Ana Menü

Adana Kartal Yuvası Açılıyor

Başlatan beckyZWICKY, Mayıs 23, 2008, 19:26:02

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Adana Kartal Yuvası Açılıyor

kartalyuvasi.com.tr de yapılan ankette taraftarımızın büyük bir çoğunlukla açılmasını istediği Adana Kartal Yuvası için geçtiğimiz ay içerisinde başlayan girişimler hızlandırıldı ve Adana Kartal Yuvası yarın hizmete giriyor. 
Büyük bir çaba ile kısa sürede tüm işlemleri tamamlanan mağazamızın dekorasyonu ve hizmet kalitesi ile Adanalı Beşiktaşlılar'ın büyük beğeni kazanacağına inanıyoruz.

Taraftarından aldığı güçle büyümeye devam eden Kartal Yuvası böylelikle son 1 yıl içerisinde 6 mağaza ve 1 online satış sitesi açmış olmanın gururunu yaşıyor. Çok yakında açılacak Denizli mağazamızın ardından bir büyük sürpriz daha yapmaya hazırlanan Kartal Yuvası tüm Beşiktaşlılar'a hizmet götürme hedefine yavaş yavaş yaklaşıyor.

Adana mağazamız yarından itibaren "Atatürk caddesi, Sun sineması sokağı No:10 / Adana" adresinde taraftarlarımıza hizmet verecek.

Tüm Adanalı Beşiktaşlıları mağazamıza bekliyoruz.

kaynak: BEŞİKTAŞ resmi sitesi.

Hayırlı Uğurlu Olsun.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

sercAn1903

Hayırlı olsun. Adana güzel şeçim olmuş.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

mr.eagle

hayırlı olsun hem ordaki renkdaşlarımızın için hem klubümüzün kazanması için(yönetim parayı çarçur eder ama neyse)
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

BJK_06

iş yapmaz ve mersinde oldugu gibi kapanır....

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Onur*

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Onur*

Alıntı yapılan: Bircan* - Mayıs 23, 2008, 19:43:35
onur hayırlı olsun kardeş :D

eyvallah kardeşim de.. içimden almak hiç gelmiyor biliyormusun?

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Onur*

eski hevesim kalmamış, gitmiş..

takımın halinden mi dersin, formanın tasarımından mı dersin, önüne aldığı saçma reklamlarından mı dersin..?

BJK_06

Bircan*

Alıntı yapılan: Onur* - Mayıs 23, 2008, 19:49:28
eski hevesim kalmamış, gitmiş..

takımın halinden mi dersin, formanın tasarımından mı dersin, önüne aldığı saçma reklamlarından mı dersin..?
Haklısın ama biz forma alıyorsak takım iyi oynuyor/tasarımı şık/önüne aldığı reklam güzel diye almıyoruz ki. Şahsen benim alma sebebim, o sol göğsündeki şanlı armamız, armamızdaki kartalın verdiği ruh ve renklerimiz.. Dünyanın en kötü tasarımı olsa da siyah-beyazın ve o armanın oldugu her seyı gıymeye razıyım. ;)

Onur*

orası öyle de...

neyse, tamam ya kapansın konu. ;)

ilhan mansız_melis

keşke Çanakkale'ye de açılsa neyse hayırlı olsun
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

gözzde_bjk

Yavaş yavaş yurdun dört bir yanına yayılmaya başladı sonunda Kartal Yuvası.Hem internet sitesi hemde yeni mağazalar ürünlerimize ulaşmayı kolaylaştırdı.
Umarım sonu hüsrana uğramaz,hem taraftara hem de kulübe yakışan ürünler piyasaya sürülür.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!