Ana Menü

Anket // Amigo Alen'in aciklamalarini inandirici buluyormusunuz?

Başlatan [KralKartal], Mayıs 28, 2008, 20:17:07

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

naanreelburn

demirören şirketler grubu yerine alen grubu istifa etti

robinho

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 28, 2008, 21:14:23
Politik bir açıklama kanımca :)

İhsancım ayrıca amigoluğu bıraktım dedi Alen Abi, arrtık Amigo Alen deme :D

Alen abi çok baba adam .. onun gibi hiç bir amigo onun yerini dolduramaz .. gerekirse onu sete döve döve çıkartalım ama bir türlü yine amigo olsun ..

salvador

7 aydır tribünde olmayan ve bu saate kadar suskun kalan alen ilgi ve alakayı gündemi çok güzel degiştirdi asi ruh tanıtımında çok güzel reklam yaptı çArşıyı böyle herkesin önüne attı

Hani çArşı bir ruhtu bu ruhu inkar eden ruhsuzdu bu ruh nasıl beşiktaşın önüne geçer beşiktaş varsa çArşı vardır çArşı vardıye beşiktaş yoktur bunu nasıl unutur ALEN geri dönülecekse çArşı ismiyle dönmesin sözünü yiyen amigo İSTEMİYORUZ aynın BAŞKANIN ve MENAJERİN GİBİ
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

tcenk

Böyle olmamalı Çarşı bu kararından hemen ve acilen geri adım atmalı ve bir daha böyle saçmalıklar yapmamalı.
Çarşı ile Beşiktaş bir biri ile özdeş oldu artık. Siyah-Beyaz gibi, Alen'in düşüncelerine katılmıyorum. Çarşı Beşiktaş'ın
önününe geçmiyor.Çarşı denilince akla hemen Beşiktaş geliyor. Eskiden aklımıza şehrin merkezi gelirdi Çarşı deyince
ama şimdi Çarşı dediğin zaman hemen BJK aklınıza geliyor.Bu büyük başarı bu gurup büyük bir gurup dünyanın tanıdığı
bir gurup böyle olmamalı böyle bitmemeli.
      Adamlar Beşiktaşı o kadar çok seviyorlarki kendilerinden zarar gelecekse adları ve konumları ne olursa olsun önce
Beşiktaş gelir mantığı dünyada tanınan bir grup bile beşiktaş sevgisi ile dağıtılıyor buda sevginin büyüklüğünü gösteriyor.
Ama karar verirken çok dikkatli olunmalı zaten basın bu gurubun üstüne oynuyordu nedenide çok basit çekememezlik
Basının FB'li olduğunu dünya alem biliyor.Onların yaptıkları yayınlardan sonra böyle bir karar almak bana göre çelişki
Çarşı şimdiye kadar çok şeye karşı oldu BASINADA karşıydı Çarşı Açık söyleyeyim Çarşı Beşiktaşın güvencesidir.Tadıdır
tuzudur.Çarşı bugün gitmemelidir başka olaylar yoksa eğer.

İçim içimi kemiriyor sormak istemiyorum ama soracağım ÇARŞI bu işte siyasi baskı felan yok değil mi?
Şu an yönetime talip olanları gördüğüm için sorma gereği duyuyorum?

1903

alper_1903

bencede politik bir aciklama

hani carsi bitmezdi??

biseyler oldu ordada bizim tabi haberimiz olamaz carsi grubunun icinde bulunan abiler biliyor
biseyler döndü yani orda...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

hepsiyAh

carlito1903

Bende pek inandırıcı bulmuyorum hem açıklamaları hem de olanları...

Bildiğim bişey varki  o da bu olaylarda yönetimin de payı olduğu...

delgado1008

Geri dönmeyeceğini düşünerek  kesinlikle inandırıcı ama sözünü tutarsa tabi.
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

M34

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 29, 2008, 18:44:10
Bende pek inandırıcı bulmuyorum hem açıklamaları hem de olanları...

Bildiğim bişey varki  o da bu olaylarda yönetimin de payı olduğu...

Benim fikrim sudur ki Carsi'nin abileri asagidan gelen tepkilere daha fazla dayanamadilar. Bunlar bizim otoritemizi daha fazla zedelemeden biz "dükkani" simdilik kapatalim, duruma göre yine asariz dediler. cocuk kandiriliyorlar sanki; neymis onlara satilik denilmismis, güclerine gitmismis, ondan bu karari almislarmis. yemezler. sahsen ben yemiyorum. 3 yildir bu söylentiler var; hatta demirören secilirken baslamisti; anca mi güclerine gitti? 

BjKli_10-ur

Bilmiyorum çok düşündüm yazsam mı yazmasam mı ama içimden geçenler (veya inanmak istediklerim) tamamen reklam açıklamasıydı bunlar.
Asi Ruh'u 1.5 yıldır merakla, heyecanla bekliyoruz.Galası yapılıyo bütün beşiktaşlıların gözü orada ve açıklama geliyo "Çarşı kendini feshetmiştir" diye.Kusra bakmayın ama ben zamanlama ve yer olarak (veya Asi Ruh'un galasından önce diyim açık açık) bunları reklam açıklaması olarak görüyorum.
Saygılarımla...(Not:Söylediklerimle ben de çelişiyorum ama dediğim gibi belki de inanmak istediğim bu.)
Sensiz geçen günlerin ...

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

KeePSaKe

Since 1903

Anarchy*

Kendiside istemiyor bazı şeyLeri.
Konuşmalarından faLan beLLi oLuyor.
Bana öyLe geLiyor ki oLay tatLıya bağLanır.
Ama benimki sadece bi' varsayım.

cEDRİc

Alıntı yapılan: SercanBjk - Mayıs 28, 2008, 20:22:26
İnsan inanmak istemiyor ama Alen abide boş konuşmaz en azından çArşı için bi güven oyu da oluşturulma çabaları olabilir. Çarşı 24 sene faliyet gösteren çArşı olsa gerçekten çok yanardım bu olaya ancak son bir senedeki çArşı eski çArşı değil meydanı boş bulanlar bu ruhu taşıyamadılar.

aynen kardeşim.bu sEne gerçekten herkes çArşı'Lıyım falan filan yapmaya başladı ve aLen abi'de hakLı biyerde..çünkü böyle olaylar yaşanınca çArşı beşiktaş'ın önüne geçti diye haberler çıkmaya başladı ve bu yüzden tüm bunlar yaşanıyor..bence alen abi boş konuşmaz diyorm..ama tabiki tirübünü bırakamazlar,beşiktaşımz yenildiğinde ağlayan insanlardı onlar..çArşı kapanabiLir ama aLen abi ve diğer abilerimiz olsun tirübüne devam edecektir..
tabiki bu benim görüşümdür.saygılar..