan zan'a
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carlito1903

Lig Tv'nin haberine göre yöneticiler G.Zan konusunda 'yeni takımında başarılar dileriz' demişler...

Artık bunu da kim alacaksa, alıp başlarına bela mı edecekler...

Bizim verdiğimizden fazla da kimse vermez orası da ayrı konu...

husoeagle

2 milyon ytl lik ne yaptın gökhan zan derler adama

hepsiyAh

eRe

maksımov gelınce ferdınandı getırırız ya sorun degıl :P
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

M34

CELAL DOĞAN: Başkan Göhkan'ı alırmısın?

AZİZ YILDIRIM: Hayır almam çok sakatlanıyor

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/9467295.asp?gid=229&sz=25032

onaT

yallah canım yallah, başka doktor bul kendine. Ayhan Opturda bıktı senden.

Cem Goren

çok uzadı bu konu artık yeter gideceks gitsin
altın kapılarımız kan oldu tayfun

M34

acele etmeye gerek yok ... celal dogan'dan yardim istemis fener'e gitmek icin. simdi g.saray ile görüsür, oradan da ret cevabi aldikdan sonra Besiktas'in teklifini kabul eder; bizim yönetim ve teknik direktör de "Ahh olmadi mi? Senin yerin zaten Besiktas'ta" der, formayi verir oynatir. Bir de Tv'ye cikip, basin yalan yazdi - hicbiryere gitmeye niyetim yoktu, kimseyle görüsmedim, Besiktas'i cok seviyorum, jubilemi bu forma ile yapmak istiyorum viz viz viz ... 

keskinli

büyük ihtimal senin yazdigin gibi olacak :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

kralexx

gderse gıtsın bence yonetım bu saaten sonraa ıstedını yaparsa yanlış olur bence olmazsa olmaz bı oyuncu degıl

gürol

gitmesini istiyorum hiç sevmiyorum bu çocuğu.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carlito1903

Ya çok merak ediyorum Gökhan'ın düşüncelerini...

Bizim verdiğimizden daha fazla verecek takım bulabileceğini falan mı düşünüyor acaba ?

Hayır top oynasa hakkıdır diyeceğim ama bu kadar da olmaz...

Bi de gidip Celal Doğan'a yalvarıyor beni fenere aldır diye !!

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

onaT

Gökhan Zan sonunda patladı

Beşiktaş'ın "Yeni takımında başarılar dileriz" dediği Gökhan Zan, Lig TV'den Atakan Kurt'a zehir zemberek açıklamalar yaptı.

"BENİ TARAFTAR VE MEDYANIN ÖNÜNE ATIYORLAR" Tecrübeli futbolcu, asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu'nun, "Hiç fedekarlık yapmıyor sözlerine" üzüldüğünü belirtirken, "O takımda benden daha çok fedakarlık yapan yok. Ben her şartlarını kabul ettim. Beni neden taraftar ve medyanın önüne atıyorlar. Hem günah işliyorlar, hem de ayıp ediyorlar. Kimse unutmasın ki ben herkesten daha iyi Beşiktaşlıyım" diye konuştu.

"BUNU NEDEN YAPIYORLAR ANLAMIYORUM"
İskendurun'da tatilini geçiren Zan "Beni şu anda herkes paracı olarak görüyor. Bana 350 milyar peşin verdiler onu 400'e çıkarmalarını istedim. 20 maç oynarsan sana '250 milyar veririz' dediler onu da kabul ettim... 225 milyar geçen seneden alacağım var onuda daha istemedim.... Yani her şartlarını kabul ettim, yine kötü ben oldum. Ama neden bana bunu yapıyorlar anlamadım" dedi.

"BARIŞMAMIZ NEDEN İSTENMİYOR?"
Bu arada ibrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın medya önünde bir basın toplantısı düzenleyip herkesten özür dileyip barışmak istedikleri ancak asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu'nun buna engel olduğu ileri sürüldü.

İki kaptan "Biz barıştık. Hatamızı da anladık. Başkanımız başta olmak üzere hocamız Ertuğrul Sağlam menajerimiz Sinan Engin ve tüm taraftarlarımızdan özür dileriz. Biz ayrıca çok iyi arkadaşız, bunu biliyoruz. Eğer Ertunç Soğancıoğlu izin verirse bunu tüm Türkiye önünde de göstermek istiyoruz" dediler.

Bu arada kaptan Delgadonun takım arkadaşlarına "Ben kaptan oldum ama kimseye karşı davranışım değişmez. Sizin bütün haklarınızı sonuna kadar ben savunacağım hiç merak etmeyin" dediği öğrenildi.

eğer doğruysa yine yönetim ayıbı.