Ana Menü

Levent Erdoğan: Sağlam ve Engin'in isteklerini gerçekleştirdik

Başlatan Simurg, Haziran 12, 2008, 08:55:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Transferde takıma önemli takviyeler yaptıklarını belirten Beşiktaş Asbaşkanı Erdoğan, "Hocamız kimi isterse aldık. Özellikle de defansımızı sağlamlaştırdık. Şampiyonluk hasretimizi bu kez bitireceğiz" dedi

BEŞİKTAŞ Asbaşkanı Levent Erdoğan, İsviçre Kartalları Derneği'nin düzenlediği geceye katıldı ve yeni sezonla ilgili iddialı konuştu. Erdoğan, bu sezon şampiyonluğa inandıklarını ve güçlü kadro kurduklarını belirterek, "Kimse merak etmesin. Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve menajerimiz Sinan Engin'in isteklerini yerine getirdik.

Yeni sezona şampiyonluk hedefiyle başlayıp, bitiminde de mutlu sona ulaşacağız. Güçlü bir kadro oluşturduk. Takımda eksik olan yerleri doldurduk. Özellikle de bu sezon defansımızla ön plana çıkacağız. Şampiyonluk hasretimizi bitireceğiz" dedi. Nuri konusundaki pürüzlerin büyük ölçüde giderildiğinin müjdesini de veren Levent Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

Schalke ile özel maç

"Fenerbahçe ile ligi aynı puanla bitirdik. Özellikle derbi maçlarını kazanarak şampiyon olmalıyız. Bunu yeni sezonda başaracağımıza inanıyorum."

Erdoğan gecede, İsviçre Kartalları Başkanı Güray Unudulmazkan ve yardımcısı Hasan Göksungur'a kartal amblemli plaket verirken şunları söyledi: "Beşiktaş'ın büyüklüğü büyük aile olmasından kaynaklanıyor. Yeni sezonda üç cephede birden zirveye koşacağız." Bu arada Beşiktaş'ın Avusturya kampında 26 Temmuz'da Schalke hazırlık maçı oynayacağı açıklandı.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

onaT

SercanBjk

Nerde teneke varsa yine alıp getirdiniz aferin yönetim az kaldı batırmaya devam edin.

RCA

buseneki transferler açısından ben gayet umutluyum kim nederse desin iyi iş başardık bence..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Bu sene bu kadar hızlı olmaları gereçkten takdire değer
Aşk bu Aşk !

volkanca.net