Ana Menü

Demirağ'dan Kandemir'e tepki

Başlatan Simurg, Haziran 10, 2008, 11:38:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş Basketbol Şubesi Eski Genel Kaptanı Şenol Demirağ, Beşiktaş'tan teklif aldığını açıklayan coach Ahmet Kandemir'e tepki gösterdi

Şenol Demirağ yaptığı açıklamada "Ahmet Kandemir Mersin Büyükşehir'e imza attı. Hayırlısı olsun ama imzadan sonra "Beşiktaş teklif yaptı ama kabul etmedi" şeklindeki açıklamaları Beşiktaşlı kongre üyesine yakışmıyor. Benden ona tavsiye Beşiktaş'ın ismini ağzına almasın. 'Yöneticilerin çocuklarını takıma alacağım' sözünü başka takımlarda verebilir ama Beşiktaş'ta asla" diye konuştu.

Her zaman Beşiktaş'ın hizmetinde olmaya hazır olduğunu belirten Şenol Demirağ, "Ben görevden ayrıldıktan sonra tribündeki yerime geçtim. Beşiktaş ne zaman ihtiyaç duyarsa göreve hazırım. Bu sezon kaçan şampiyonluk bir taraftar olarak beni çok üzdü. Umarım yeni sezonda tüm branşlarda şampiyonluk yaşarız" diye konuştu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

gözzde_bjk

Umarım yeni sezonda tüm branşlarda şampiyonluk yaşarız

Özellikle bozuk para gibi harcadığımız basketbol takımıyla kesin şampiyonluk yaşarız!

Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

muhsin_1903

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Haziran 10, 2008, 11:49:05

Özellikle bozuk para gibi harcadığımız basketbol takımıyla kesin şampiyonluk yaşarız!

cok iyimser bi temenni olmuş biz bu yönetimle devam ettiğimiz sürece bırakın şampiyonluğu futbol dışında 1. ligte takımımız kalmayacak
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

Kralkartal21

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Haziran 10, 2008, 11:49:05

Tüm Branşlar!!!

O biraz zor ya bu yönetimdeki anlayışla zor.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..