Ana Menü

Mevlüt pişmanlığı

Başlatan Bircan*, Mayıs 27, 2008, 16:51:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

Sezonun devre arasında Tiflis'te Gürcistan'la oynanan Ümit Milli Takım karşılaşmasında yıldızlaşan Mevlüt Erdinç, menacerler   tarafından Beşiktaş'a önerilmişti. Fransa'da top koşturan genç futbolcuyu mercek   altına alan Siyah-Beyazlılar, takımında fazla forma şansı bulamadığı gerekçesiyle geçer not alamamıştı. Fatih Terim tarafından    A Milli Takım kadrosuna dahil edilen ve performansıyla göz kamaştıran Mevlüt'ün bu durumu, Siyah-Beyazlılar'da pişmanlık yarattı. Gurbetçi futbolcuyla Fenerbahçe'nin   yanı sıra birçok Avrupa kulübünün de  ilgilendiği bildirildi.

Kaynak: Fanatik
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

alper_1903

Kaynak: FaNaTiK

her an patliyabilir :D

ama olabilir ilk hata olmazdi bizim yönetimin eger böyle birsey varsa
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Bircan*

ya fanatik fotomaca nispeten daha doğru yazıyor be :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

keskinli

terimin önemli islerinden biride,bazi futbolculari milli yapip degerlerini artirmak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Delirdik

Ben yönetimin bizden farksız oLduğunu düşünüyorum.
Sinan Engin daha geçende yaptığı açıkLamada.. savunma oLarak kariyerini gösteriyordu aLdığımız futboLcunun..

yani bunLar adamın geçmişine bakıyor, hangi maç kaç dk oynamış kaç goLü asisti fLn var bunLara bakıp ona göre transfer ediyorLar.

Buna inanıyorum artık.

HaLiyLe bu adam o dönemde harbiden bir şekiLde az oynatıLmışsa. İlgiLenmemişLerdir biLe..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

cArsi_faruk

mevlütü ben holoskoya benzetiyorum keske transfer etseydik ya bence
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

saldır beşiktaş

mevküt çok iyi bir oyuncu daha çok genç hemde alınsa iyi olurdu
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Haber doğruysa bi işi becerseLer şaşardım zaten.
Ama haber sanki yaLana benziyor.
Bölünür senin için uykular!

SercanBjk

Bizim yönetimin böyle hatalarına bizler alıştık keşke tek hataları bu olsa pişman olmak için çok geç kabus devam ediyor Demirören hala başkan.!