Ana Menü

Çarşı devam edecek!

Başlatan akbaba71, Haziran 04, 2008, 20:13:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Çarşı'nın kendini feshetmesinin ardından bir grup Beşiktaşlı taraftar, bu oluşumu sürdürme kararı aldı
Çarşı taraftar grubu lideri Alen Markaryan'ın, bu oluşumu feshettiklerini açıklaması sonrası, bir başka siyah-beyazlı taraftar grubu, Çarşı adını sürdüreceklerini, Maçka Parkı'nda basın açıklamasıyla duyurdu.
Parkta toplanan yaklaşık 200 kişilik taraftar grubu, ''Hayat, alem, ortam biter, Çarşı bitmez'' pankartı açarken, Gökhan Karamehmet adlı taraftar, yaptığı açıklamada, Alen Markaryan ve beraberindekilerin, ''Çarşı grubunu feshettikleri'' açıklamalarını, ''kişisel görüşleri'' diye nitelerken, ''Artık jübile yapacaklarını açıkladılar. Onlara jübileleri hayırlı olsun. Biz buradayız. Ne Çarşı'nın tezahüratları biter, ne de taraftar biter. 105 yıldır olduğu gibi yine buradayız. Taraftarlar arasında ayrılmalar olsun da istemiyoruz. Asli görevimiz takımımızı desteklemek'' dedi.

Karamehmet'in, grup adına okuduğu yazılı açıklamada da şu görüşlere yer verildi:
''Beşiktaş'ımızın maziden gelen şerefli duruşunu, şanlı tarihini, hakkı olan gururunu sonsuza kadar yaşatmak ve Beşiktaş'ımızla birlikte yaşamak için varız. Beşiktaşçı zihniyetlere karşı inadımız, Beşiktaşlı olarak geçmişte ve bugün olduğu gibi, yarınlarda da tribünlerde olmaya, kapkara bir sevdayla devam edeceğiz.

Amacımız; bölünmeleri, kırgınlıkları giderip, birlik ve beraberliği inşa ederek, buradan alacağımız kuvvetle Beşiktaş'ımıza yapılmak istenen haksızlıkların karşısında tek vücut olarak durmaktır. Sporumuza 105 yıldır damga vuran şanlı kara kartalımızın, zafer uçuşlarında, iyi gününde, kötü gününde desteklemeye, yanında olmaya devam edeceğiz. Tribünü genel kurula, genel kurulu da tribüne sokmayacağız. Tribünlerimizi hiçbir siyasete alet etmeyeceğiz.

Ayrılıklar, yaratılmak istenen kaos söylentileri, tribünlerin bittiği, artık takımı teşvik edecek tezahüratların olmayacağı gibi konular, tarihe gülünç söylemler olarak geçecektir.

Yıllarını Beşiktaş için tribünlerde geçiren bizler, tüm spor camiasıyla kucaklaşıp, kalıcı bir şekilde sevgi ve saygıyı inşa edeceğiz.''

Taraftarlar, açıklamanın ardından sessiz bir biçimde dağıldı.

A.A.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

saldır beşiktaş

oo herkes kendine bir tane çarşı kurmaya başladı iyice karışacak ortalık
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

söyleyecek kelime kuracak cümle bulamiyorum
siz carsiyi devam ettiremezsiniz
grup a takimi kurarsiniz besiktasi desteklersiniz
bu kadar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

delgado1008

Bu senede bu işlerle uğraşacağız anlaşıldı b,c,d,e takımlarını da dört gözle bekliyoruz
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

NoPasaran

Rant rant rant..

Basın toplantıları şunlar bunlar

Bırakıkn bunları yaa

Gidin bağiırın Beşiktaş diye..

Yeter bizlere
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bu gidişLe ortaLık daha çok karışacak gibi..
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

İlla birilerinin lider olması ya da grup kurmaları mı lazım...

Yanına 3 5 kişiyi alan çıkıyo biz devam ettireceğiz diye...

Daha çok çıkar bunlar gibileri...

Guti ORÇ.

böyle gruplar kuracağınıza gidin delikanlı gibi bağırın maçlarda Beşiktaş diye...zaten bizim taraftarımızın içinde var bu organizasyon işi grup kurmaya gerek yok..

M34

forza da yaziyor ne güzel ... "Ruhumuz Burda" diye .. öyle kalsin, güzel hatiralarla ... ne gerek var amigolara, abilere. anarsiye aykiri bir kere.

Dem@

yeni gelen arkadaşlar ÇARŞINI DA adını değiştirsin o zaman madem öyle

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Haziran 04, 2008, 20:45:50
Rant rant rant..

Basın toplantıları şunlar bunlar

Bırakıkn bunları yaa

Gidin bağiırın Beşiktaş diye..

Yeter bizlere

işte budur
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

SercanBjk

Alen ler nasıl abilerinden devr aldılarsa bu tribünü şimdi genç kuşağa devr ediyor bu tribünü büyültülcek fazla bir şey yok.Kişiler değişmeliydi zaten çArşı değil çArşı`ya ihanet edenler ve Beşiktaş`a ihanet edenler,sevdasının içine çıkar sokmuş kişiler gitmeliydi çArşı değil.Beşiktaş`ın başkanı gitmeli Beşiktaş değil bunun gibi bir şey olmalıydı ve oluyorda inşallah gelenlerde bayrağı devr aldığı kişilerin son bir bir buçuk senesi gibi olmazlar.