Ana Menü

Ekrem Dağ Beşiktaş'ta !..

Başlatan cArsi_faruk, Haziran 03, 2008, 11:09:50

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sametx

yildirimmmm demirrröreeennn yeeeeetttteeeeerrrrrr yahu ne bu Allah aşkına elalem avrupadan topçu alıyo sen gazıantepin topçusunu alıyosun ilhan cavcav kadar olamadın
sametx

Rebell

bence akıllı transferler bunlar.adam tecrübeli çok.sturm grazda senelerce oynamıs.ayrıca avusturya milli takımında oynamıslıgıda var yanılmıyorsam.

akbaba71

Hem sağ hem sol kanat oynuyor diye duydum doğru mudur ?
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

beckyZWICKY

ne diyelim hayırlı olur inşallah
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ata vicente

Bravoo baskann yaptıgın kalıtelı hareketlere bır yenısını daha ekledın ertugrul hocamda korle yatan sası mısalı olmaya basladı hadı hayırlısı...

Kralkartal21

Hayırlı olsun.

Ne desek boş buralarda ne kadar tepkimizi göstersek boş.İnşallah iyi bir performas sergiler de yine boş bir transfer olmaz.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

1980 dogumlu
iki ayaginida kullanabiliyor
sag ve sol kanattada oynuyor
bu sene 33 mac oynadi
vede 4 golu var. 3 asisti var sanirsam?

iki ayagini kullanmasi iyi fakat genc olsa anlayacagim
28 yasinda bir adami ne yapalim???
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

akbaba71

İşte Sağlam'ın gözdesi !..

Beşiktaş, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın ısrarla istediği Gaziantepspor'un 28 yaşındaki orta saha oyuncusu Ekrem Dağ transferine de son noktayı koydu. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl arasında dün gece geç saatlere kadar süren pazarlıkta anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

Demirören'in önce Ekrem'e karşılık Higuain ve Mehmet Sedef takasını önerdiği, Kızıl'ın kabul etmemesi üzerine de bonservis bedelinin nakit ödenmesi karşılığında tarafların el sıkıştığı belirtildi. Ekrem Dağ ile yapılan anlaşmanın 3 yıllık olduğu ifade edildi.

Avusturya'da futbola başlayan ve 1997 - 2005 yılları arasında Sturm Graz'da oynayan Ekrem Dağ, 95 maçta 10 gol attı. Daha sonra Gaziantepspor'a transfer olan Ekrem, üç sezonda 71 maçta 7 kez fileleri havalandırdı.

Bu arada Beşiktaş'a Zapatocny'nin bonservisi pahalı geldi. Bunun üzerine Çek futbolcunun Udinese'den kiralandığı ve iki yıllık sözleşme imzaladığı açıklandı.

Öte yandan Beşiktaş'ın eski başkanlarından Mehmet Üstünkaya, bugün ölümünün sekizinci yılında Aşiyan'daki mezarı başında anıldı.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

yararı olur ama defanstan başka bir mevkiye hala transfer yapmadılar ben onu anlamadım
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ata vicente

Baskan aklı sıra kulubeye oynuyor.Once 11 i duzenle orta sahanı sıkılastır sonra kulubeye oyna.Flas transfer anlayısına lanet olsun baskan

RCA

nasıl ya !!!!!!!! zapotoncny demi kiralık e yuh nediyim sana başkan ya !
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Alves

Vasat takımlardan vasat oyuncuları almaya devam edelim

Sonra Beşiktaş genel olarak vasatı aşamıyor diye eleştirmiyelim

Zaten şimdiden belli ne olacağı
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

ilhan mansız_melis

37 maç 31 ilk 11   5 gol  orta saha oyuncusu Avusturya milli takımında oynayacak
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

evet bu senede yine saçma sapan transferler yaptık şampiyonluk hayal olur
Since 1903