Ana Menü

Nuri Şahin Borsaya bildirildi.. [Tek Başlık]

Başlatan serkan45, Haziran 06, 2008, 10:44:35

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

yok ben bizde ve fenerde rüzgara göre hareket edildiği için taraftar bişey desin hemen harcanır adamlar.o yuzden oyle söyledim.
galatasarayda öyle taraftara fazla tama edilmiyor.gs nin gerçek yüzünü iyi bilirim zaten.her türlü fitne var ama futbolcu harcamıyorlar.genç yetenek harcamıyorlar.yabancı futbolcu harcıyorlar..
forumun geneli nurinin gelmesinden yana demiştin abi okudum.
ben nuri gelsin diye asla yanıp tutuşmuyorum.
bana göre sıradan bi futbolcu ayrıca bizde yedek kalacak delgadoyumu kessin.
o yuzden ben olsam nuriyi almam.ben nurinin yerinde olsam beşiktaşa gelmem.(beşiktaşlı değilsem eğer)
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

keskinli

nuri delgadonun rakibi olamaz,cissenin rakibi olur
nuri önlibero oynuyor genelde
benim kendi sahsi görüsüme görede,nurinin mutlaka gelmesi gerekmiyor
ama yabanci azaltilmasi gerekiyorsa,cissenin yerine alinabilir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gürol

ben attaking mildfielder (ofansif orta saha) diye biliyordum nuriyi.
türk diye alınabilir doğru söylüyorsunuz ama ben bu kadar nazlanan futbolcuyu ümraniyeye sokmazdım.
bana parçalayacak beşiktaş için oynayacak futbolcu lazım.şimdi bu zihniyette olan adam yarın beni yüzüstü bırakır.
aslına bakarsanız ben cisse yi satar yerine bouma yı almaya çalışırdım sağ kanada topuzu almaya çalışırdım.
bouma nın yedeği inceman.
delgadonun yedeği yusuf şimşek i alırdım.boboyu elimde tutardım.
bu kadro şampiyon olmasın eşek gibi anırırım sokakta :)
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

keskinli

nazlanmasini cok görmeyin,bu karar cok zor bi karar
avrupada dogupta basarili olan futbolcularimiz,türkiyeye gelmekten cekiniyor biraz

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

bence bu genç yaşta geleceğini zannetmiyorum gitsede tercihi üst liglerden birine gitmek olur.
Since 1903

CR7

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Haziran 12, 2008, 02:01:25
bence bu genç yaşta geleceğini zannetmiyorum gitsede tercihi üst liglerden birine gitmek olur.

üst lige futbolcu yollamadıkmı hiç nihat bizden gitti ibrahim kaşı da yolladık muhammedi barca batuhanı man city istemedimi belki parlayacak onu da isteyecekler belki
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Flaş... Flaş... Nuri'nin transferi için geri sayım
Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan İsviçre'nin Basel kentinde yaptığı açıklamada Nuri ile her konuda anlaştıklarını açıkladı

Kartalhaber.com özel haberi... Türkiye-İsviçre Milli Takım karşılaşması için İsviçre'nin Basel kentinde bulunan Asbaşkan Levent Erdoğan, "Nuri ile yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı. Bu kardeşimizle her konuda anlaştık. Yönetim kurulumuz daha önce de Borusia Dortmund'la el sıkışmıştı. Bu transferin artık gerçekleşmesi an meselesi" dedi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ZLataN

erkann

Borsaya görüşmelere başlandı diye yazı gönderilmiş hadi hayırlısı

akbaba71

Alıntı yapılan: Simurg - Haziran 12, 2008, 08:54:02
Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan İsviçre'nin Basel kentinde yaptığı açıklamada Nuri ile her konuda anlaştıklarını açıkladı

Kartalhaber.com özel haberi... Türkiye-İsviçre Milli Takım karşılaşması için İsviçre'nin Basel kentinde bulunan Asbaşkan Levent Erdoğan, "Nuri ile yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı. Bu kardeşimizle her konuda anlaştık. Yönetim kurulumuz daha önce de Borusia Dortmund'la el sıkışmıştı. Bu transferin artık gerçekleşmesi an meselesi" dedi.

NURİ ŞAHİN GERÇEĞİ...

Bugün bazı basın kuruluşları ve internet sitelerinde çıkan, Yönetici Levent Erdoğan'ın ağzından ''Nuri Şahin Beşiktaş'ta'' haberi üzerine bu transferi yürüten Sinan Engin'i aradık.
Sinan Engin ''Nuri ile görüşmeleri ben yapıyorum, şu anda bitmiş bir şey yok, ben kendisiyle görüştüm, benden 1hafta-10 gün izin istedi. Bende anlayışla karşıladım. Bu transferle ilgili en doğru haber budur.'' dedi

Kaynak: www.haber1903.com
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

delgado1008

Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

djinonu

arkadaslar birakin ya ne nurisi tmm genc futbolcu ama 1.cok yavas
2. komple 6 milyon € ödememiz gerekiyor bir türk futbolcu icin cok degilmi???

saldır beşiktaş

SORUNLAR BİTMİYOR!..

Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, Nuri Şahin için, "B.Dortmund ve menajeriyle anlaştık" dedi. Ancak menajer Fazeli, siyah-beyazlılarla anlaşmadıklarını söyledi.

Kartal'da Nuri Şahin'in transferinde sorunlar bir türlü bitmiyor. Futbolcunun Menajeri Reza Fazeli, Beşiktaş ile görüştüklerini ancak anlaşma sağlanmadığını duyurdu.

Menajer Sinan Engin'in, "Kulübü Borussia Dortmund ve menajeriyle anlaştık" açıklamasına rağmen bunun tam tersini açıklayan Fazeli, İstanbul'a geldiğini görüştüğünü doğruladı ve şunları söyledi:
"Beşiktaş ile ilk görüşmemizi geçtiğimiz günlerde yaptık. Ama bu görüşme sonucunda herhangi bir anlaşma olmadı."

Beşiktaş Kulübü'nden kiminle görüştüğü konusundaki sorulara cevap vermeyen Rıza Fazeli, "Bu transferin olması zor gibi gözüküyor. Çünkü Nuri kesinlikle Beşiktaş'ta oynamak ve Türkiye'ye gitmek istemiyor. Borussia Dortmund Kulübü ile 2 yıllık daha mukavelesi var. O kariyerine ya kulübüyle ya da Avrupa'da başka bir takımla devam etmek istiyor" diye konuştu
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Kralkartal21

Asbaşkan Levent Erdoğan: Nuri'nin işini büyük ölçüde bitirdik. Bu transfer Beşiktaş'a hayırlı olsun.

Beşiktaş, Nuri Şahin transferinde mutlu sona ulaşmak üzere. Asbaşkan Levent Erdoğan dün genç futbolcunun işinin büyük ölçüde bittiğini açıkladı. Erdoğan, "Nuri Şahin Beşiktaş'a hayırlı olsun" dedi. Menajer Sinan Engin de ise topun Nuri'de olduğunu belirtti. Engin, "Dortmund ile anlaştık. Nuri için 2.5 milyon euro bonservis ödemeye hazır olduğumuzu söyledik. 
Genç futbolcunun menajeriyle de el sıkıştık. Nuri bizden 10 günlük süre istedi. Ailesinin ve büyüklerinin fikrini alacakmış. Önümüzdeki hafta sonunda bu transferi bitiririz" açıklamasını yaptı.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

akbaba71

Alıntı yapılan: akbaba71 - Haziran 12, 2008, 10:16:02
Alıntı yapılan: Simurg - Haziran 12, 2008, 08:54:02

NURİ ŞAHİN GERÇEĞİ...

Bugün bazı basın kuruluşları ve internet sitelerinde çıkan, Yönetici Levent Erdoğan'ın ağzından ''Nuri Şahin Beşiktaş'ta'' haberi üzerine bu transferi yürüten Sinan Engin'i aradık.
Sinan Engin ''Nuri ile görüşmeleri ben yapıyorum, şu anda bitmiş bir şey yok, ben kendisiyle görüştüm, benden 1hafta-10 gün izin istedi. Bende anlayışla karşıladım. Bu transferle ilgili en doğru haber budur.'' dedi

Kaynak: www.haber1903.com

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş