Ana Menü

Anket // Amigo Alen'in aciklamalarini inandirici buluyormusunuz?

Başlatan [KralKartal], Mayıs 28, 2008, 20:17:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Amigo Alen'in aciklamalarini inandirici buluyormusunuz?

Bu konu hakkinda mini bir anket acilmistir..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

SATUKBLADE

hiç inandırıcı değil

çarşı herşeye KARŞI idi ama son zamanlarda bazı olaylar kişilere karşı olamadıkları için böyle bi karar alındı
şimdi o alınamayan kararları artık fevri organizasyonlar ile yapılacak sonra tekrar eskiye dönüleceği kanısındayım

SercanBjk

İnsan inanmak istemiyor ama Alen abide boş konuşmaz en azından çArşı için bi güven oyu da oluşturulma çabaları olabilir. Çarşı 24 sene faliyet gösteren çArşı olsa gerçekten çok yanardım bu olaya ancak son bir senedeki çArşı eski çArşı değil meydanı boş bulanlar bu ruhu taşıyamadılar.

gözzde_bjk

İnanmıyorum belki de inanmak istemiyorum.Sonunda gidiyorduk ama geri geldik laflarını duyarsak diye korkuyorum.Ama çürükleri ayıklamaya yarıycaksa özlenilen Çarşı geri gelecekse iyiki yapmış bu açıklamayı.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

paskolik

hiç inandıcı degil cunku dunyaya mal olmus bi toplulugun yıkılacagına ınanmıyorum...

ist.hatirasi/3-4

kardeşim bir kere geçmiş var seba var serdar var anlayamadığım tek konu yav bu adamlar çok mu başarısızdı bağırıldı istifa diye birde demirörene bakıyorum berbat herşey beşiktaş içinse hiç inandırıcı gelmedi!
YÖNETİM İSTİFA !!!

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Onur1903

NoPasaran

Politik bir açıklama kanımca :)

İhsancım ayrıca amigoluğu bıraktım dedi Alen Abi, arrtık Amigo Alen deme :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Rebell

alen abinin dediği çarşı ön plana cıktı lafı inandırıcı değil ama çarşının bu sene bjk ye zarar verdiği doğru.zarar vermesinin nedeni de demirörene gerekli protestoyu gösterememesi

Guti ORÇ.

oruç34

belkide bir oyundur bu bakalım çarşı olmayınca kamuoyu ve taraftarların tepkisini ölçmek için temennim tekrar bir araya gelmemiz çarşı hiçbir zaman beşiktaş ın önüne geçmemiştir zira beşiktaş olmasa çarşı olmazdı

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin