Ana Menü

son dakika!!!!

Başlatan ismailcem, Haziran 04, 2008, 19:48:47

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

@gürol

sağol abi bilgiler için...

gürol

@keskinli
@orcun

yemiyorum içmiyorum devamlı haberler topluyorum istanbul çevremden çünkü bende çok rahatsızım gelişmelerden.insan inanmak istediğine inanır diye bişey var ama bir kişiden değil 6 farklı kişiden aynı sözleri duydum.
inşallah duyduklarım yanlış bi hal almaz.

rica ederim
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

erasca

harun dan başkası olmaz diosunuz ama Alen gidince Harun un dewam etmesi Alen e karşı ayıp değilmi Alen sen dewam ettirceksin diyince

gürol

alenle harunun arasının bozuk olduğunu sanıyorum.

erasca

arasının bozuk olduğunu ben pek duymadım ama bilmiyorum.fakat ne olursa olsun Alen e karşı böyle birşey yapacağını sanmıyorum.karara saygılı olur bence

yorumbjk

Ya bu iş palavra Alensiz çarşı kaptansız gemi gibi olur.Orası bjk alenin kalesi kralıda indiremez.

İndirdi diyelim bi hat edemeden bjk 2.lige gider.

Beşiktaş bjklılarındır anarşizmin asını kaldıracak olan dar beyinlerin değil.

Dem@

ortalık kızışacak hemde  çok

kartalpenchesi

off ya ne hallere düştük
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

ismailcem

bakın sevgili arkadaslar gürol kardesim sende dinle dün neden harun gözaltına alındı basın acıklaması yapackdı ki büyük ölcüde yönetim yaptırmadı neyse konunun özü sudur ki eger alen abi inerse setten harun orada cok kalamaz erdemler onu orda istemez  ayrıca yeni nesilden bircok kişide harunu sevmiyor abiler bıraktıgı an olan haruna olur

Cem Goren

bencede yine ortalık karışacak yine etrafı cenazeler götürecek gibi bi his uyandı bende bakalım ne olacak görecdeğiz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

yorumbjk

ya ne cenazesi kalkacak anlamadım ben bu işi o akdar delikanlı var ise yeni anarşizmin asını kaldıran vatansever sözde gitsinler doğuda terörist cenazesi kaldırsınlar.boş boş bjk vatan millet sevilmiyor.

ata vicente

Alıntı yapılan: yorumbjk - Haziran 05, 2008, 10:20:56
Ya bu iş palavra Alensiz çarşı kaptansız gemi gibi olur.Orası bjk alenin kalesi kralıda indiremez.

İndirdi diyelim bi hat edemeden bjk 2.lige gider.

Beşiktaş bjklılarındır anarşizmin asını kaldıracak olan dar beyinlerin değil.
Alen ıyı bır amıgodur cok da sevılır.Ama sen heralde optık baskanın zamanını gormedın o trıbunun kralı herzaman optık baskan olmustur.Ben 18-19 yıldır bılhassa Istanbulda mac kacırmamaya calısıorum.Alen cok sevılır sayılır ama Besıktas 2.lıge falan dusmez bunlar komık yorumlar eger sen boyle yazarsan Alenı seven ama Besıktasın mılyon kat daha cok seven bırı olarak Alen kım derım bende.
Beyler bakın Carsı kapanmıyacak ınanmayın boyle seylere hee bana gore kapanmaması lazım ama abuk sabuk colugun cocugun elınden kurtulması lazım.O trıbunlerde kavgalar yıllardır cıkıyor kapalı kutu ve kapalı loca altları hıc anlasamaz zaten.Bana sorarsanız loca altları cok daha duzgun ve has Besıktaslıdır.Inanmayın boyle seylere Carsı zaten bı kurum falan deıl.Carsı Artkı Besıktas sevgı sımgesı olmustur ne alenı ne harunu ne de bı baskası kapatabılır.

gürol

Alıntı yapılan: ismailcem - Haziran 05, 2008, 14:06:56
bakın sevgili arkadaslar gürol kardesim sende dinle dün neden harun gözaltına alındı basın acıklaması yapackdı ki büyük ölcüde yönetim yaptırmadı neyse konunun özü sudur ki eger alen abi inerse setten harun orada cok kalamaz erdemler onu orda istemez  ayrıca yeni nesilden bircok kişide harunu sevmiyor abiler bıraktıgı an olan haruna olur
alen çarşıyı fesh ettiğinde başta ben olmak üzere birçok kişi alen in a-b-c planları olduğunu yazdık.ve inanıyorum ki alen erdemi de sete çıkartmaz.a planı ben yoksam harun un olsun set demiş olabilir diye düşünüyorum.yeni nesil adam gibi bi yeni nesil olsaydı zaten istifaya davet ederdi yönetimi.ama onlar abilerini dinledi.bu sefer de abilerini dinlerler diye düşünüyorum.
benim söylediklerim sağlam duyumlara dayanarak varsayım.o kadar ciddiye almanıza gerek yok.

naanreelburn

bu iş tommiks teksas maceralarına döndü o şunu yaptı bu şunu yaptı bunun baş yazarı demirören sinan engindir  sonra çıkar kokusu

ilhan mansız_melis

biz yeni Çarşı istemiyoruz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.