Ana Menü

Yeni alternatif Gebze stadı

Başlatan carlito1903, Mayıs 28, 2008, 10:00:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

İnönü Stadı'nı yıkıp yerine 50 bin kişilik yeni bir stat yapmak isteyen Beşiktaşımız, gerekli izin için girişimlerini sürdürüyor. Siyah-Beyazlı kulüp, bu süreçte maçlarını oynayabileceği alternatif statlarla ilgili de projeler üretiyor. Daha önce Kasımpaşa, Zeytinburnu ve Maltepe statlarını düşünen yönetim, bu kez de yeni yapılan 25 bin kişi kapasitelik Gebze Stadı'nı değerlendirmeye aldı.

Başkan Yıldırım Demirören'in Mayıs ayı içinde İnönü'yü yıkacaklarını kaydetmesine rağmen tarihî eser statüsünde olan İnönü Stadı için Anıtlar Kurulu'ndan izin alınması gerekiyor. Resmî işlemlere başlayan Beşiktaş yönetimi, bu iznin çıkması halinde yeni stat için ilk kazmayı vuracak. Yeni İnönü'nün inşaatının 18 ayda bitirilmesi planlanıyor. Bu süre içinde Siyah-Beyazlı takımın maçlarını oynayacağı alternatif sahalar olarak Kasımpaşa ve Zeytinburnu ön plana çıkmış; ama 10 bin kişilik Kasımpaşa'da karar kılınmıştı. Fakat taraftarların baskısı, yönetimin fikrini değiştirmesine sebep oldu. Yönetim de gündemine Gebze'de yapılan 25 bin kişilik yeni stadı aldı. Üstü tamamen kapalı olan ve modern hale getirilen stat için araştırmalar başladı. Yönetimde, 45 dakikalık yolun çok büyük bir sorun olmayacağı ve maçların burada oynanması halinde tribün gelirinin de artabileceği fikri ağırlık kazandı. Gebze'de oynanacak maçlar için taraftarların organize edilme işi de Anadolu yakasındaki Pendik ve Kartal Beşiktaşlılar Derneği ile 100. Yıl Beşiktaşlılar Derneği'ne düşecek. Böylece Anadolu yakasındaki taraftarların da faal hale getirilmesi planlanıyor.

erkann

Kartalizmatik

Gebze çok uzak.İstanbul'un bir ucu :(
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

1903bjk

FORZA BEŞİKTAŞ

Brestgerfich

demirören çıksın kendisi oynasın!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ist.hatirasi/3-4

ya yıkamazlar kardeşim neyi yıkıolar?
YÖNETİM İSTİFA !!!

Cem Goren

gebze he biraz ilersi zaten edirne oda olmadı bulgaristanda oynasınlarda tam olsun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

cassa23

NoPasaran

Olsunda Gebze olsun..

Giden maça bir şekilde gider..

Kasımpaşa stadında oynamak mantıksız geliyor bana
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

neresi olursa olsun inönü olmadıktan sonra o stad'da dolmaz
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

l3eşiktAşkIm!

inönünün ambiansı çok farklıydı inş çabucak yaparlar şu stadı gerçi orasıda muamma
Yönetim Kendine İyilik Yap İstifa Et Yeter Artık !!!

BerkAy1903

Ya Harbiden Yıkılıyomu Şeref Bey Stadı....

Ben Her Maçı Değisik Sehirlerde Oynayalım....İzmir,Adan[kufur otomatik degistirilmistir]onya, Gibi..
19o3

yorumbjk

Bencede bu beceriksizler yıkamayacaklar yapamayacakları vaatleri sıkıp duruyorlar.
Paf takımla çıkarım palavra.tıza gitmez palavra.
Mayısta kazma vurucam palavra.yıldırım kendi gibi yıldırım sıkıp duruyor.

Forum kuralı 8. madde : Büyük harfle konu açmak,yazı yazmak  uyarı sebebidir.Büyük harfi sadece yazınızda önemli bir durumu belirtmek amacıyla kullanılabilir. 

mdc

:D :D

Önce stadı yıkında sonra gelin Gebze'ye :D

19 mayıs dendi
fos,
haziran başı dendi,
yine fos

Yaptığınız en iyi iş "proje" üretmek.

Aman başka bir iş yapmayın
ne olur.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

SercanBjk

Ne yaparlarsa yapsınlar artık çArşı`yı bitiren Demirören ve yönetimi sizi bitirmeye and içtik.