Ana Menü

Anarşizm in "A" sı...

Başlatan erasca, Haziran 04, 2008, 18:52:39

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

konuyu siyasete dönüstürmeyin!
carsinin icinde anarsist a her zaman vardi,carsi devam ederse yine olacak
carsinin sol görüslü oldugu yeni bi konu degil
isimize gelsede böyle gelmesede!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erasca

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 05, 2008, 13:31:51

o zaman kimse burda siyaset yapmıyoruz diyip sol görüşü savunup karşı görüşü suçlamasınlar.zamanında siyaset yapmıyoruz diyenler şimdi solcu olmaktan çok memnun...İnsanları kandırmasın kimse...Ben konuşana kadar devamlı siyaset yapıldı bu konuda ama ben konuşunca geliyor uyarılar bunu anlamıyorum...

Non Mollare Mai

Çarşı'nın sol görüşlü falan olduğu yok. İçinde sağcısıda var solcusuda.
Çarşı'yı siyasi bi kesime alet etmeyi bırakın artık. Sizler yüzünden Çarşı daha da yara alıyor.
edit

Delirdik

O yazı sana hitaben oLsaydı başında senin ismin oLurdu.
GeneL bir uyarı görüLdüğü gibi. YaLnız size yapıLmış aLgıLamayınız.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

erasca

Alıntı yapılan: Buz - Haziran 05, 2008, 13:38:39
O yazı sana hitaben oLsaydı başında senin ismin oLurdu.
GeneL bir uyarı görüLdüğü gibi. YaLnız size yapıLmış aLgıLamayınız.

Bende diyorumki bu konu tek taraflı yapıldığı zaman uyarı gelse karşı görüş ortaya çıkmaz...bunu anlatmak istiyorum ben...Karşı görüş gelmeden uyarı yapılmalı bence...

keskinli

Alıntı yapılan: erascarsi - Haziran 05, 2008, 13:36:31

o zaman kimse burda siyaset yapmıyoruz diyip sol görüşü savunup karşı görüşü suçlamasınlar.zamanında siyaset yapmıyoruz diyenler şimdi solcu olmaktan çok memnun...İnsanları kandırmasın kimse...Ben konuşana kadar devamlı siyaset yapıldı bu konuda ama ben konuşunca geliyor uyarılar bunu anlamıyorum...
niye böyle alingansin kardesim?
uyari herkese yapiliyor,sadece sana degil
simdi denk geldim simdi yazdim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gözzde_bjk

Çarşı nasıl sol görüşlü değil ya bunu nasıl söyleyebiliyorsun?''Abilerimiz'' her zaman çıkıp sol görüşlü olduklarını belirtmemişler mi?Sankı yeni çıkan bir olay bu.Ahmet Abi'nin dediği gibi ÇArşı devam ederse gene solcu olarak devam edicek.

Burda anlatılmak istenen eğer siyaseti  tribüne sokmayacaklarsa isimlerini değişirsinler.Neden ÇArşı üzerinden devam ediliyor ki?
Hepimiz ÇArşının içinde sağcının da solcununda olduğunu biliyoruz.Nitekim karagümrük başta olmak üzere alttaraf sağcılardan oluşmaktadır.

Yıllardır bu sorun olmadı da neden şimdi sorun haline getirilmeye çalışılıyor?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

erasca

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 05, 2008, 13:43:50
Alıntı yapılan: erascarsi - Haziran 05, 2008, 13:36:31

niye böyle alingansin kardesim?
uyari herkese yapiliyor,sadece sana degil
simdi denk geldim simdi yazdim

Ya burda alınganlık falan yok.bende size bi tavisyede buluyorum.yanlış bişey yaptığımıda düşünmüyorum.alınganlıkla falan ilgisi yok...sen şimdi denk gelmişsin ama senden başkada uyarı yapabilecek kişiler de var...

Non Mollare Mai

Bak Gözde ne güzel demişsin.
''Çarşı'nın içinde sağcının solcununda olduğunu biliyoruz'' diye..
Abiler solcu diye genelleme yapmak saçmalık.
edit

erasca

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Haziran 05, 2008, 13:44:54
Çarşı nasıl sol görüşlü değil ya bunu nasıl söyleyebiliyorsun?''Abilerimiz'' her zaman çıkıp sol görüşlü olduklarını belirtmemişler mi?Sankı yeni çıkan bir olay bu.Ahmet Abi'nin dediği gibi ÇArşı devam ederse gene solcu olarak devam edicek.

Burda anlatılmak istenen eğer siyaseti  tribüne sokmayacaklarsa isimlerini değişirsinler.Neden ÇArşı üzerinden devam ediliyor ki?
Hepimiz ÇArşının içinde sağcının da solcununda olduğunu biliyoruz.Nitekim karagümrük başta olmak üzere alttaraf sağcılardan oluşmaktadır.

Yıllardır bu sorun olmadı da neden şimdi sorun haline getirilmeye çalışılıyor?

ohh hele şükür söyleyebildi birisi bunu...ama kimseye anlatamıyorsun tribünde siyaset olmaz diye...şimdi çıktı bu da...sol grüşlü falan diye.bi bakıyorsunuz sağ tribün istiyoruz sol tribün istiyoruz...kimsenin Beşiktaş tribünü olmasını istiyoruz dediği yok...

gözzde_bjk

İyi de yıllardır neden tribünde ''Che'' pankartları var?Yıllardır neye neden karşı Çarşı?Herhalde abiler istemese  bu pankartlar açılmaz değil  mi?
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

gözzde_bjk

erasçarsi

Ben solcuyum diye tribünde solcu olsun İSTEMİYORUM!Çünkü ben İnönüye Beşiktaşımı izlemeye geliyorum.
A bakalım ÇARŞI bu maçta nasıl bir siyasi mesaj verecek,yaşasın iyiki solcular! demiyorum.
...
Bu neden bu kadar rahatsız etti onu da anlamıyorum.Sanki yeni olan birşeymiş gibi tribündeki siyaseti tartışıyoruz.Beyler 25 senedir asılı olan NOPASARAN! pankartını da bu sene asmadılar değil mi?
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Non Mollare Mai

Neden Karagümrük Bozkurt yapıyor tribünde ? Neden Kerkük Musul pankartları açılıyor ?
Neden Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez pankartları açılıyor o zaman ?
Herşey karşılıklı.
Veya neden Demirören'e karşı olmadı abiler ? Herşeye karşı ya hani ?
Anarşistler ya hani, dün akşam okudum sanırım forumda biri ne güzelde yazmış. Abi mi olur anarşizmde ? Onlara boyun eğmek olur mu ? Neden onların sözü dinleniyor tribünde ? Anarşistler ama onlar.. Karşılar herşeye..

Geçiniz.

Neyse konuyu saptırmayalım.
edit

erasca

onu abilere sorucaz.che pankartı açtıktan sonra burda siyaset yok diyenlerde abiler...Hiç bir zaman sol grüşlüyüz denmedi.siyaset yok dendi.ta ki birkaç seneye kadar bu tezahüratlar falan sol görüş şarkılardan falan alınınca yawaş yawaş sol görüş üste çıkmaya başladı ve artık tribün siyasete döndü...Tribündeki siyasetin gelişimi budur.Zaten siyaset olsaydı veya biz böyleyiz denseydi çArşı olmazdı...Ama artık çArşı tekrar gelse eski gücünü kesinlikle toplayamaz...

erasca

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Haziran 05, 2008, 13:57:10
erasçarsi

Ben solcuyum diye tribünde solcu olsun İSTEMİYORUM!Çünkü ben İnönüye Beşiktaşımı izlemeye geliyorum.
A bakalım ÇARŞI bu maçta nasıl bir siyasi mesaj verecek,yaşasın iyiki solcular! demiyorum.
...
Bu neden bu kadar rahatsız etti onu da anlamıyorum.Sanki yeni olan birşeymiş gibi tribündeki siyaseti tartışıyoruz.Beyler 25 senedir asılı olan NOPASARAN! pankartını da bu sene asmadılar değil mi?

gözde ne kadar che pankartları da asıldıysa o kadar da arkadaşın dediği gibi musullar kerküklerde asıldı.Hani herkes çArşı ydı.demek çArşı solcu değil.çArşı herkesi içinde barındırıyor.Ama kimse anlamak istemiyor orda siyasetin olmadığını...Che karşısında Bozkurt ama olay yok.neden çünkü siyaset yok...sanırım bu muhabbetleri yapanlar tribünden uzak olan insanlar....neyse yeter...