Ana Menü

İşte Yeni Çarşı !

Başlatan Non Mollare Mai, Haziran 04, 2008, 13:02:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

ne zamandır forzaya girmiyordum şimdi gördüm yalanlanmış
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

ismailcem

10 gündür inanılmaz şeyler oluyor abilerin çarşıyı fesh ettik açıklamaları herkezi çileden çıkardı biz bırakıyoruz biz yokuz artık biz yoksak çarşıda yok tarzındaki düşünceleri bencillikleri herkezin canını sıkdı en hafifinden çok ayıp ettiler
yapmaları gereken şey devirteslim idi biz yorulduk taze kan lazım diyip trübünü götürebileceğine inandıkları insanlara yol göstermeleri gerekirdi
dedik kimsenin çarşıyı fesh etme luksu yok birileri çıkar önderlik eder bayrağı teslim alır nitekim insiyatifi erdemler aldı ve ohh dedik...

Bir çok siteye giriyorum yazılanları okuyorum çoğu insan insiyatifi alan ark ları tanımıyor saçma sapan şeyler yazıyolar diye kızıyordum 5-6senelik trübün çocuklarının içler acısı mesajları üzüyordu beni burdada var bu tarz mesajlar halbuki birilerinin insiyatifi alması gerekiyordu insanlar kendi siyasi düşüncelerini taşımayan insanların yada tanımadığı insanları insiyatifi almasına sinirlendi gözüylen bakıyordum herkez kendi gibi düşünen tanıdığı insanları önünde görmek istiyor diye düşünüyordum gitgide kutuplaşmalar artıyor diye üzülüyordum

vay efendim basketbol maçlarında nerde bunlar vay efendim kim bunlar tanımıyorum trüvbünde bile görmedik vesaire vesaire oysa bundan 8-9 sene
cezaevinegirmeden önce herkez biliyordu ilerde erdem in trübünü alacağını o gözlen bakıyordu bırakın basket maçlarını erdem ve ark ları cezaevine girmeden evvel üsküdar burhanfelekdeki voleybol maçlarına dahi giderlerdi tanımayan bilmeyen yokdu öyleki cezaevinde fenertrübün lideri sefa bile ziyaretine gitmişdi gökhan her her deplasmanda her mevzusunda en önde idi özkanlan birlikde keçi erhan yine aynı şekilde bu insanların içindeki beşiktaş aşkı bu sayfalara yazan hiçbi insandan az değil ve yine bu insanların ne kadar delikanlı olduklarına şahidim

ancakkkkk insiyatifi aldılar diye bizler sevinirken basın açıklamaları şaşkına çevirdi bizleri daha usluplu yola çıkabilirlerdi basın önünde maziyi konuşmadan abileri eleştirmeden yola çıkabilirlerdi bunun üstüne birde bu bursa ilen barış söylentileri dolaşmaya başladı sanki nasıl daha fazla gündeme gelebiliriz düşüncesi ilen hareket ediliyor izlenimi aldık gidenleri eleştiren insanlar o eleştirilerini şöyle bi düşünsünler katkat fazlası ilen daha ilk haftadan eleştirilmeye başlandılar daha ilk haftadan hata üstüne hata nerden çıkdı bu bursa barışı biz ne zaman hasım kabul ettikki bunları barışacağız kendi kendilerine hırs yapı duruyordu bursalılar her maçda nasıl daha fazla gündeme gelebiliriz diye şekilden şekile giriyorlardı son 2 senede geçdiği kadar 20 senede geçmemişdir bursa ismi basında ne barışı ne husumeti bırakalım bunlara reklam fırsatı vermeyi elbet bir gün çarpışma fırsatını yakalarız ondan sonra konuşuruz.

İşin garip yanı bugün barış için görüşen kadrodan insanlar tofaş maçında bursada 100 kişi gider yapmışdı 500 bursalıya yine bursadaki bir maçda elinde kasaplan emniyeti aşıp gider yapmışdı bu kadrodan bir kardeşimiz yine bu kadro abilerin fenerlen barış yaptığı 90 lı yılların sonunda 100 kişi molotof hazırlayıp saldırıyordu fenerlilere hiç bi barışı tanımayan basında ligt olarak geçse bile trübünde geçmişi olan herkz bilir bu kadronun bırakan kadrodan daha genç daha hırslı daha saldırgan daha mevzusever olduğunu

farklı şeyler beklerken daha farklı şeyler oluyor gelenlerde bu işi götürür kaldırır derken daha ilk haftadan cem abiyi ayhan abiyi arar olduk demek ki kimse bırakan kadro kadar kontrol altında tutamayacak trübünleri

keşke olacakları düşünüp daha aklı selim davransa idi abiler
bu gidişlen çarşı dahada fazla bi şekilde BEŞİKTAŞ ın önüne geçecek.

allen ıverson

İnsanların siyasi duruşları farklı olabilir bu tarz üslüplar beşiktaş trübünleri böler ve gerginlik yaratır..
Çarşı zaten her kesimden,her görüşten insanı birleştiren bir olgu,aynı türkiye cumhuriyeti vatandaşlıgı gibi olaya böle bakmamız daha saglıklı öbür türlü sıkıntılı günler geliyo gibi. :allaalla

gürol

ben hala yeni oluşumun olmayacağını.ve eğer olacaksa bunun başında erdem in değil harunun olacağı yönündeki tezimin arkasındayım.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

allen ıverson

Fesh ettik dersen boşluk bırakırsan,boşlugu hemen doldururlar,sonra iş  işten geçer.
En ufak örnek A harfi bundan bile kıyamet kopabilir trübünde,beste olayları bir kısım şarabıda içeriz diye başlar,öbür taraf başka bişe bunlar inanılmaz zarar verir..
5 yıldır kapalı trübündeyim 1,5 yıldır bir bölünmüşlük var zaten en son sinan engin olayı sonra yaşananlar tesislere gitmeler falan orda kırılma yaşandı,sonra herkez kılıçları gömdü ama nereye gömdügünü unutmadı.
Sivas maçındada ufak bi kırılma oldu ama şanpiyonluk havası var diye ılıman havalar esti ama son maçta zaten sıkıntılı zamana girildigi anlaşıldı.Birileri dernekler istifa derken ısrarla herkez el kooll sallayarak yanlardan ve allttan kılıçları çekmiş oldu bu otorite kaybı fesiffff olaylarınıda getirdi hakkımızda hayırlısı!Hepimiz BEşiktaş'lıyız önemli olanda bu

Cem Goren

ne durumlara düştük gerçekten cok vahim avrupanın gıpta ile baktığı belkide dünyanın en iyi taraftarının düştüğü durulara bak
altın kapılarımız kan oldu tayfun

lambkuzu

çarşı yı basın bitirdi.
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

beykozçarşı

yaa dalgamı geçiyorsunuz ne demek A'yok o zaman çarşı da yok bu arkadaşlar kendi kendine çarşıcılık oynuyorlar

kartalpenchesi

bunlar FOS çıktı bir kaç reklam yapmaya çalıştılar ama bazı değerleri silmek zordur;

ben çarşının tekrar döneceğini düşünüyorum.
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

hepsiyAh

samsunlu

carsıyı basın falan bıtırmedı..bız degılmıydık bu sevdadan vazgecersek dıye baslayan sözlerle ölüme savas acan..beyler uyanın..yastıga basını rahat koyan var mı_??daha once carsı vardı ve yıne olmalı..abılere dıl dokun abılere yalvarın abılere anlatalım halımızı vazıyetımızı..abılersız olmaz destursuz olmaz bız boyle gorduk beyler...carsı besıktasda dogdu  turkıyeye maloldu..optık baskan zafer abıler efsane abıler ne cabuk unutuluyo...onlar canıyla kurdu bu grubu..efsane abının hala fenerı mackadan baslayarak anayola kadar suren kovalaması konusulur dıllerde sımdı carsının kaybolması bulutların arasında kaybolması mı konsulcak..ben evladıma carsıyı anlatmak ıstıyorum..biz zamanlar dıyerek baslamak ıstemıyorum..ben babamdan duydum hep sanlı besıktasımın sanlı carsısını..sımdı sönen yokolan ve gözyaslarda mahkum bır carsı mı kalacak gerıye..yuruyus mu varım..abılere yalvarmak mı varım..herseye varım..ama yokolmayalım..ruhumuz yetmez bedenımız olsun trbunde..pankartımız olsun yıne anarsısıt A işaretıyle...carsı olsun..ÇARŞI BİTMESİN...COK SEVMEDİK Mİ BE ABİ...

BerkAy1903

* Tribünlere semt pankartları asılmayacak.
* "Şarabı da içeriz, esrarı da çekeriz", "Allah belamızı versin" şeklindeki tezahüratlar son bulacak.

YAVAŞ..............
19o3

onaT

Tribünlere semt pankartları asılmayacak.

bu acayip saçma

tutmaz bu iş ;)