Ana Menü

Avea | Her ay 150 kontöre 3 saat bedava!

Başlatan NoPasaran, Haziran 03, 2008, 23:32:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Patlicanlılar Yükledikçe Kazanıyor!
Patlicanlılara 1. yıl hediyesi! 150 kontör yükle 3 saat bedava konuş!
Patlican birinci yaşını kutluyor ve üyelerine benzersiz hediyeler sunuyor. Bundan böyle Patlican üyesi faturasız bireysel hat abonelerinin, her ay tek seferde yüklediği ilk 150 ve üzeri kontör yüklemesi için 180 dakika bedava!

Patlican genci, yüklediğin her 150 kontör için 3 saat uzun uzun, doya doya, rahat rahat bedava konuş ve diğer 1. yıl hediyeleri için Patlican.com.tr'yi takip et. Gençlere en iyi teklif yine Avea'da!

• Uygulama 3 Haziran tarihinden itibaren tek seferde 150 ve üzeri kontör yüklemesi yapan Patlican'a üye bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.

• Hediye konuşma süresi tüm Avealıları aramak için kullanılabilecektir.

• Faturasız hatlarda, şebeke için hediye 180 dakika, üye olduktan sonra otomatik olarak yüklenecek ve kullanılmayan dakikalar 30 gün sonra silinecektir.

• Bu promosyondan bir ay içinde en fazla bir kez faydalanılabilir.

• Bu geçici bir kampanya değil, Patlican üyelerine yönelik kalıcı bir uygulamadır.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Bu avea'da müşteri çekmek için elinden geleni yapıyor.Çok iyi bir kampanya tutar yani beya.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

BerkAy1903

Bu Patlıcan Ne Ya Hiç Anlamyorum Valla.
19o3

gürol

bu patlıcanın allah belasını versin reklam mesajlarından nefret ediyorum.
yko ben efendi gibi kontorumle ararım konuşurum patlıcandan gelecek iyilik orda kalsın.
bide garanti bankasıyla yapı kredi bankasında call centre da çalışan gerizekalıların allah belasını versin.
en az 10 defa aradım credi kartlarımın extreleri dahil hiçbir mesaj istemiyorum telefonuma diye anlamıyorlar.tamam beyefendi reklam mesajlarının size gelmemesi isteğinizi alıyorum onaylıyormusunuz diyorlar evet onaylıyorum istemiyorum mesaj diyorum allah belalarını versin zırp pırt gene mesaj geliyor.gunde sağdan soldan en az 15 reklam mesajı alıyorum bıktım
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

eRe

abı telekomla falan anlasman mı var?
boyle sıte sıte dolasıp caktırmadan reklam yapmak gıbı :D
masallah tu tu tu nazar degmesın bır tane avea fırsatı kacırmadık sayende :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Alıntı yapılan: gürol - Haziran 04, 2008, 00:24:50
bu patlıcanın allah belasını versin reklam mesajlarından nefret ediyorum.
yko ben efendi gibi kontorumle ararım konuşurum patlıcandan gelecek iyilik orda kalsın.

Evet çok sinir bozucu ama onu avea müşteri hizmetleri yada online işlem merkezlerinden kapatabiliyorsunuz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

bahadıR

aveanın mesaj kampanyası yetiyo bana :D
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

günebakan

evet 5000 süper oluyoo=)bu 3 saat konuşma işi de çok iyi olmş:d bende turkcell de var kullanmıom boş boş kontör yüklüom kapanmasın diye ya:s