Ana Menü

Nuri Şahin Borsaya bildirildi.. [Tek Başlık]

Başlatan serkan45, Haziran 06, 2008, 10:44:35

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Dortmund'da çok mu oynuyorda kendini ispat etmeye çalışıyor.

Ben Beşiktaş'a geliceğine inanıyorum.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

akbaba71

Beşiktaş, Nuri Şahin'in menajerini İstanbul'a çağırdı
ÖVÜNÇ ÖZDEM / İSTANBUL,(DHA)

Beşiktaş'ın Nuri Şahin ısrarı bitmiyor. Siyah Beyazlı kulüp son 1 haftadır temaslarını sürdürdüğü genç oyuncunun transferini gerçekleştirmek için haftasonuna kadar girişimlere devam edecek. Menajer Sinan Engin, Nuri'nin kendi internet sitesinden ve Almanya basını aracalığı ile yaptığı "Türkiye'ye gitmek istemiyorum. Kulübümde kalıp kendimi ıspatlamaya çalışacağım" açıklamarına yorum yapmazken, görüşmelerin devam ettiğini açıkladı.

Engin, genç oyuncunun menajerini İstanbul'a davet ettiklerini söylerken,"Nuri Şahin ile ilgili girişimlerimiz sürüyor. Ama bugünden transferin bittğini söylemek yanlış olur. Menajerini İstanbul'a davet ettik. Onunlu bir kez daha görüşeceğiz. Umarım her iki taraf açısından da hayırlısı neyse o olur" dedi.

Bitirin artık transferi :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Kralkartal21

Çıkan haberler ne kadar çelişkili ama ben Nuri'nin geleceğine inanıyorum.

alper_1903

Nuri Sahin gelmez Besiktasa
bu yönetimden beklentileriniz biraz fazla degilmi :D
NURI SAHIN   :D

yok artik Le B rOn Ja Me S
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Kralkartal21

Alıntı yapılan: alper_1903 - Haziran 09, 2008, 16:50:21
Nuri Sahin gelmez Besiktasa
bu yönetimden beklentileriniz biraz fazla degilmi :D
NURI SAHIN   :D

yok artik Le B rOn Ja Me S

Nuri Şahin'le Eto'o 'yu aynı kefeye mi koyuyorsunuz. Eto'o 'ya da aynı bunları söylüyordunuz.

alper_1903

evet aslinda eto´o transferinde hic bisey yazmamam lazimdi yani yorumsuz olmaliydi

o konuda hak veriyorum

ama nuri sahin bu dünyanin en büyük yeteneklerinden
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Cem Goren

Dortmund'da kalmak istiyorum"
Transfer gündemimizde bulunan Nuri Şahin, Dortmund'da kalmak istediğini söyledi

Kiralık oyuncu olarak gönderildiği Feyenoord Rotterdam'dan Alman Birinci Ligi (Bundesliga) takımlarından Borussia Dortmund'a dönen ve Beşiktaşımızın transfer gündeminde bulunan milli futbolcu Nuri Şahin, Dortmund'da gelecek sezon kendisini ispatlamak istediğini söyledi. Nuri, Alman spor dergisi Kicker'e yaptığı açıklamada, Borussia Dortmund'un kendisini satacağını ya da bir sezon daha kiralayacağını düşünmek bile istemediğini belirterek, ''Kendimi Dortmund'da ispatlamak istiyorum'' dedi.
Dortmund'a sportif ve insani açıdan gelişerek döndüğünü ifade eden Nuri, Rotterdam takımında farklı mevkilerde oynadığı için taktik olarak daha değişken oynayabildiğini ve defansta daha güçlü olduğunu kaydetti.

Nuri, Dortmund'da herkese şans verileceğini, bu şansı kullanmanın kendi elinde olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: AA
bu açıklama yetertlidir umarım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

akbaba71

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta camia ve taraftar en çok Nuri Şahin'in gelecek sezon Siyah Beyazlı formayı giyip giymeyeceğini merak ediyor.

Bonservisi Bundesliga ekiplerinden Borussia Dortmund'da bulunan Nuri Şahin için Almanya'dan gelen haberler de genç oyuncunun Beşiktaş'a yakın olduğunu gösteriyor.

Alman haber portallarından focus.de'ye göre; Beşiktaş, Nuri Şahin ile çok ciddi şekilde ilgileniyor. Başkan Yıldırım Demirören'in de bu transferi çok istediği belirtilerek, kendi ağzından ''Biz Nuri'yi kesinlikle istiyoruz'' ifadelerine yer veriliyor. Haberde ayrıca, Beşiktaş'ın Nuri'ye 2 yıllık bir sözleşme ve Dortmund'ta kazanacağından çok daha fazla para teklif ettiği de yazıyor.

Alman spor dergisi Kicker de internet sitesinde, Beşiktaş'ın ilgisini doğrulayarak, Nuri'nin Feyenoord'da kiralık olarak geçirdiği dönemde ''insani'' ve ''futbol'' yönlerinden çok gelişmesine rağmen Dortmund'ta kalmasının zor olduğu ve Beşiktaş'a transferinin gerçekleşebileceğini belirtiyor.

Transferle ilgili son gelişmeler ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

MARATON.COM.TR/ÖZEL HABER: KORAY BULUT

Bugünlük Nuri haberleri bu kadar  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Bugünüde çelişki içinde tamamladık desene. :)

Simurg

Nuri Şahin transferini medyadan öğrendiği iddia edilen menajer Sinan Engin, bu transferin gerçekleşmemesi gerektiğini açıkladı

Menajer Engin, Nuri Şahin ile henüz anlaşmadıklarını söyledi, "O zaman biz neden hâlâ uğraşıyoruz" diye tepki gösterdi

Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, Nuri Şahin transferini, "Oldu, bitti" olarak değerlendiren medya mensuplarına çok sert çıktı. Engin, özellikle gurbetçi oyuncunun kulübü ve kendisiyle her konuda anlaştığı yönünde çıkan haberlere isyan etti.
Siyah-beyazlı idareci, "Beşiktaş Kulübü olarak Nuri Şahin ile ilgilendiğimiz doğrudur. Fakat ne kendisi, ne de kulübüyle el sıkıştık. Allah aşkına biri bana söylesin, Beşiktaş Kulübü'nde, benim dışımda Nuri Şahin ile anlaşan varsa bana haber versin. Haber versin ki ben de boşu boşuna Almanya'ya gidip boş yere nefesimi harcamayayım" dedi.
Nuri Şahin ise, Alman spor dergisi Kicker'e yaptığı açıklamada, B.Dortmund'un kendisini satacağını ya da bir sezon daha kiralayacağını düşünmek bile istemediğini belirterek, "Kendimi Dortmund'da ispatlamak istiyorum" dedi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

bu acıklamalar gercekse bu transfer yalan olmus
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

Nuriyle alakalı bi sürü haber var bugün hepsini taşıyamayacağım ama şöyle söyleyebilirim ki bu transfer yattı...

Nuri Dortmund'da kalmaya karar varmiş, heran herşey olabilir ama büyük ihtimalle gelmeyecek...

Simurg

Beşiktaş'ta Nuri çok
'Son hamlesi de belli etti ki, Beşiktaş'ta transfer dostlar alışverişte görsün felsefesine paralel. Nuri Şahin birden bire niye ortaya çıktı dersiniz...' Fanatik Gazetesi yazarı Basri Baykoç yazdı:

Beşiktaş'ta Nuri çok

Son hamlesi de belli etti ki, Beşiktaş'ta transfer dostlar alışverişte görsün felsefesine paralel. Nuri Şahin birden bire niye ortaya çıktı dersiniz. Beşiktaş bir anda müthiş ihtiyaç duyduğu bir oyuncu mu keşfetti, yoksa Fenerbahçe Emre bombasını patlattıktan sonra bu transferin anlamı olacağı ortaya çıktı. Beşiktaş, ne almak istediği futbolcunun ne de kendi ekonomik gerçeklerinin etine buduna bakmadan davranıyor. Nuri Şahin gibi bir transferin gerçekleşmesinden sonra Delgado'nun da takımda kalması halinde Beşiktaş nasıl bir orta saha yapısı oluşturabilir. Top rakipteyken oynamayan ve fizik olarak lig maratonunda devamlılığı şüphe götüren iki oyuncu, Beşiktaş'ın şampiyonluk iddiasını ne kadar taşıyabilir. Büyük olasılıkla spekülasyon amacı taşıdığı için bu transferin gerçekleşeceğini sanmıyoruz. Aksi bir durum olursa ise, Beşiktaş büyük bir hata yapmış olur.

Bu mudur?Bir kesim, henüz biten bir şey olmadığı halde Portekiz maçı sonrası kopan kızılca kıyametin neden olduğunu soruyor.
Evet doğru... Matematiksel olarak hiçbir şey bitmedi. Ama görünen o ki, bizim için daha önemlisi bir başlangıcımızın olup, olmadığı. Diğer bir deyişle, biz bu şampiyonaya nasıl hazırlandık ve buna paralel bir kadro kurduk, ne tür bir felsefeye göre yapılandık ve bu önemli turnuvaya çıktık. Sanırım en büyük can sıkıntısı yenileşme adına büyük bir adım atıp da, son karede bir adım ilerleyememiş olduğumuzu görmek.
Skordan ve daha önemlisi oyundan öte şu soruların sorulması daha yerinde galiba: Seçilen oyuncular hangi ortak paydada buluşan tercihlerdir... İki yıllık grup maçlarının sonucunda katıldığımız şampiyonanın ilk maçında Colin Kazım'la Mevlüt hangi verilere göre banko sıfatına layık görülmüştür... Bu oyuncuları kötülemek değil niyetimiz ama geride kalan birikimimizi sorgulamak amacımız. Olmazlardan olur yaratma felsefesi midir bizim başarı öngörümüz... Fatih Terim yapılanması, Türk milli takımını temsilde sakınca görmeyen her lisanslı futbolcu Türk'e birer maç milli forma giydirme mükafatı mıdır? Yıldıray'ı, Ümit Karan'ı, Mehmet Yıldız'ı, Halil Altıntop, Fatih Tekke, Gökhan Ünal, Mehmet Topuz'u dışarıda bırakacak lükse sahip olan Ulusal bir takımın sözde heyecan ve karakter yönü yüksek yeni yüzü bu mudur... Bizim kurgumuz, seçilen oyuncularımız, hangi planlara arka planı olan bir çalışmanın ürünüdür. Yoksa asli amacımız dünyanın gözünü bize çevirdiği maçlarda, herkesin dudağını uçuklatacak farklılıklarla sonuç almak peşinde koşmak mıdır... Ya da kendi takımlarında yarım yamalak forma giyen oyunculardan bir bütün yaratmak (ya tutarsa) Fatih Terim'i futbolun en saygın mertebesine mi ulaştıracaktır...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

adam takımımda kalmak istiyorum diye bir açıklama yapmış ama hayırlısı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.