Ana Menü

Beşiktaş'tan Cem için son teklif

Başlatan akbaba71, Haziran 01, 2008, 09:57:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş'tan Cem için son teklif
Transfer çalışmalarında sona yaklaşan Beşiktaş kadrosuna katmayı düşündüğü gurbetçi futbolcu Cem Atan için Mattersburg kulübüne son teklifini iletti.
Avusturya takımının, bonservis bedeli olarak 1.5 milyon Euro talep ettiği ancak yapılan pazarlıklarda 900 bin Euro'ya kadar indiği Cem Atan için siyah-beyazlıların, "Son teklifimiz 600 bin Euro. Bundan tek kuruş fazla para vermeyiz" resti çektiği öğrenildi. Daha önce futbolcu ile görüşerek, "Eğer kulübümü ikna ederseniz ben gelecek sezon Beşiktaş'ta forma giymek isterim" sözü alan Beşiktaş'ın son teklifini yaptıktan sonra gelişmeleri beklemeye başladığı kaydedildi.

İNCEMAN'DA UMUT YOK

Bu arada Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, uzun süredir gündemlerinde olan Uğur İnceman transferinin büyük ölçüde kapandığını söyledi. Engin, "Vestel Manisaspor bizim düşündüğümüzün çok üstünde bir bonservis bedeli istedi. Bu nedenle Uğur'u almaktan vazgeçtik" diye konuştu.

01.06.2008
Kaynak : Sabah
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

yns.mr

gözzde_bjk

Manisanın yaptığı mantıklı.Adamlar para kazanmaya çalışıyorlar.Satsalar da satmasalar da birşey değişmeyeceği için ellerindeki tüm kozu oynamaları hakları.Nitekim yönetimde ''Siz kim oluyorsunuz parayı bastırırız alırız'' dememiş ve vazgeçmiş.Tebrik etmek lazım.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

keskinli

cem atan problemli bi futbolcu
gelmesi süpriz olmaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kralkartal21

Sinan Engin: "Avusturya'nın Matersburg takımında oynayan Cem Atan'ın bonservisi 2 milyon EURO. Bu transferden vazgeçme aşamasındayız. Biz ancak 1 milyon EURO verebiliriz" dedi.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..