Ana Menü

Çarşı Kapatılamaz..

Başlatan serkan45, Mayıs 29, 2008, 13:37:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BjKli_10-ur

Çarşı kapanır mı kapanmaz mı bilmem.Ama bildiğim iki şey var;
1-Bu sevda, bu ruh bitmez(ki bu da Çarşı bitmez demek oluyo)
2-Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak(zaten değildiki!.)
Sensiz geçen günlerin ...

amokachi_17

arkadaşlar her ne olursa olsun çarşı kapanmamalı çünkü çarşı kapatıldı demekle kapatılmayacak kadar büyüdü milyonları kahretmeye hiç kimsenin hakkı yok sebep ne olursa olsun çarşı yı kapatmak milyonlarca taraftarı yok saymaktır bu ilk yazıyı yazan arkadasımı kutluyorum ellerine sağlık kardeşim ÇARŞI KAPANAMAZ

Kralkartal21

Çarşının önde gelenleri böyle bir karar almış.

Lafa bakarmısınız ya.  Çarşının önde gelenleri...

Çarşı sadece bu insanlardan mı oluşuyor ki siz böyle bir karar alıyorsunuz.

Harbiden yazık...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

dgkn1903

nerde kaldı bus sevda bıtmez dıyenlerın lafı sımdı ıkı cinconconlu cıkıp hanı bıtmıyodu dese sevdanız basımızı onumuzemı egecez cok yanlıs yaptılar cookk
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

besiktas_ulan_41

www.carsikapanmasin.com imza toplanıyor arkadaşlar şuan 19000 kişiyi bulduk...ÇARŞI FESHEDİLMEYE DE KARŞI...!!!
GEREKİRSE YAKARIZ....!

Cem Goren

çarşı öyle bir kaç kişinin bi anda bitti demesiyle bitmez çarşı bir haykırıştır 25 yıllık bi oluşumdur
bugün bi anda çarşı kapanıyor diyenlermi kurmuşda onlar kapatıyor çarşıyı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

93CarsiBaris

alem biter ortam biter hayat biter çarşı bitmez
AlAyınA giderimiz var!!!

Cem Goren

bence carikapanmasin adlı sitede boşuna imza gönderdik ama bu saaten sonra dönüleceğini sanmıyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kartalizmatik

Komutanlar emekliye ayrılır,yenileri gelir ama ordu bitmez.Korkmayın dükkan değil bu kepenk inecek.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

kartal-39

çArşı bakkal değil ki kapansın Alen Abicok buyuk yanlış yaptınız
babanızın malı sanki
Beşiktaş Aşkı Bizi Delirtti!

kartal-39

Alen biter Ayhan biter Optik bitmez!!
Beşiktaş Aşkı Bizi Delirtti!

hAlil21

Mantıklı sebepler sunarak Çarşı'nın varlığını savunun.Sağdan soldan duyduğunuz sloganımsı cümlelerle değil.
Çarşı burda bahsettiğim mesaj tarzlarının sahipleri yüzünden bu hallere geldi.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

ilhan mansız_melis

Çarşı dükkan mı ki feshedilsin olmaz öyle şey Alen abiyi çok severiz ama Çarşı bir ekol Alen abi olmasa da başta kesinlikle devam etmeli ÇARŞI
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

aquilas

ben bu açıklamayı duyduğumda resmen gözümden düştü alen çünki bu açıklamanın altında bambaşka şeyler hissettim ne demek çarşı kapatılıyo kiminle konuşulmuş kimlerin fikri alınmış da kapatıyoruz deniliyo kaldıki alen ve arkadaşları hatta daha öncesi kuranlar kendileri olabilir ama bence alen ve diğerlerini aştı artık çarşı bambaşka bi hal aldı beşiktaş aşkı sonra çarşı beşiktaş denilince akla nasıl çarşı geliyorsa çarşı denilince beşiktaş akla geliyor alenler optikler ayhanlar vs gidecek yerine başkaları gelecek bu artık böle gidecek ama ne beşiktaş aşkı nede çarşı ruhu asla bitmeyecek bizler çocuklarımıza miras bırakacağız bu aşkı bu ruhu ama düşünüyorum optik başkan hayatta olsa böle bi açıklama gelirmiydi yada gelse ne olurdu kusura bakma alen abi çarşı senin yada başkalarının tekeli değil yaptığınız herşey için sonsuz teşekkürler beşiktaş için çarşı için yaptıklarınız kimse tarafından küçümsenemez ama fesettik demek kimseye düşmez

canavar_bjk

Alıntı yapılan: cem_goren - Mayıs 30, 2008, 17:52:12
çarşı öyle bir kaç kişinin bi anda bitti demesiyle bitmez çarşı bir haykırıştır 25 yıllık bi oluşumdur
bugün bi anda çarşı kapanıyor diyenlermi kurmuşda onlar kapatıyor çarşıyı
çok dogru söylemişsin kardeş öncelikle optik başkan ve diğer abilerimizin kemikleri sızlar yattıklar yerde
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan