Ana Menü

Nuri Şahin Borsaya bildirildi.. [Tek Başlık]

Başlatan serkan45, Haziran 06, 2008, 10:44:35

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BjKcArsi54

arkadaslar abartmayalım o kadarda bence..

carsi52

Süper Lig'de sezonun sona ermesinin ardından 3 yabancı, 2 de yerli futbolcu transferi yapan Beşiktaş, kadrosuna yeni isimler katmak için çalışmalarını sürdürüyor. 

Siyah-Beyazlı yönetim son olarak bonservisi Borussia Dortmund'da olan ve geçtiğimiz yıl Hollanda'nın Feyenoord takımında kiralık olarak forma giyen Nuri Şahin ile görüştü. Ancak olayın basına yansımasından sonra milli futbolcu bir açıklama yaparak, kulübüyle sözleşmesinin devam ettiğini söyledi. Bu gelişmelerden rahatsız olan Başkan Yıldırım Demirören'in ise F.Bahçe'nin Emre Belözoğlu transferini örnek gösterdiği öğrenildi.

Yıldırım Demirören'in yakın çevresine, "Fenerbahçe birçok yöneticisiyle Emre ile görüştü. Ve olay fazla büyümeden Emre'yi renklerine bağladı. Ancak biz Nuri ile kısa bir görüşme yaptık. Bu bazı basın-yayın organlarında farklı anlatıldı. Sonuçta zorda kalan biz olduk." diyerek dert yandığı ifade edildi. Siyah-Beyazlı takımın menajeri Sinan Engin de Nuri Şahin ile ilgili ilk olarak menajerleriyle görüştüklerini; ancak transferin bittiğini söylemenin yanlış olacağını belirtti. Engin, "Biz Nuri'yi kadromuzda görmek isteriz. Umarım bu transferi olumlu bir şekilde sonuçlandırırız." diye konuştu.

Bölünür senin için uykular!

onaT

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 08, 2008, 12:53:53
Süper Lig'de sezonun sona ermesinin ardından 3 yabancı, 2 de yerli futbolcu transferi yapan Beşiktaş, kadrosuna yeni isimler katmak için çalışmalarını sürdürüyor. 

Siyah-Beyazlı yönetim son olarak bonservisi Borussia Dortmund'da olan ve geçtiğimiz yıl Hollanda'nın Feyenoord takımında kiralık olarak forma giyen Nuri Şahin ile görüştü. Ancak olayın basına yansımasından sonra milli futbolcu bir açıklama yaparak, kulübüyle sözleşmesinin devam ettiğini söyledi. Bu gelişmelerden rahatsız olan Başkan Yıldırım Demirören'in ise F.Bahçe'nin Emre Belözoğlu transferini örnek gösterdiği öğrenildi.

Yıldırım Demirören'in yakın çevresine, "Fenerbahçe birçok yöneticisiyle Emre ile görüştü. Ve olay fazla büyümeden Emre'yi renklerine bağladı. Ancak biz Nuri ile kısa bir görüşme yaptık. Bu bazı basın-yayın organlarında farklı anlatıldı. Sonuçta zorda kalan biz olduk." diyerek dert yandığı ifade edildi. Siyah-Beyazlı takımın menajeri Sinan Engin de Nuri Şahin ile ilgili ilk olarak menajerleriyle görüştüklerini; ancak transferin bittiğini söylemenin yanlış olacağını belirtti. Engin, "Biz Nuri'yi kadromuzda görmek isteriz. Umarım bu transferi olumlu bir şekilde sonuçlandırırız." diye konuştu.

basına yansısa ne olur, alır getirirsin

saldır beşiktaş

haydi hayırlısı ilk görüşmeler olumlu geçmiş
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Kralkartal21

Nuri %99 Beşiktaş'ta %1' de Beşiktaş yönetimi cimrilik yaparsa gerçekleşir.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

erasca

3 milyon awro istemişler bizimkiler 2.250 weriomuş.warmı böle bişey ya.sen bu adamı alsam 3 e zaten 1 sene oynatsan...iyi oynamasa dahi...baki kadar olsa 5 miyon awruya satarsın...bunuda farkında değiller ya...bence yalan olur...

carlito1903

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in üç haftadır görüşme yaptığı ve olumlu yanıtlar aldığı Borussia Dortmund Kulübü Başkanı'nın ardından Nuri Şahin'in menajeri de transfer konusunda görüşmek üzere bugün İstanbul'a gelecek.

Hürriyet gazetesinin haberine göre. Dortmund Kulübü teknik direktörünün, kulüp başkanı ve yönetimine Nuri Şahin ile gelecek yıl çalışmak istememesini rapor etmesi üzerine harekete geçen başkan Yıldırım Demirören genç yıldızın siyah beyazlı kadroya katılması için tüm imkanları kullandıklarını ve uzun süredir görüşmelerde bulunduklarını belirterek "Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve menajer Sinan Engin'in uzun süredir alınmasını istediği Nuri Şahin konusunda tüm çalışmalarımızı yönetim olarak yapıyoruz. Amacımız şampiyonluklar getirecek güçlü bir kadro oluşturmak. Bu konuda yoğun bir tempoda hazırlıklarımızı yaptık. Şu anda kesin bir şey yok. Nuri Şahin'i takıma kazandırmak istiyoruz" dedi.

Bu arada Cenevre'de bulunan asbaşkan Levent Erdoğan ise Dortmund Kulübü yöneticileri ile yapılan görüşmelerin olumlu geçtiğini vurgularken bir kaç yıldız oyuncunun menajeri ile de temasa geçtiklerini kaydetti.

maraton.com.tr

akbaba71

Beşiktaş'ın Nuri Şahin ısrarı sürüyor!.. Milli oyuncunun transferi için Beşiktaş Yönetimi'nin önünde tek bir engel kaldı!..

Siyah beyazlı yönetimin, genç futbolcu ve kulübü Borussia Dortmund ile her konuda anlaştığı öğrenilirken, bu transferde en büyük engelin Nuri Şahin'in babası olduğu gelen haberler arasında.

Nuri Şahin'in babası Savaş Şahin'in oğlunun kariyerini Avrupa'da sürdürmesini istediği ve Türkiye'ye transferine karşı çıktığı belirtildi. Beşiktaş Menajeri Sinan Engin'in bu konuda harekete geçeceği ve çarşamba günü Almanya'ya giderek Nuri Şahin'in ailesini ikna etmeye çalışacağı öğrenilirken, siyah beyazlı yönetimin genç futbolcuyu kadrosuna katmaya oldukça yakın görünüyor.

MARATON.COM.TR ÖZEL
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Haziran 08, 2008, 18:32:16
Nuri %99 Beşiktaş'ta %1' de Beşiktaş yönetimi cimrilik yaparsa gerçekleşir.

Ve transfere çok yaklaştık, babası ikna edilir o önemli değil.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

akbaba71

"Kendimi ispatlamak istiyorum''
Kiralık oyuncu olarak gönderildiği Feyenoord Rotterdam'dan Alman Birinci Ligi (Bundesliga) takımlarından Borussia Dortmund'a dönen milli futbolcu Nuri Şahin, Dortmund'da gelecek sezon kendisini ispatlamak istediğini söyledi.
Nuri, Alman spor dergisi Kicker'e yaptığı açıklamada, Borussia Dortmund'un kendisini satacağını ya da bir sezon daha kiralayacağını düşünmek bile istemediğini belirterek, ''Kendimi Dortmund'da ispatlamak istiyorum'' dedi.

Dortmund'a sportif ve insani açıdan gelişerek döndüğünü ifade eden Nuri, Rotterdam takımında farklı mevkilerde oynadığı için taktik olarak daha değişken oynayabildiğini ve defansta daha güçlü olduğunu kaydetti.

Nuri, Dortmund'da herkese şans verileceğini, bu şansı kullanmanın kendi elinde olduğunu sözlerine ekledi.

09.06.2008
Kaynak : AA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

NoPasaran

Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği Nuri Şahin konusunda ilginç gelişmeler yaşanıyor. Genç futbolcu, Dortmund'ta kendini ispatlamak istediğini açıklarken, Sinan Engin, "Nuri'den sonra kulübiyle de anlaştık" dedi.

Nuri, bugün Alman spor dergisi Kicker'e yaptığı açıklamada, Borussia Dortmund'un kendisini satacağını ya da bir sezon daha kiralayacağını düşünmek bile istemediğini belirterek, ''Kendimi Dortmund'da ispatlamak istiyorum'' dedi. Dortmund'a sportif ve insani açıdan gelişerek döndüğünü ifade eden Nuri, Rotterdam takımında farklı mevkilerde oynadığı için taktik olarak daha değişken oynayabildiğini ve defansta daha güçlü olduğunu kaydetti. Nuri, Dortmund'da herkese şans verileceğini, bu şansı kullanmanın kendi elinde olduğunu sözlerine ekledi.

ENGİN: "TEK SORUN BABASI"
Öte yandan Lig TV'nin haberine göre Beşiktaş menajeri Sinan Engin " Nuri ile anlaştık.Kulübüyle aramızda olar problemleri de atlattık.Ancak tek sorun Nuri 'nin babası. Sıra onu ikna etmeye geldi.Nuri'nin babasıyla da anlaşırsak bu transfer bitecek " dedi. Engin'in Çarşamba günü Almanya'ya giderek Nuri'nin ailesiyle biraraya geleceği bu transfer için izin isteyeceği kaydedildi.Babasının izin vermesi halinde Nuri'ye almanya'da imza attırmayı planlayan Engin böylelikle transferi kapatacaklarını belirtti.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

gözzde_bjk

Nedense Nuri'nin geleceğine çok inanıyorum.Artık bir sonuca bağlansa keşke...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

NoPasaran

Sinan Enginin ağzından çıkacak kelimeye inanacağım ama hep Lig tv Sinan Enginin açıkmalası diyor ama görüntü yok :)

Çok isterim olmasını
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

bu kadar reklam olduktan sonra gelecegıne ınanmıyorum
ornek olarak
fenerın emreyı alacagı 1 gun cıktı 2. gun alındı
bızım serıc transferı yapıldıgında haberımız oldu
sonra sıvok ve zapo dan alıncak haberlerınden bır kac gun sonra alındı
ama boyle kımı ırdeledıysek olmadı
haftalarca gokhan unal su kluple anlastı dendı bır gece ansızın trabzona ımza attıgını duyduk
hergun mehmet topuz su klupte dendı alabılen cıkmadı
bu transferde uzadıkca yalan olmaya baslıyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi