Ana Menü

Nuri Şahin Borsaya bildirildi.. [Tek Başlık]

Başlatan serkan45, Haziran 06, 2008, 10:44:35

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Simurg - Haziran 10, 2008, 11:43:49
Beşiktaş'ta Nuri çok
'Son hamlesi de belli etti ki, Beşiktaş'ta transfer dostlar alışverişte görsün felsefesine paralel. Nuri Şahin birden bire niye ortaya çıktı dersiniz...' Fanatik Gazetesi yazarı Basri Baykoç yazdı:

Beşiktaş'ta Nuri çok

Son hamlesi de belli etti ki, Beşiktaş'ta transfer dostlar alışverişte görsün felsefesine paralel. Nuri Şahin birden bire niye ortaya çıktı dersiniz. Beşiktaş bir anda müthiş ihtiyaç duyduğu bir oyuncu mu keşfetti, yoksa Fenerbahçe Emre bombasını patlattıktan sonra bu transferin anlamı olacağı ortaya çıktı. Beşiktaş, ne almak istediği futbolcunun ne de kendi ekonomik gerçeklerinin etine buduna bakmadan davranıyor. Nuri Şahin gibi bir transferin gerçekleşmesinden sonra Delgado'nun da takımda kalması halinde Beşiktaş nasıl bir orta saha yapısı oluşturabilir. Top rakipteyken oynamayan ve fizik olarak lig maratonunda devamlılığı şüphe götüren iki oyuncu, Beşiktaş'ın şampiyonluk iddiasını ne kadar taşıyabilir. Büyük olasılıkla spekülasyon amacı taşıdığı için bu transferin gerçekleşeceğini sanmıyoruz. Aksi bir durum olursa ise, Beşiktaş büyük bir hata yapmış olur.

Bu tarz yorumculara hiç bir zaman ciddi bakmadım...

Kadronda Messi ve Ronaldinhonun aynı anda olmasını istemezmisin AN-LA-YA-MI-YO-RUM..

Delgado senenin kaç maçında sahada yer alıyor allah aşkına. 34 maçta 20 maç ancak çıakrıyor. Beyfendi ligin yarısında sakat. Geriye kalan maçlarında 3 yada 5 inde oynar tamam..

Geçeen sene öyle yada böyel Rico vardı ve bu sorun değildi. Ya bu sene?

Orta sahanda oyun kurucu olarak kime oynatacaksınız sayın Basri Bey?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

Beşiktaş'ın kadrosuna katmak için uğraştığı Nuri Şahin'in transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor!..

Siyah beyazlılar Borussia Dortmund'ta forma giyen Nuri Şahin'in transferinde bir hayli yol kat ederken, gurbetçi oyuncunun menajerinin şu anda İstanbul'da olduğu ve Beşiktaş Menajeri Sinan Engin ile görüştüğü öğrenildi...

Nuri Şahin'in transferiyle ilgili gelişmeler anı anına Maraton.Com.Tr'de olacak!.. Bizden ayrılmayın...

MARATON.COM.TR ÖZEL

Günün ilk Nuri haberi geldi olucak inşallah  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Büyük ihtimalle gelicek.İş buralara kadar geldiğine göre.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

akbaba71

Bugün Nuri Şahin'in İranlı menajeri Fazeli ve kulübü Borussia Dordmund'la her konuda anlaşan Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, gurbetçi oyuncuyu bir türlü ikna etmeyi başaramadı.

İranlı menajer Fazeli ile 1.5 saat konuşan ve el sıkışan Engin, Nuri'nin kulübü Borussia Dordmund'la da 2.5 milyon Euro'ya anlaştı. Daha sonra Almanya'da bulunan Nuri'yi telefonla arayan Sinan Engin "Hem menajerinle hem de kulübünle anlaştım. Seni çok istiyoruz. Seni burada daha da parlatıp Avrupa'nın önde gelen kulüplerine yollayacağım. Hiç merak etme. Kafanda da soru işareti olmasın" dediği öğrenildi.

Şahin'in de Engin'e yanıt olarak "Beşiktaş'a gelmek istemiyor değilim ancak bazı korkularkım var. Kiminle konuşsam 'Türkiye'ye gitme, futbol yaşantını Avrupa'da sürdür' diyor. Bana da hak verin. Bunlar kolay alınacak kararlar değil. Açıkçası Türkiye'ye gelmeye korkuyorum" karşılığını verdiği belirtildi.

Engin'in bu konuşma sonrası Nuri'yi Türkiye'ye davet ettiği ve önümüzdeki günlerde tarafların İstanbul'da yeniden bir araya gelecekleri belirtildi. Transferle ilgili konuşan Engin "Bu transferi bitireceğimi düşünüyorum. Çocuğu ikna etmeye az kaldı. Yüz yüze konuşursam bu transfer biter ve imzalar atılır" dedi.

MARATON.COM.TR ÖZEL

Bir haber daha  :)

Kralkartal21

Ya Nuri naz yapma len.

Geliyosan gel süründürdün peşinden resmen.

Menajeriyle anlaşır kulübüyle anlaşamayız. Kulübüyle anlaşır menajeriyle anlaşamaz.

En sonunda ikisiylede anlaştık Nuri ile anlaşamadık.

Vay anasını bee.

gözzde_bjk

Yalnız Nuri bi açıklama yaptı alt tarafı 2 cümlelik her dergide her gazetede sanki yeniden söylemiş gibi verilmesinin anlamı ne?

Sinan Engin'inde ilk defa şu sözüne katılıyorum : ''Allah aşkına biri bana söylesin, Beşiktaş Kulübü'nde, benim dışımda Nuri Şahin ile anlaşan varsa bana haber versin. Haber versin ki ben de boşu boşuna Almanya'ya gidip boş yere nefesimi harcamayayım''

Ah basın ah...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

Alıntı yapılan: akbaba71 - Haziran 07, 2008, 00:18:46
Rüştü  (Hakan)
Serdar     (Ali)
Zapo       (Tuna)   
Toraman ( Zan)
Seric   (Üzülmez)
Serdar (Ekrem)
Sivok (Cisse)
Tello (Aydın)
Delgado (?)
Holosko
Nobre(Bobo)

Kadro yenilerden verim alırsak iyi denebilir.
1 yerli daha alınıcak Delgadoya alternatif adam olursa iyi olur.

Kadrodaki tek eksik yer alınırsa büyük iş başarılmış olacak.

Kralkartal21

Nuri Gelirse Delgado'yla birlikte oynaması iyi olur ama nasıl olucak ki!

Adriano

Belki kanatta oynatılabilir. Forvette oynayabilir, forvet arkasıda. Elbet oynar bir yerde rahat olalım..

Yeter ki transfer netlik kazansın.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ZLataN

Ben haLa inanmıyorum bu transferin oLacağına.Bu yönetim bu yaşta bu kadar kaLiteLi ve tanınan bir oyuncuyu getiremez.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

akbaba71

Beşiktaş Nuri için bastırıyor
Nuri Şahin'in menajeri ile bir araya gelen ve anlaşma sağlayan siyah-beyazlılar, genç futbolcuyu ikna etmeye çalışıyor. NTV Spor'a açıklamalarda bulunan Nuri Şahin, "Gelen teklif sevindirici ama öncelikli tercihim Almanya veya Avrupa'nın başka bir kulübü" dedi.

Nuri Şahin'in bonservisini Borussia Dortmund'tan almak için her türlü anlaşmayı yapan Beşiktaş, genç futbolcuyu ikna etmekte güçlük çekiyor. Siyah-beyazlı kulübün menajeri Sinan Engin, sadece Nuri'nin "evet" demesini beklediklerini söyledi.

Sinan Engin, Nuri'nin transferini çarşamba gününe kadar bitirmeye çalıştıklarını ve bu oyuncuya siyah-beyazlı formayı mutlaka giydirmek istediklerini belirtti.

NTV Spor'a özel açıklamalar yapan Nuri Şahin ise, "Futbol hayatımı Almanya veya Avrupa'nın başka bir ülkesinde sürdürmeyi düşünüyorum. Beşiktaş'tan veya Türkiye'den başka takımlardan gelen teklifler çok sevindirici. Beşiktaş Kulübü'nden her hangi  bir yöneticiyle görüşmedim. Tüm transfer görüşmelerimi menajerim yürütüyor. Kesinlikle Türkiye'de oynamam diye bir şey söylemiyorum. Ancak aklımda futbol hayatımı Avrupa'da sürdürmek var. Beşiktaş'tan gelen teklifin ne olduğunu da bilmiyorum. Bu konuda menajerim Reza Fazeli bana her hangi bir bilgi vermedi. Ancak öncelikli tercihim Avrupa" şeklinde konuştu.

Bu sezon Feyenoord'da 30 maçta forma giyen genç orta saha oyuncusu, 6 gol atma başarısı gösterdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın ısrarla istediği Nuri, transfer edilmesi durumunda geçtiğimiz sezon orta alanda yaşanan asist sıkıntısının bu sezon yaşanmayacağını ve forvet oyuncularının daha rahat gol atacağı görüşünde.

Kaynak:Ntvspor

Kesinlikle Türkiye'de oynamam diye bir şey söylemiyorum.
Bu cümlesi önemli.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

alper_1903

Nuri gelirse beni Özel mesaj yagmuruna tutun PC kilitlensin :D
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...