Ana Menü

İşte Yeni Çarşı !

Başlatan Non Mollare Mai, Haziran 04, 2008, 13:02:18

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

bence ""gerçek çArşı"" devam edecek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

@LAYINA GİDER

erasca

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 05, 2008, 19:16:57
bugünleri görmekte varmis :(
sportif basarisizligi fazla önemsemiyorumda,camianin bölünmüslügü besiktasimi eritiyor yavas yavas

yaV olacağı buydu arkadaşlaryönetim bence başarısızlığınönüne geçmek için böyle bi plan yaptı.başardıda...başarısızlığı tartışmıyoruz artık....

bahadıR

Alıntı yapılan: erasca - Haziran 09, 2008, 03:59:14
Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 05, 2008, 19:16:57
bugünleri görmekte varmis :(
sportif basarisizligi fazla önemsemiyorumda,camianin bölünmüslügü besiktasimi eritiyor yavas yavas

yaV olacağı buydu arkadaşlaryönetim bence başarısızlığınönüne geçmek için böyle bi plan yaptı.başardıda...başarısızlığı tartışmıyoruz artık....
benecede herşey yönetimin işi...
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

entu903

A harfi çArşıya anlam kazandırıyor. o sebeple Anın olmadığı bir yazıyı kabul etmiyorum. A itirazı temsil eder isyanı temsil eder Karşı çıkmayı temsil eder . Hepsinden önemlisi Beşiktaş sevdalısını temsil eder.
İtiraz ediyorum.
A her zaman olmalı ve olacak.

ferdikoclu

Alıntı yapılan: tcenk - Haziran 04, 2008, 13:29:48
O zaman bu arkadaslar kendilerine Carsi degilde A Takimi desinler tabi ki tutarsa
Tutacagini zannetmiyorum Carsiya sahip cikmak demek demek tum misyonununa
sahip cikmak demek sagindan solundan kirparsan ve bastan bu kadar egilirsen
senden baska bir sey olur ama Carsi asla olmaz...............................................

Aynen katılıyorum sana.. Bu ne ya? A takımı ne demek ??? Bu kararlar ne demek??? Sloganda şu olmayacak bu olmayacak ne demek??? Bunlar taraftar grubu kurmayıp anaokulu açacaklar..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

bjkerem

ya arkadaslar ne oluyo bjkmize ya?basin yetmiyo bide simdi bjklilermi biz yok etmek istiyo?
ben bu isi anlayamiyom?en namuslu en serefli takimi yok etmek istiyorlar,cikin uolan artik icimizden,ugrasmayin bizimle.yeter ya,yok puanlarimiz verilmez,gollerimiz sayilmaz,medya usutumuze gelir,birde bunlar cikti.,yeter yaaaaaa

robinho

ohhh adama bak valla 1.5 senedir askerde ne nedir bilmiyor daha 3 ayı var bitmesi için sezon başlayınca gelicek bize kural koyucak ha ? tabiki birilerinin kural koyması lazım ama bunlar alen harun cem abilerin olması lazım ..harun abide askerlik görevinden yeni geri döndü ama en azından o yıllarca bu tribünleri oluşturdular sabahladılar .. adamların tipe bak yaa :) filmlerde korkak şirket sahipleri olur aynen onlara benzemişler .. bu 4 kişimi yöneticek bu dünyanın en büyük taraftarını .. Çarşı'nın ''A''sı sadece onların kitabından kalkar .. Karagümrük vs vs onlarında pankartı kalkıcakmış .. ne yani mal gibi bomboşmu olsun her yer ? renklenmesinmi ? ben karagümrüklü değilim ama taraftarın en kötü olduğu maçta bile en çok karagümrüklüler bağırıyor .. bugun pankart yasak derler yarın içinize markasız don giymek yasak derler ..

ferdikoclu

Eski formalarınızı yırtın derlerse şaşırmam.. Bizim dediğimiz formaları giyeceksiniz..Hatta forma giymeyin Takım elbise ile gelin Siyah Beyaz.. Ama pankart açmayın ha.. Dımdızlak kalsın stad..Karagümrük vs pankart asamaz.. Hadi be... Ben karagümrüklü diilim ama ben 82 deki maçları izlerken bile orda karagümrük pankartını görüyorum.. Sen şimdi o adamlara pankart asamazsın dersen teneke çalarlar arkandan.. Bölünmüşlüğe itersin stadı.. herkes kendinin grubunu kurar.. Yok öyle 3 köfte 2,5 a.. Beyler gelmeyin bu tür oyunlara.. Bunlar bizi bölmek isteyenlerin yaptığı şeyler..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

Cem Goren

bunlar neyin peşnde ben anlamış değilim bahsetikkleri ve kalkacak dedikleri semt pankartlarından olan karagümrük artık bi kapalı efsanesi olmuştur her maçta yağğmurda çamurda karda her şekilde o ""karagümrüklüler"" pankartı her zaman orda durmuştur bende karagümrüklü değilim ama o pankartın oradan kalkmasına karşıyım

kartalpenchesi

Çarşı'ya İngiliz desteği...!

Beşiktaş'ın taraftar grubu 'Çarşı'nın kendisini feshetmesi en çok İngilizleri üzdü. Liverpool, Tottenham ve Bolton'ın taraftar grupları 'Çarşı' kapanmasın diye kampanya başlattı
İSTANBUL'da oynanan Liverpool maçında yapılan tezahürat Ada'yı sallamıştı. Tezahürat sırasında çıkan ses seviyesi dünya rekoru olarak kitaplara girmişti. O günden sonra Liverpool taraftarlarının Beşiktaş'a özel bir sempatisi oluşmuştu. Liverpool'un yanı sıra Tottenham ile daha önce İstanbul'da Beşiktaş'la oynayan Bolton'un taraftarları da 'Çarşı'ya hayran kalmıştı. Fransa'dan da destek var Çarşı'nın kendini feshetmesi, İngiliz gazeteleri sayesinde Ada'da büyük yankı buldu. Bu üç kulübün taraftar sitelerinde, 'Çarşı kapanmasın' kampanyaları başlatıldı. Bu arada Çarşı'nın nasıl tezahürat yaptığını öğrenmek için İstanbul'a gözlemci gönderen Marsilya taraftarları da taraftar sitelerinde Çarşı'nın kapatılmaması için destek kampanyası başlattı.
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

kartalpenchesi

Beşiktaş'ta Çarşı Grubu yeniden yapılanmayla faaliyetlerine kaldığı yerden başlayacak. Çarşı Grubu'nun liderliğini Alen Markaryan'ın yerine Harun Dulkara'nın yapacağı belirtildi. Çarşı Grubu'nun önde gelenlerinin Salı günü basın açıklaması yapacağı belirtildi.
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

astbjk1903

ii reklam yapıyorlar valla carsinin lidere ihtiyaci yok besiktas taraftarini kimse yönetemez
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Cem Goren

Alıntı yapılan: kartalpenchesi - Haziran 15, 2008, 01:51:46
Beşiktaş'ta Çarşı Grubu yeniden yapılanmayla faaliyetlerine kaldığı yerden başlayacak. Çarşı Grubu'nun liderliğini Alen Markaryan'ın yerine Harun Dulkara'nın yapacağı belirtildi. Çarşı Grubu'nun önde gelenlerinin Salı günü basın açıklaması yapacağı belirtildi.
forzadan bu habere yalanlama geldi öyle birşey yok

akbaba71

Haberi bizzat Harun abi yalanlamıştır.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş