Ana Menü

Tigana'dan ilginç rekor!

Başlatan eRe, Ocak 03, 2007, 11:23:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

ya abi bu adamın her yeri rekor kırsa ne olur yaaa asıl rekoru bizi üzmekle yıktı

rico_ pasa

fenerle arada 6 puan fark var ve puan kaptırdıgımız maclara bakıyorsunuz hepsi taktiksel hata sunu cok iyi biliyorum ki baska bir teknik direktor olsaydı 6 puan biz onde olurduk

sivas macı 81 top kaybı
erciyes 90+4 te gelen acemi gol
fener macı 70 dakika delgado ısrarı
gs macı sacma bir penaltı

bunlar sayabildiklerim sayamadıklarımı varın siz dusunun
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Unforgiven

Alıntı yapılan: rico_ pasa - Ocak 27, 2007, 18:16:53
fenerle arada 6 puan fark var ve puan kaptırdıgımız maclara bakıyorsunuz hepsi taktiksel hata sunu cok iyi biliyorum ki baska bir teknik direktor olsaydı 6 puan biz onde olurduk

sivas macı 81 top kaybı
erciyes 90+4 te gelen acemi gol
fener macı 70 dakika delgado ısrarı
gs macı sacma bir penaltı

bunlar sayabildiklerim sayamadıklarımı varın siz dusunun
Futbolcuların  saha içinde yaptıkları hatalrı tiganaya yuklemek ne kadar doğru,Tigana onlara saha çıkın ve elinizden geldiği kadar top kaybedın mi diyor?

Arkdslar yeni kurulmuş takım bu ne kadar çok şey beklıyorusnuz ya adamalar 6 ay önce gördüler birbilerini ve ilk kez o zaman birlikte futbol oynadılar. Yeter artık futbolu bilmeyen kara cahiller gibi yorum yapmaktan vaz gecin
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

melankolizm

Anarchy*

xxdoggyxx

enteresan deil aslinda utanc verici istikrar istikrar deniliyodu kirdigimiz rekora bakin
18.03.2007