Ana Menü

Beşiktaş Taraftarı Müthiş

Başlatan akbaba71, Haziran 09, 2008, 13:48:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş'ın uzun süre transferi için çabaladığı ve sonunda Gaziantepspor'dan transfer ederek renklerine bağladığı Ekram Dağ, ilk röportajı için MARATON.COM.TR'yi seçti!..

Ekrem'in Beşiktaş hakkındaki düşünceleri, transferindeki detaylar, Türk Milli Takımı'nda oynayabilme şansı, yeni hocası hakkındaki düşünceleri, menajer Sinan Engin'le yaşadığı ilk diyalog... Bu konuların hepsini ve daha fazlasını bu söyleşimizde bulabilrisiniz.

İşte yeni kartal Ekrem Dağ'la yaptığımız ve ilginizi çekeceğine inandığımız söyleşi:

MARATON.COM.TR: EKREM, BEŞİKTAŞ'A TRANSFERİN NASIL GELİŞTİ ANLATIR MISIN?

Ekrem DAĞ: Lig sona ermeden bir iki maç önce menajerim söyledi bana Beşiktaş'ın benimle ilgilendiğini. Beşiktaş kulübü ile Gaziantepspor görüşmelere başladı. Bonservis konusunda aralarında anlaşmazlık olmuştu ilk başta bende bu transfer olmayacak gibi hissettim ama sonra kulüpler anlaştılar bende Beşiktaş ile 3 + 1 yıllık bir anlaşma yaptım.

"MİLLİ TAKIMDA OYNAMAK İSTİYORUM"

MARATON.COM.TR: BEŞİKTAŞ'TA HEDEFLERİN NELERDİR?

Ekrem DAĞ: Beşiktaş'ta ilk hedefim oynamak tabi ki Beşiktaş'ta şampiyon olmak istiyorum ve kalıcı olmak istiyorum ilk hedeflerim bunlar Beşiktaş'ı taraftarları çok seviyorum zaten. Beşiktaş'ta bu hedeflerime ulaştıktan sonrada Türk Milli takımında oynamak tek isteğim.

"AVUSTURYA'DA OYNAMADIN"

MARATON.COM.TR: AVUSTURYA MİLLİ TAKIMI İÇİN ADIN GEÇİYORDU NE OLDU, NİYE ÇAĞRILMADIN?

Ekrem DAĞ: Avusturya Milli takımının hocası beni çağıracaktı konuşmuştuk onlarla beni seyretmeye geleceklerdi ama gelmediler daha sonra bir görüşmemiz olmadı. Avusturya Milli takımında oynamadığım içinde Türk Milli takımında oynayabilirim şuan.

"HEM SAĞ HEM SOL AÇIK OYNAYABİLİRİM"

MARATON.COM.TR: EKREM TARAFTARLARIN SENİ TANIMASI İÇİN SORUYORUM, TAM OLARAK MEVKİN NERESİDİR?

Ekrem DAĞ: Sol açık ve sağ açık olarak oynayabilirim. Normalde asıl kullandığım sağ ayağımdır ama dört beş sene sol açıkta oynadım ve sol ayağım da iyidir.

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI MÜTHİŞ"

MARATON.COM.TR: BEŞİKTAŞ TARAFTARLARINI NASIL BULUYORSUN?

Ekrem DAĞ: Gaziantep'te oynadığım zaman gelmiştim Beşiktaş stadına müthiş bir seyircileri var. O seyircilerin desteğiyle oynamakta bana gurur verecektir.

"NOBRE, BOBO VE TORAMAN'I BEĞENİYORUM"

MARATON.COM.TR: BEŞİKTAŞ'TA BEĞENDİĞİN FUTBOLCULAR KİMLER?

Ekrem DAĞ: Nobre'yi çok beğeniyorum. Kaptan İbrahim Toraman'ı beğeniyorum. Bobo da çok kaliteli bir isim.

"TÜRKİYE LİGİ DAHA KALİTELİ BİR LİG"

MARATON.COM.TR: EKREM ALT YAPINI YURT DIŞINDA ALMIŞ BİR FUTBOLCU OLARAK TÜRKİYE İLE YURT DIŞINI KARŞILAŞTIRIR MISIN?

Ekrem DAĞ: Avusturya'da daha çok vücut, fizik ile futbol oynanıyor. Türkiye'de ise futbolcular çok azimli ve süratliler. Türkiye kesinlikle Avusturya'dan çok daha iyi ve kaliteli bir lig.

"HOCAMLA İYİ ANLAŞACAĞIM"

MARATON.COM.TR: ERTUĞRUL SAĞLAM İLE ÇALIŞACAKSIN. NASIL DEĞERLENDİRİYORSUN ERTUĞRUL HOCAYI?

Ekrem DAĞ: Kayserispor'da arkadaşlarım var hep Ertuğrul hoca hakkında iyi şeyler söylüyorlardı. Ben kendisiyle yeni çalışma fırsatı buldum. Genç bir teknik direktör ve kendisiyle iyi anlaşacağımı düşünüyorum.

"KENDİME GÜVENİYORUM"

MARATON.COM.TR: TÜRK MİLLİ TAKIMDA OYNAMA ŞANSINI NASIL GÖRÜYORSUN?

Ekrem DAĞ: Beşiktaş'ta oynarsam ve iyi bir performans sergilersem inanıyorum ki Fatih hoca beni görecektir ve takıma çağıracaktır. Bende seve seve Türk Milli takımının formasını giymek isterim. Ben kendime güveniyorum.

"SİNAN ENGİN'LE KONUŞTUM"

MARATON.COM.TR: BEŞİKTAŞ MENAJERİ SİNAN ENGİN'LE BİR GÖRÜŞMEN OLDUMU SANA TAVSİYELERDE BULUNDU MU?

Ekrem DAĞ: Evet, kendisi ile görüştüm, bana iyi hazırlanmamı söyledi. Kendime güvenmemi söyledi.

MARATON.COM.TR: EKREM SANA YENİ SEZONDA BAŞARILAR DİLERİM.

Ekrem DAĞ: İnşallah başarılı olurum ve sizlerle bol bol görüşme imkanımız olur. İyi çalışmalar.

MARATON.COM.TR ÖZEL
RÖPORTAJ: BURAK ÖZKAYA

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

Kanatlar için iyi bi alternatif olur...

Umarım başarılı olur...

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

İnşaallah sende müthiş oLursun.
Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

umarım faydalı olur iyi bir istikrar yakalarsın
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Kartalizmatik

Adnan Dinçer iyi bir transfer diyorsa iyidir.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Delirdik

Yeni bir isim yeni bir heyecan.. inş takıma katkısı üst düzeyde oLur
Oyuncumuzu miLLi formayLa görmek bizLerinde şüphesiz en büyük isteği.. hedefLerin hedefLerimiz (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Cem Goren

kanatlarda oynayabnildiğini söyledi bakalım hayırlısı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

iyi olur inş. hedeflerine ve hedeflerimize ulaşırsın

keskinli

her sey kendi elinde
herkesten cok calisarak basarili olabilir
besiktas taraftarida caliskan futbolcuya her zaman sahip cikar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

k@rt@l

inşallah beşiktaşa faydalı olup bu takımda yıllarca top koşturursun
utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: carlito1903 - Haziran 09, 2008, 13:52:11
Kanatlar için iyi bi alternatif olur...

Umarım başarılı olur...

Evet kanat alternatifi olması çok iyi. Umarım iyi performans sergileyip takımda kalıcı olur. Haftada 2-3 maç oynayacağımızı düşünürsek gayet iyi bir transfer olmuştur arkadaşlar.
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

BEŞİKTAŞ

Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

ilhan mansız_melis

inşallah hem kendi adına hem de Beşiktaş'ımız adına başarılı olur
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.