Ana Menü

Nuri Şahin Borsaya bildirildi.. [Tek Başlık]

Başlatan serkan45, Haziran 06, 2008, 10:44:35

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

F.Bahçe'nin Nihat Kahveci'de yaşadığı durumu Beşiktaş da Nuri Şahin'de yaşıyor !.. Siyah beyazlılar Nuri'yi renklerine katmaya çabalarken oyuncunun menajeri Ahmet Bulut genç oyuncunun Türkiye'de oynamayı kesinlikle düşünmediğini söyledi.
Beşiktaş kadrosuna yeni isimler katmak için çalışmalarını sürdüdüyor. Siyah beyazlı yönetim, bonservisi Borussia Dortmund'ta olan ve geçtiğimiz sezon Hollanda'nın Feyenoord takımında kiralık olarak forma giyen Nuri Şahin ile görüştü.

Dün bu oyuncunun menajeri ve Alman Kulübü ile görüşen Beşiktaş yönetimi, bugün bu konu ile ilgili temaslarını sürdürecek. Menajer Sinan Engin, Nuri Şahin ile ilgili ilk görüşmeleri dün yaptıklarını ancak transferin bittiğini söylemenin yanlış olacağını ifade etti. Engin, "Nuri Şahin ile ilgili temaslarımız sürüyor. İlk olarak dün bu oyuncunun menajerleri ve Borussia Dortmund ile görüştük. Ancak henüz netlik kazanan bir durum yok. Bugün yeniden bu oyuncu ile ilgili girişimlerde bulunacağız. Biz Nuri'yi kadromuzda görmek istiyoruz. Umarım bu transferi olumlu bir şekilde sonuçlandırırız" diye konuştu.

Nuri Şahin'in menajeri Ahmet Bulut ise genç oyuncunun Türkiye'de oynamayı kesinlikle düşünmediğini söyledi.

kaynak: ligtv
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

dogrudur
avrupada basarılısın
2 kurus daha fazla almak ıcın turkıyeye gelıp karıyerını gercek gelecegını mı rıske atarsın
yoksa avrupada oynamaya devam mı edersın
mantıklı dusunebılen avrupada suan basarılı olan ses getıren hıc bır futbolcu turkıyeye GELMEZ!
ha nurı ne kadar mantıklı bır ınsan orasını bılmıyoruz
olurda 2 kurus fazla alıyım sımdı dıyıp gelecegını yok etmeyı goze alabılıyosa veya gelecegı goremıyorsa gelır SEFA GELIR HOS GELIR
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Kartalizmatik

Ah bu menajerler yok mu menajerler neyse...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

carlito1903

Bu Ahmet Bulut çok çakal bi adam...

Emre'nin transferinde de aynı şeyleri söylemişti, sırf fiyat arttırmak için bunlar...

[KralKartal]

NURI sahin FENERLIDIR... ahanda resimlerinide eklerim fener formasiyla ama bosveriniz...

gelmesini istemem....
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

Şimdi de Nuri Şahin!
Turkcell Süper Lig'in sona ermesinin ardından 3 yabancı 2'de yerli oyuncu transferi yapan Beşiktaş, kadrosuna yeni isimler katmak için çalışmalarını sürdüdüyor.
Siyah-Beyazlı yönetim son olarak bonservisi Borussia Dortmund'ta olan ve geçtiğimiz sezon Hollanda'nın Feyenoord takımında kiralık olarak forma giyen Nuri Şahin ile görüştü.

Dün bu oyuncunun menajeri ve Alman Kulübü ile görüşen Beşiktaş yönetimi, bugün bu konu ile ilgili temaslarını sürdürecek. Siyah Beyazlı takımın menajeri Sinan Engin, Nuri Şahin ile ilgili ilk görüşmeleri dün yaptıklarını ancak transferin bittiğini söylemenin yanlış olacağını ifade etti. Engin sözlerine şöyle devam etti.

"Nuri Şahin ile ilgili temaslarımız sürüyor. İlk olarak dün bu oyuncunun menajerleri ve Borussia Dortmund Kulübü ile görüştük. Ancak henüz netlik kazanan bir durum yok. Bugün yeniden bu oyuncu ile ilgili girişimlerde bulunacağız. Biz Nuri'yi kadromuzda görmek istiyoruz. Umarım bu transferi olumlu bir şekilde sonuçlandırırız".

Öte yandan Beşiktaş'ın bu tr[kufur otomatik editlenmistir]nsferde büyük gelişme kaydettiği, sadece Nuri Şahin'in kulübü Borussia Dortmund'ta ile bonservis bedelinde indirim yapılması konusunda son pazarlıkların sürdüğü kaydedildi.

Kaynak : DHA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Haziran 06, 2008, 13:18:42
NURI sahin FENERLIDIR... ahanda resimlerinide eklerim fener formasiyla ama bosveriniz...

gelmesini istemem....

Salla be İhsan :D

Fenerde oynamadığına göre sorun yok :)

20 yşında pırıl pırıl bir genç :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Yillar önce (2003) bizim eve LigTv girmeden önce Nevzat Demir Tesislerinin önundeydik..ortada genc biri elinde mikrofon dolanip duruyor. Ben ve kizkardesim yanasdik, kardes futbolcular ciktimi? hangi kanal icin calisiyorsun filan sohbet etmeye basladik.
Ben Atakan dedi, LigTv Besiktas muhabiriyim, bizde o ne guzel hem takimi tut hemde hep onlarla birliktesin.
ben bu ise basladigimda Besiktasa karsi hicbir sempatim yoktu ama tesisler, Inönu derken etkilenmemek imkansiz,
Besiktas cok degisik bir duygu demisti..
Benle, kardesimde acayip etkilenmistik bu kadar acik sözlu olmasindan...

yani uzun lafin kisasi , Nuri daha cocuk , cok saglam bir Besiktasli olacagindan eminim..

yeterki gelsin  ;)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

valla bu adamı alırsak bu sezon ki en iyi transferimizi yapmış oluruz inşallah alırız
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

onaT

"Demirören ise hem Alman Kulübüyle hem de Nuri ile anlaşarak dün öğle saatlerinde İstanbul'a döndü. "

bu doğru çıkarsa helal

[KralKartal]

nuri ve BESIKTAS... esinin ailesi esi ve ailesi kendiside fenerlidir..
hee futbolcu futbolcudur benim icin, ama nedense nuriye biraz sinir oldum,
formsuzluguda cabasi...

Non Mollare Mai

Nuri'nin kalitesi belli. Volkan abinin dediği gibi pırıl pırıl bir genç ve çok iyi bi yetenek..
Kendine güveni var. Gelirse gerçekten yararlı olacağını düşünüyorum.
Umarım gerçekleşir.
edit

carlito1903

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Haziran 06, 2008, 15:52:34
nuri ve BESIKTAS... esinin ailesi esi ve ailesi kendiside fenerlidir..
hee futbolcu futbolcudur benim icin, ama nedense nuriye biraz sinir oldum,
formsuzluguda cabasi...

Eşi derken Nuri evli mi  ::)

[KralKartal]

evet, Nuri evlendi, hollandada :) kirsehirli bir bayanla :)